Cordon bleu van kip r r 2 8 7 6 5 5 8 4 6 3 9 5 7 3 8 7 5 1 2 6 9 1 4 8 7 3 5 2 4 7 Horoscoop nawjMT/iiiiDe Faam Woensd&'g 22 augustus 135? - Pagina 55 Ram Onbestendigheid komt van alle kanten dreigend op u af. En dat terwijl het enige tijd geleden slechts als een stipje aan de horizon weer uit uw leven leek te verdwijnen. De storm zal niet snel gaan liggen. Stier Het dierlijke gevoel van de Stier zal zich de komende periode rustig houden. De sterren voorspellen een mix van sentiment en sensu aliteit waardoor er spannende tijden aan kun nen breken. Van een grote omslag is sowieso sprake. Tweelingen Met een behoorlijk gemis aan talent of andere benodigde ingrediënten kan die nor male klus nog behoorlijk lastig blijken. Een goede voorbereiding is dan ook het halve werk. Zorg dat u goed beslagen het ijs betreedt. Kreeft De boodschap die u uw meerdere moet mededelen zal niet als muziek in de orén klinken van die persoon. Maar wat moet dat moet en daar valt weinig aan te doen. Het is verstandig om de oorzaak van het probleem niet alleen binnen uw eigen kring te zoeken. 6 Maagd Over de zin van het leven zijn bibliothe ken volgeschreven, maar uw beste raadgever schuilt in uw eigen persoon.' Doe juist nu eens wat uw gevoel u aanreikt. Een verlangen komt tenslotte niet voor niets tot stand. Weegschaal Afgaande op de laatste venïchtingen vertonen de prestaties een neergaande lijn. Om het oude gevoel terug te vinden, moet u zich herpakken. Ledig uw hoofd van verwar rende beelden en ideeën. Schorpioen Voor niets gaat de zon op en die wijsheid kunt u deze week maar beter in uw oren kno pen. Want hoe zonnig dat koopje u ook toe lacht, de nasmaak kan een hele zure zijn. Boogschutter Reden voor een feestje zal het niet di- reet zijn, maar de doorbraak lijkt in zicht. Met de juiste dosering wilskracht en doorzettingsvermogen liggen de meeste din gen vanaf nu binnen uw bereik. j^\ Steenbok De stroom van uw leven brengt de ko mende periode weinig pieken en dalen, maar kabbelt rustig verder. Het gevaar van een sleur kan dan het gevolg zijn. Maar aan de andere kant kent een zorgeloos bestaan volgens een bepaald stramien ook voordelen. ;|gv s Waterman Uw relatie heeft het de laatste tijd vaak over een bepaald onderwerp. De reden daar voor valt te ontdekken in de woordkeuze. Het negeren van de roep om aandacht kan best eens vervelende gevolgen hebben. Vissen Uw eigen talisman of een voorwerp wat u in het verleden geluk heeft gebracht zal mo gelijkerwijze deze week ook weer zijn vruchten afwerpen. Maai- dan moet u wel op het goede moment weten wat u te doen staat. Het nieuws dat de afgelopen weken het bestaan overheerst neemt geen keer. Het zal op een indringende manier bin nenkort terugkomen. Voor rampspoed lijkt de inhoud te klein, want in letterlijke zin kan niemand van een mug een olifant maken. Puzzel mee! Kip, het meest veelzijdige stukje vlees. Klopt hele- maal. Alleen, er is kip en kip. De gebruikelijke zie kenfondskip met steunzolen zoals die vaak in de supermarkt liggen, opgespoten met water vind ik persoonlijk niks. Kip echter die rondgescharreld heeft en bemind is geweest door de haan, is mijn favoriet. Dus voor mijn eigen Cordon bleu van kip neem ik een scharrel- of maïskip en daar fileer ik de borst van. De rest van die kip vindt ook zijn weg wel in mijn keuken. Ingrediënten: Voor dit recept zijn vier kipfilets nodig, evenals acht plakjes gekookte ham, staafjes van een cen timeter dik en een lengte van de ham belegen kaas, twee eetlepels bloem, twee losgeklopte ei eren, paneermeel, boter, olijfolie en zout en pe per. Bereidingswijze: Leg de kipfilets tussen twee lagen plastic en wals er met een deegroller overheen zodat ze plat wor den. Leg vervolgens op elke filet een plakje ham, en daarop een staafje kaas. De filets oprollen en vastzetten met wat cocktailprikkers. Doe de bloem, 'vermengd met zout- en peper, in een schaal en rol daar de filets doorheen. Haal vervol gens de Cordon bleus door het losgeklopte ei en daarna door het paneermeel. Let er op dat de fi lets compleet bedekt zijn. Hierna de boter smel ten in een koekenpan en de filets aan elke kant zo'n zeven minuten bakken op middelmatig vuur. Dreigt de boter zwart te worden, voeg dan wat olie toe. Gebakken krieltjes en gekookte broc coli doen het hier goed bij. Anneke Kaiser deel van een fuik elk Euro peaan pletrol ellende knoest nagroen werktuig opschik modern 5 T T 10 vakver eniging soep aroma 2 kleur graan soort glans 9 muziek noot notie leemte T bloed stelpen de stof klein café nauwe door gang woon plaats T tenen mand na geslacht man van adel T viseter 6 pellen gratifi catie kapitein godin van de vrede koraal eiland winter sport 4 T golf- term 3 Chinese vermi celli in orde trein- stop- plaats voor zetsel thans snelheid 7 T wiskun dig getal muziek noot rivier in Italië 8 in getal len uit gedrukt T 1 droom beeld een zekere Puzzelland.com v. 1 23456789 10

de Faam | 2007 | | pagina 55