SPECIALE ACTIE 15,00 per persoon inclusief alle drankjes 21,00 Ying's Wokpalace "De Meerkoet" Donderdag 13 september vieren wij ons 2-jarig bestaan Donderdag 13 september Onbeperkt wokken dé Weekkrant 7e Folklore Festival op Walcheren Nazomerfestival Route Kunst en scheut cultuur Tien bands op het Goese Sas feest Inloopconcerten Sint Jacobskerk Studio expositie Nieuw seizoen van Poppentheater Muziek in The Underground Restaurant, Paviljoen MAANDMENU SEPTEMBER Steengrillen DIERENARTSENPRAKTIJK WALCHEREN INFORMATIE-AVOND op woensdag 5 september 2007. De ritmische pas begint bij: Dansschool „T&G Bras" GRATIS KENNISMAKINGSLES STIJLDANSEN Chinees Wok-Restaurant Wij bedanken onze klanten voor het in ons gestelde vertrouwen (behalve sterke drank zoals bijv. jenever, gin, whiskey, etc.) Kinderen v.a. 3 jaar t/m 12 jaar HALVE PRIJS Deze prijzen zijn inclusief voorgerechten, soepen, warm buffet, tappan yaki, wokken en nagerechten. Alles onbeperkt! Ruime keus voor vegetariërs en kinderen. Ie ronde: 2e ronde: 16.00 - 19.00 uur 19.30 - 22.00 uur Reserveren gewenst 1 Reserveren gewenst! De Faam Woensdag 29 augustus 2007 - Pagina 41 OOST-SOUBURG - Het zeven de Folklore Festival op Walche ren georganiseerd door De Folkloristische Dansgroep Me- dioburgum uit Middelburg, is vrijdag 31 augustus en zaterdag 1 september in Oost-Souburg. Het festival begint vrijdag met Harmonie Vlijt en Volharding. Zaterdag speelt Philharmonie 50 Plus vanaf 10.00 uur. Om 13.30 uur is de officiële opening door wethouder T. Croné. Daar na zijn er op de Karolingen- burcht en in de Kanaalstraat verschillende groepen te be wonderen uit België en Neder land. De gala-avond begint om 19.30 uur. Hier treden alle groe pen nogmaals op, aangevuld met Medioburgum en het Scheldeloodsenkoor. KAMPERLAND - Om te beginnen een vrouw, geschreven door Anne Vegter, gaat vandaag (29 augustus) in première op het Zee land Nazomerfestival in de monumentale schuur van boerderij Land en Zeezicht in Kamperland. Meer informatie: www.nazo- merfestival.nl. foto: rien zandee Jong zangtalent gezocht GOES - Het christelijk Jon gerenkoor Matthanja uit Goes onder leiding van Pe ter Wildeman en organist Joost van Belzen houdt drie open repetities op woens dag 5, 12 en 19 september om 20.00 uur. Iedereen tus sen de 15 en 36 jaar die van zingen in een christelijk koor houdt is welkom in het Calvijn College in Goes. Wekelijks wordt er stevig gestu deerd in het college. Dit seizoen is voor het koor een druk en leuk seizoen aangezien het meewerkt aan vier grote zang avonden in Zeeland op initiatief van de bekende dirigent Jan van Zweden. Zo worden er concer ten gegeven in Goes, Zierikzee, 's Gravenpolder en Middelburg. Deze avonden zijn voor het de- putaatschap Israel (bijbelver spreiding en evangelisatie on der de joden). Ook is Matthanja uitgenodigd om mee te werken aan twee grote kerstconcerten voor de Jeugdbond van de Ge reformeerde Gemeente. Voor deze kerstconcerten in de grote kerken van Middelburg en Tho- len (7 en 14 december) kunnen jongeren speciaal tijdelijk lid worden. De repetities hiervoor zijn woensdag 17 oktober, 31 oktober, 21 november en 5 de cember. Dit gelegenheidskoor heet Het Groot Zeeuws Jonge renkoor en valt onder de vlag van Matthanja en de Jeugd bond. Matthanja bestaat twaalf en een half jaar en telt momen teel honderddertig leden. Het repertoire bestaat voornamelijk uit geliefde psalmen en christe lijke liederen. Er zijn inmiddels twee cd's verschenen te weten 'Vijf jaar Matthanja' en 'Mat thanja zingt