Geen restpartijen of dumpzaak! wm Maat,. Alle A-merken voor de allerlaagste prijzen. B Dat is Sani-Dump. Het enige wat wij dumpen is de prijs! "Onze woningen staan natuurlijk op www.huislijn.nl" ZONDAG 2 SEPTEMBER GEOPEND A-MERKEN SANITAIR TEGEN ABSOLUTE BODEMPRIJZEN SEZÊi EXTRA KORTINGEN OP ONZE üssst toch al laagste prijs SANI-DUMP k MOENS lil. TEGELWERKEN B>ïJ in onze showroom! Ed_ Nu of nooit! Profiteer alleen tijdens het feest van niet één... of twee... maar van drie keer voordeel! 'Batapttie geldt niet voor de netto aanbiedingen, Ruime showrooms met de Staat uw merk er niet bij? Vraag er gerust naar... wij kunnen alles leveren! van Konijnenburgweg 7 Bergen op Zoom Tel.: 0164 - 210 740 Huifakkerstraat 10 Breda Noord Tel.: 076 593 71 00 eweg 253a 13 - 582 13 91 If 11 'vil Kort in de regio Kinderkennis tot middernacht? Zeeuwse Belofte gaat weer van start Panel bekijkt de ziekenhuisplannen Balkenende speelt orgel in Jacobskerk Muziek in de kerk Infobijeenkomst over Papisland Intuïtie voor beginners Wandtegels glans/mat wit 25x33 van 34,- voor 19,95 m2 Vloertegels Nero Fume 45x45 van 45,50 voor 37,95 mz En nog veel meer... Nieuw bij Moens Tegelwerken: Tuintegels Sierbestrating ïhuislijn n"ï\ U zoekt een huis? U vindt een huis! M flüi Woensdag 29 augustus 2007 - Pagina 4 te Stoomcabine/Whirlpool aktie. Spectaculaire aanbiedingen op de stoomcabines van o.a Riho, Schavis, Wilux, Ri-jo, Villeroy Boch. 2e Ballonprikaktie met extra kortingen van 3 t/m 10%. (bij aankoop van een badkamer van minimaal €2500,-)* 3e Extra kortingen tot 10% aangeboden op bijna alle A-merken, o.a. Grohe, Villeroy Boch en Sphinx keramiek, Hiippe en Wilux etc. Voorbeeldkorting: Kranen Sani-Dump korting 25% Extra léverancierskorting 10% Extra Ballonkorting max 10% 85 Badmeubels: o.a. Thebalux, Primabad, Pelipal, Sanijura, Riho, Hagon, Gebo, Banubad, Detremmerie, Sphinx en Villeroy Boch. 80 Douchecabines: o.a. Hüppe, Sphinx, Sealskin, Kermi, Samo, Riho, Novellini, Villeroy Boch, PDP en Wilux. 90 Baden: o.a. Villeroy Boch, Sphinx, Riho, Wilux, Hoesch, Ucosan en Wave Design. Sanitair: o.a. Duravit, Ideaaf Standaard, Laufen, Keramag en alle series van Villeroy Boch en Sphinx. Kranen: o.a. Hansgrohe, Damixa, Dornbracht, Borma en alle series van Grohe. Stoomcabines: o.a. Riho, Jacuzzi, Villeroy Boch, Ri-Jo, Wilux en Schavis. Wand- en Vloertegels: o.a. Grespania, Sphinx en Villeroy Boch. wandcloset (wit) b a-merken sanitair tegen Grohe afdekplaat absolute bodemprijzen normaal 643,- Lïïlmlii#i Jiiiè iiWrnLffwhwril OOST-SOUBURG - Nadat Oost-Souburg het een jaar zon der kermis moest doen, komt er dit jaar in oktober toch weer vermaak naar het dorp. Toch fronsten bewoners hun wenk brauwen toen ze hoorden dat de kermis van vrijdag 12 tot en met dinsdag 16 oktober tot 24.00 uur duurt. Tot midder nacht? Vooral omdat er eerder een kinderkennis is aangekon digd. "Ik weet dat er in ieder geval ook gokkasten voor de ouderen ko men. Het lijkt mij verstandig dat de kermis een uur eerder sluit en de muziek er om 22.00 uur af gaat", aldus L. Waterman van de Partij Souburg-Ritthem. ZEELAND - Poppuntzeeland organiseert dit jaar voor de der de keer de bandcompetitie 'De Zeeuwse Belofte'. Zeeuwse bands kunnen zich tot 1 sep tember aanstaande nog in schrijven voor deelname aan de voorrondes. 