Verpleegkundige Fysio-/Ergotherapeut Jeremiasse k Jeremiasse Care2Move is op zoek naar nieuwe collega'sl (ervaren) monteurs met commerciële vaardigheden (38-uur fulltime) voor de functie als technisch adviseur met commerciële inslag (38-uur fulltime) Kozijn Montage Nederland Wij zoeken twee Golden Tulip Westduin KoudekerkeAflissinaen een 4 sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand. Wij zijn op zoek naar vaste flexibele Medewerkers huishouding voor de ochtenduren door de week en de weekends Heb je interesse om dit team te versterken? Bel of schrijf dan naar ons Hoofd van de Huishouding. Golden Tulip Westduin, Westduin 1, 4371 PE Koudekerke. Telefoon direct: 0118-555517 (tussen 08.00 en 12.30 uur). Mailen kan ook: info@goldentulipwestduin.nl I I I Jeremiasse Care2Move levert oplossingen voor minder valide en oudere mensen, maar ook producten die voorzien in een zorgbehoefte of het comfort verhogen. Productgroepen zijn: babycare, bad-/douche-en toiletvoorzieningen, bedden, fauteuils, fietsen, handige hulpjes (ADL), liften, loophulpmiddelen, matrassen, rolstoelen en scooters. Allemaal producten die mensen in staat stellen om thuis en in de werkom geving zo onafhankelijk en comfortabel mogelijk te functioneren. Tevens hebben we een gratis kortdurende uitleenservice. Woensdag 22 augustus 2007 - Pagina 50 Voor versterking van ons team in Vlissingen zoeken wij een: De verpleegkundig medewerker verkoopt, adviseert en indiceert medische revalidatie en verpleegkundige hulpmiddelen in de ruimste zin van het woord aan de genoemde doelgroep. Zij of hij zal ook verantwoordelijk zijn voor de uitleenservice in het kader van de AWBZ. Tevens zal de verpleegkundig medewerker worden ingezet voor indicering van AD hulpmiddelen. Op zaterdag werken hoort bij de functie! Voor deze functie vragen wij: een afgeronde verpleegkundige opleiding, een commerciële instelling, een service- en klantgerichte houding, in bezit van een rijbewijs. Voor onze vestiging in Vlissingen zoeken wij een: De adviseur verricht passingen in het kader van de WMO. Uit het complete assortiment selecteert hij/zij het meest geschikte hulpmiddel. Verder ontvangt de adviseur (incidenteel op zaterdag) in de winkel particulieren en adviseert hen over de mogelijkheden van de artikelen. Hij/zij verzorgt eveneens de administratieve afwikkeling van de verkopen. De kandidaat die wij zoeken heeft: (recent) een opleiding ergotherapie afgerond, de bereidheid om zich de productkennis eigen te maken en zich te specialiseren in de revalidatietechniek, prima communicatieve en commerciële vaardigheden, een zeer klantgerichte houding, een goede kennis van word en excel. Care2Move biedt haar medewerkers: interessante, gevarieerde werkzaamheden met een grote mate van zelfstandigheid. ruimte voor eigen initiatief en ontplooiing. een prettige werksfeer binnen een groeiende organisatie goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een film vol agressie is 28 augustus te zien in bioscoop Cine City in Vlissingen tij dens Film by the Sea door het jaar foto: p.r. La Sconosciuta Ben je geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen naar: Jeremiasse Care2 Move, t.a.v. Dhr. O. Stuitje Verrijn Stuartweg 43, 4462 GE Goes. Of stuur een email naar info@jeremiasse.nl. Voor meer informatie verwijzen we naar onze website: www.care2move.nl Ztxg voor beweging Jeremiasse Care2Move Verrijn Stuartweg 43 4462 GE Goes Tel.: 0113-211 274 Fax:0113-270 119 www.care2move.nl Van Breugel Care2Move, Breva Care2Move, Jeremiasse Care2Move, VLISSINGEN - Film by the Sea door het jaar presenteert op dinsdag 28 augustus de film La Sconosciuta van Giu seppe Tomatore. Deze is vanaf 19.30 uur te zien in Cine City in Vlis singen. De film gaat over de Oek raïense immigrante Irina die in Noord Italië op zoek is naar werk. Ze vraagt hulp aan de portier van een appartementenge bouw in één van de betere wijken van de stad. In ruil voor een deel van haar sa laris zorgt hij ervoor dat ze de trappen mag schoon maken. Irina raakt be vriend met het kinder meisje van de Adachers, een welgesteld koppel goudsmeden dat woont in het gebouw waar ze schoonmaakt. Wanneer het kindermeisje in - niet geheel onverdachte - om standigheden van de trap valt, neemt Irina haar plaats in. Ze blijkt al snel de perfecte huishoudster te zijn en maakt zich onmis baar als oppas voor Tea, de jonge dochter van de Ada chers. Maar Irena heeft een verborgen agenda. Er is een reden waarom ze zich binnenwurmt in het leven van dit echtpaar... In een film vol agressie en suspense schildert Torna- tore een zeer genuanceerd beeld van een wouw die de hel van de menselijke sla vernij heeft meegemaakt. Ook wanneer tijdens de film steeds meer duistere kanten van Irina bovenko men, wordt ze nooit een clichématige filmslechte rik. Enio Morricone verzorgde de muziek bij deze film vol drama en hoogoplopende emoties De Italiaanse regisseur Tornatore bereikte in 1990 wereldfaam toen hij met zijn pas tweede speelfilm Nuovo Cinema Paradiso de Oscar en een Golden Globe won voor beste Bui- tenlandstalige film en in Cannes de Grote Juryprijs kreeg. Quarleshavenstraat 3, 4339 BW Nieuw en St. Joosland Tel. 06-51900171 - Fax 0118-604470 www.kozijnmontagenederland.nl,info@kozijnmontagenederland.nl Kozijn Montage Nederland is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in de montage van aluminium en kunststof kozijnen voor zowel nieuwbouw- als renovatiëprojecten in Zuid-West-Nederland. Het betreft een fulltime baan voor gemotiveerde en zelfstandige werkende monteurs die in het bezit zijn van een rijbewijs. Schrijf of mail uw sollicitatiebrief binnen 2 weken naar bovenstaand adres t.a.v.. dhr. P. Willeboer. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uitzendbureau-acquisities op deze advertentie worden niet op prijs gesteld.

de Faam | 2007 | | pagina 50