psalmen'. Aanmelden voor dit koor kan door naam, adres, woonplaats, leeftijd en eventueel zangstem (sopraan, alt, tenor, bas) door te mailen naar info@matthanja.nl. Voorvragen over de open repe tities bel Karin Niewenhuijse te lefoon: 0113-581668 of P. Wil deman telefoon: 0166-604228. Het adres van het Calvijn Colle ge is Klein Frankrijk 19 in Goes. Kijk voor meer informatie op www.matthanja.nl. MIDDELBURG - De stad zelf is het podium van de Kunst- Cul tuurroute Middelburg iedere eerste zondag van de maand. Zon dag 2 september zijn de deuren van de galeries tussen 13.00 en 17.00 uur weer geopend, www.kunstroutemiddelburg.nl. GOES - Het vierde Goese Sas Muziekfestival start zondag 2 september om 14.00 uur. Dit gratis toegankelijke festival wordt georganiseerd door de uitbaters van Café Restau rant Het Loze Vissertje. De tien optredende bands bren gen onder andere blues, Ne derlandstalig, rock, jazz en soul en staan op het parkeer terrein opgesteld. VLISSINGEN - De Sint Ja cobskerk in Vlissingen orga niseert zaterdag 1 en zater dag 8 september weer gratis inloopconcerten. 1 septem ber speelt het Vocaal Ensem ble Sint Laurens (V.E.S) en 8 september het Vocaal En semble Voci Miste. De con certen beginnen om 15.00 uurEr wordt een vrijblijven de uitgangscollecte gehou den ter bestrijding van de on kosten. GOES - Ineke Otte, kunste naar en ontwerper, opent haar studio deuren voor een nieuwe collectie sieraden, ta fels, lampen, glasobjecten, designproducten en beel den. Op vrijdag 7 en 14 sep tember, zaterdag 1,8 en 15 en zondag 2,9 en 16 september is te expositie te bewonderen aan de s'-Heer Elsdorpweg 39 in Goes. MIDDELBURG - Poppen theater Parabel begint in sep tember aan het tweede sei zoen in het eigen huiskamer theater aan de Herengracht 64 in Middelburg. Er zijn drie voorstellingen per maand. Zondag 2 september is de eerste voorstelling. 'De aap en de goheba' is een bewer king van een gelijknamig Moluks sprookje. De voor stelling begint om 14.30 uur en is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Reserveren via: 0118-552566. MIDDELBURG - Met invloe den van Radio Head, Smas hing Pumpkins en Nick Cave speelt The Exploding Shet land Ponies uit Breda zater dag 1 september in Café The Underground aan de Reiger straat 7 in Middelburg. Het optreden begint om 22.00 uur. Toegang is gratis. Maandag en dinsdag gesloten 14 sept. gehele dag gesloten 21 sept. vanaf 17.00 uur gesloten Salade van Surimikrab of Italiaanse salade Tomatensoep of Kippenbouillon met taugé Kipfilet Piri Piri of Gebakken Victoriabaars met bieslooksaus Kokosbavarois of Vanille-ijs met warme frambozen en slagroom vanaf 2 personen a 1 7,50 Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel. 0113-586035 nodigt de paardenhouders van Walcheren van harte uit voor een Deze wordt gehouden in "de Zandput", Zandput 5 in Serooskerke (W) vanaf 19.30 uur. Gastspreekster Dr. A. Hallebeek zal een lezing houden over de voeding van het paard en dierenarts A. Duvivier zal enige voedingsgerelateerde aandoeningen bespreken zoals koliek en hoefbevangenheid. Tot ziens op 5 september! voor volwassenen, jeugd en senioren ZATERDAG 15 SEPTEMBER in ontmoetingscentrum Dauwendaele Aanvang 20.30 uur (DansschooCj+Z (Bi-as S-.cv-c--'' <T: 0118 638345 International Dance Teachers Association Voor meer informatie surf naar: www.dansschoolbras.nl Inlichtingen Tel. 0118-638345 06-53869586 lnfo@dansschoolbras.nl 99 Spuistraat 67-69 Vlissingen Tel. 0118 - 415151 fin centrum Vlissingen)

de Faam | 2007 | | pagina 40