'De Zeeuwse Belofte' biedt Zeeuwse bands de kans om po diumervaring op te doen en te gen elkaar te strijden voor de ti tel 'Zeeuwse Belofte 2007'. De winnaar mag daarnaast de eer van de provincie verdedigen op de 'Sena Performers Popnl Award' in de Melkweg in Am sterdam in 2008. Uit alle inschrijvingen voor de Belofte wordt door de jury een selectie van acht bands ge maakt. Deze acht strijden ver volgens in de twee voorrondes op 29 september in Brogum Zierikzee en op 13 oktober in De Spot in Middelburg voor een plaats in de finale. Deze finale vindt plaats op 20 oktober in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Bij de selectie van de bands wordt vooral gekeken naai- ei gen werk, de compositie van de nummers en naar de beheer sing van de gebruikte instru menten. Inschrijven kan door voor 1 sep tember a.s. een e-mail te sturen naar info@poppuntzeeland.nl. VLISSINGEN - Het Klaverblad Zeeland is een e-panel begon nen om de fusieplannen van de ziekenhuizen boven de Wester- schelde kritisch te bekijken. Het e-panel bestaat uit 258 per sonen die zich hebben aange meld bij het Klaverblad om mee te denken over de gezondheids zorg in Zeeland. Klaverblad ge bruikt de resultaten voor het in nemen van een standpunt over de fusieplannen van de zieken huizen. Aanmelden voor het e- panel kan via www.klaverblad- zeeland.nl. De informatieavon den over de ziekenhuiszorg zijn gepland op maandag 3 septem ber in hotel Arion in Vlissingen en dinsdag 4 september in De Stenge in Heinkenszand, beide bijeenkomsten beginnen om 20.00 uur. Aanmelden kan via: 0113-256856. VLISSINGEN - Rien Balkenen de uit Middelburg bespeelt vrij dag 31 augustus vanaf 12.00 uur in de Sint Jacobskerk in Vlissin gen het hoofdorgel. Hij studeer de orgel, piano en kerkmuziek aan het Rotterdamse Conserva torium. Te horen is een hom mage aan Jacob Bijster. OOST-SOUBURG - De prote stantse gemeente in Oost-Sou burg heeft zondag 9 september een muziekmiddag op touw ge zet. Mensen, groepjes of bands die in de kerk aan het Oranje plein een instrument willen be spelen zijn tussen 14.30 en 16.00 uur welkom. Iedereen die plezier heeft in het muziek ma ken is welkom. Het mandoline- en accordeonduo Follie a Deux sluit dé muziekmiddag af. Aan melden via: 0118-461441. MIDDELBURG - In Grand Café Buitenrust is op dinsdag 4 sep tember om 19.30 uur een infor matiebijeenkomst over de plan ontwikkeling aan Papisland. Op het terrein van de oude school- locatie aan Papisland komen in het totaal 39 woningen. Tijdens de bijeenkomst staan onder an dere de presentatie van het voorlopig ontwerp en de verde re planning op de agenda. Ook is er ruim de gelegenheid om wagen te stellen. VLISSINGEN - In de Zunne aan de Vredehoflaan 4 begint op woensdag 5 september de cur sus Intuïtie, een bron van inspi ratie. De cursus wordt gegeven door Ellen Heijstek en Janneke de Nooijer. Het duurt acht avonden en aanmelden kan via 0118-572116. - - gig Showroom Fagotweg 17 (industrieterrein Mortiere), tel. 0118 - 60 11 39, Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag van 9.00-17.00 uur, zaterdag van 10.00-15.00 uur.

de Faam | 2007 | | pagina 4