M POM LAY Culturele activiteiten in Historische Kerk Live muziek in Ellesdiek Hotel Restaurant PlCCard VIETNAM Taptoe Goes met muziek van toporkesten Maandag t/m zondag Lopend Buffet: met meer dan 25 gerechten, inclusief soep, diverse voorgerechten, vlees-, vis- en groentengerechten Prijs per persoon 10,00 p.p. Kinderen t/m 10 jaar 7,00 p.k. Aanvang: 18.00 uur. Reserveren aanbevolen: Tel. 0118-59 35 07 Iedere maand Speciaal Afhaalmenu 10 gerechten - 17, - per 2 personen PERSONEEL GEVRAAGD Tel. 0118 - 59 35 07 Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel: 0118 413551 CCARD Gelegen direct achter de boulevard Voor info data kunt u altijd even bellen! Onze Aktie loopt nog tot eind september 2007 tegen inlevering van deze advertentie uit de Faam 's avonds 10% korting op uw totaalnota inclusief drankjes! Iedere maandag t/m vrijdag: 4-GANGEN KEUZE DINER BUFFET a 19,50 per person v.a. 18.00 uur iedere zaterdagavond: MEDITERRANE BUFFET v.a. 18.00 uur Vanaf 22 september wekelijks met live muziek Iedere zondagavond: BARBECUE BUFFET Kleine Markt 13-15 Vlissingen Tel. 0118 - 413025 Verder gratis keuze uit één van de volgende gerechten: Bij besteding vanaf 15,00 krijgt u een portie kroepoek cadeau. efcfcer Restaurant/Partycentrum 50 OPDlMWUPRUSj Landlust Woensdag 29 augustus 2007 - Pagina 40 Vietnamees, Chinees Restaurant en Afhaalcenlrum Schoolstraat 1 4354 AJ Vrouwenpolder Tel. +31 (0)118 - 59 35 07 www.restaurant-vietnam.nl a 24,50 per persoon a 19,50 per persoon v.a. 18.00 uur Op zondag eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee! Chinees-Indisch SPECIALITEITEN restaurant September-menu Bestaande uit: Babi pangang, Foe Yong Hai Mini Loempia's en Saté 2 personen (afhalen) 18,50 Tjap Tjoi/Kip met ananas/Kip kerrie/Varkenshaas met champignons/ Varkenshaas met sambalsaus/Faa Daa Yoek/KoeLoeYoek En keuze uit nasi, bami of witte rijst T4- Ook dit jaar zijn we door Lekker verkozen tot 1 van de beste 500 restaurants van iTederCand Uit eten en je SOUBURG- De Stichting Vrien den van de Historische Kerk Souburg houdt culturele activi teiten in de historische kerk. Dit najaar komt de stichting met een gevarieerd en aantrekkelijk pro gramma. De eerste activiteit is zaterdag 1 september. Jos Broe- ke, de bekende weerman van Omroep Zeeland, vertelt hoe het weer samenhangt met het ver anderende klimaat. Aanvang: 20.00 uur. Ook jonge - öf oude - amateur-musici krijgen de kans eens voor het voetlicht te treden in de serie muziekvoordrachten onder de naam Zeeuws Muzi kaal Talent. Deze zondagse lun chconcerten vanaf 11.30 uur met een broodje en koffie worden opgeluisterd door de musici. Voorlopig zijn hiervoor de zon dagen 7 en 28 oktober, en 25 no vember gepland. Verder komen onder andere het cabaretgezel schap De Emma's op zaterdag 3 november, het Veerse Scheep- tuig op zaterdag 10 november en twee kerstconcerten op zondag 16 december met De Ruyters- tadsingers en koor Elancore op zaterdag 22 december. Toe gangskaarten zijn te koop bij de ingang van de kerk en in voor verkoop bij De Vrijbuiter in de Paspoortstraat en bij Primera en Bruna in de Kanaalstraat in Oost-Souburg. Voor de lunch concerten uitsluitend kaarten in voorverkoop. GOES - De Stichting Goes Pro motie heeft kans gezien zaterdag 8 september de top van Neder landse orkesten naar Goes te ha len. Vanaf 14.00 uur zijn op di verse plaatsen in de binnenstad een aantal korte miniconcerten van een uur. Zo speelt het Trom petterkorps Kon. Marechaussee op het Kerkplein, Euphonia speelt bij het Gasthuis aan de Oostwal en De Douaneharmo nie speelt op de vlasmarkt. Van 20.30 uur tot 22.30 is er op de Grote