kijkenkiezenkopen Siliconen in de keuken mwairefflipe FaamWoensdag 22 augustus 2007 - Paginav54 grillnieuws Met het einde van de zomer komt ook het einde van het bar becueseizoen in zicht. Of het barbecuen in openlucht. Want met de gloednieuwe roestvrij stalen grillpan van Demeyere grill je nu binnenshuis gewoon verder. En dit op alle vuren, zelfs inductie, wat wereldwijd een primeur is. Er was al langer vraag naar, maar eindelijk is hij er: een roestvrijstalen grillpan zonder antikleeflaag die gebruikt kan worden op alle types fornuizen, ook inductie. Demeyere schrijft deze culinaire primeur graag op zijn naam. Vanaf september is de nieuwe grillpan beschikbaar. Grillen is een snelle en calorie arme methode die niet alleen gebruikt kan worden voor vlees, maar ook voor gevogelte, vis en groenten. Het gegrilde voedsel krijgt een heel eigen smaak en aroma en de mooie grillrandjes zorgen voor een extra smakelijk bord. De vernieuwingsfilosofie van Demeyere leidt steeds tot state-of-the-arttechnologie. In de late jaren ze stig was het merk pionier in het gebruik van een sandwichbodem met zuiver aluminium. Jaren gele den werd de oppervlaktebehandeling Silvinox® ontwikkeld die vandaag nog altijd uniek is. Mooi, praktisch én echt: de nieuwe siliconenlepels van Cuisipro. Met hun speciale materiaal zijn ze de ideale keukenhulpjes bij mengen, koken en serveren. En daarnaast zijn ze een lust voor het oog met hun kleurrijke look! De nieuwe siliconenlepels van Cuisipro zijn uiterst veelzijdig: je kan ermee mengen, koken en serve ren - ideaal ook als woklepel. Daarbij is de ergonomische roestvrijstalen greep zo gevormd dat hij per fect in de hand ligt. De kop, gemaakt van silicone, is hittebestendig tot 300°C waardoor je de lepel per fect kan gebruiken tijdens het koken. Bovendien verkleurt de silicone niet en neemt het materiaal ook geen geuren op of maakt het geen krassen. Kortom, ook veilig voor pannen met antikleeflaag. De kop van de lepel is afneembaar zodat je 'm gemakkelijk kan reinigen. Je kan zowel kop als greep in het bestekbakje van de vaatwasser zetten of gewoon met de hand afspoelen. De lepel is er in twee kleu ren (rood en transparant) en in twee afmetingen (28 en 29 cm).

de Faam | 2007 | | pagina 54