Markt een groot muzikaal spektakel. Eric Holm en Joyce van Vredegem verzorgen de pre sentatie en zang. De toegang is gratis. Er zijn tribuneplaatsen en een groot videoscherm. per couvert per couvert Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp Tel. (0113) 61 25 89 Fax (0113) 61 27 26 vvww.landlust.nl info@landlust.nl De smaakvolle locatie Iedere dag vanaf 17.00 uur: j^üTtLKt^f PERSOON l "Aan u de keuze menu" SQ7oKORiWJi uit onze uitgebreide menukaart stelt u zelf u 3-gangenmenu samen voor: per couvert kijk voor een uitgebreide omschrijving van de mogelukheden op www.landiust.nl Onze sfeervolle boerderij is de locatie voor het vieren van bruiloften en partijen voor la carte lunchen en dineren zakelijke bijeenkomsten. Wel vooraf reserveren. Uitgebreide informatie vindt u op: www.landlust.nl. Iedere zaterdag van 18.30 tot 23.00 uur: "Diner Compleet" een all in arangement, inclusief 4 gangen buffet, drankenbuffet en live muziek: Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 tot 20.00 uur: "Branch" ons luxe koud-, warm- en dessertbuffet, inclusief welkomsdrankje en koffie en thee ELLEWOUTSDIJK - Behalve palingroken, stokvisknuppelen en een rondvaart is er tijdens de traditionele watersportfeesten in Ellewoutsdijk ook volop live muziek. Zaterdag 1 september speelt de Zeeuwse Rowwen Hè- ze tribute band Bestel Me en zondag 2 september de band Blue Boys. De zevenkoppige Rowwen Hè- ze tribute band, staat bekend om het hoge feestgehalte waar in met accordeon, trompetten, trombone, gitaren en stampen de drums de polka's, de tex- mex songs en de melancholie van Rowwen Hèze gestalte krij gen. De band zet de nummers van Hèze neer zoals ze zijn, ge zellig en met een dansbare en feestbare smaak. Om 20.00 uur Bestel Me is te horen tijdens de Watersportfeesten in Ellewouts dijk. foto: pr begint het voorprogramma J en Kijk voor meer info op www.de- J2 Men Company. Bestel mè deurdouwers.net of mail naar start om 22:00 uur. bestelme@zeelandnet.nl ZEELAND - Bin nenkort kan in Zeeland cu linair ge proefd worden van Kunst. Op maan dag 3 sep tem ber start de officië le ope ning om 13.30 uur van het project Proe ven van Kunst® in de Hostellerie in Schuddebeurs. - Aan wezig is onder andere Karla Peijs, de Commissaris van de Koningin Zeeland. Tijdens Proeven van Kunst® worden in de deelnemende res taurants gedurende twaalf maanden speciale menu's aan geboden. De gerechten worden opgediend op een door de kun stenaar speciaal ontworpen on derbord, welke na afloop als uniek cadeau meegenomen mag worden. Met een gang langs de verschillende deelne mende restaurants kunnen lief- Dit onderbord werd beschil derd door kunstenares Char lotte Molenkamp foto: p.r. hebbers zo een unieke collectie kunstborden bij elkaar sparen. Niet eerder heeft er in Zeeland een dergelijke samenwerking plaatsgevonden. De missie is niet alleen commercieel maar zeker ook artistiek. Proeven van Kunst® staat voor stimulering van lokale veelbe lovende kunste naars en kunst in het al ge meen. Het doel is om lo kaal uit gaans publiek origi- wijze in contact te brengen met kunst, evenals- het dag en korte verblijf- stoerisme naar Zee land te bevorderen. Tij dens de periode dat het evene ment draait, zijn in nagenoeg alle restaurants Meet Greet- avonden waarop de kunstenaar in het restaurant aanwezig is en een originele invulling geeft aan de avond. Dit varieert van live- painting, een interactieve mul timediale show tot een voor dracht. Tijdens deze avonden bestaat ook de mogelijkheid om het onderbord te laten signeren. De opbrengst van de kunstwer ken gaan naar het goede doel.

de Faam | 2007 | | pagina 39