POWER SYSTEMS DEUTZ zoekt extra vermogen of bei °3° - 214 9° o°. SELEKTMAIL de Weekkrant De Faam Zomerfeest bij Zorgcentrum Simnia Elders bridgen Rommelmarkt Servicemonteurs m/v Ben jij die jonge Zeeuwse mantelzorger? FUNDAG, zeilen op het Veerse meer Zaterdag 15 september Da's andere post Woensdag 22 augustus 2007 - Pagina 49 DOMBURG - Om de cliënten zoveel mogelijk betrokken te houden bij de samenleving houdt zorgcentrum Simnia in Domburg op het terrein rond om het gebouw op 25 augus tus een groot zomerfeest. Tra ditioneel sluiten de leden van de Domburgse Ringrijdersver- eniging hun seizoen af. Verder staan er vijfendertig kramen, is er een rommelmarkt en een spellencircuit voor de kinde ren. Leden van de schilders vereniging uit Westkapelle do pen Simnia tijdelijk tot Mont- martre om. Ook treedt dweil band De Koenkelpot uit 's Heerenhoek op. Het zomer feest is van 10.00 tot 17.00 uur. ZOUTELANDE - Vorige week maakte De Faam op pagina 5 melding van het bridgen en fietsen in vijf doipen. Per abuis is een verkeerde datum ver meld. De goede datum van de elfde editie van het evene ment is 8 september. Er wordt vanaf 9.00 uur begonnen en afwisselend wordt drie kwar tier gebridged en gefietst. In schrijven kan via: tel.0118- 552499. OOST-SOUBURG - Tijdens de Karolingenmarkt in Oost- Souburg op zaterdag 1 sep tember is in de tuin van de kerk De Openhaven aan het Oranjeplein een rommel markt. Het motto hiervan is een rondje rondom de kerk. Vanaf 8.30 uur is er een boe kenmarkt en zijn tweede hands spullen te koop. Rond 11.00 uur begint een veiling. Binnen de Serviceafdeling zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Wij zijn voor verschillende regio's door heel Nederland op zoek naar gemotiveerde Servicemonteurs met praktische kennis van en ervaring met motoren. Ervaring met warmtekrachtinstallaties is een pre. Als Servicemonteur vertrek je vanuit huis rechtstreeks naar onze klanten en voer je uiteenlopende onderhouds-, reparatie- en garantiewerkzaamheden uit aan DEUTZ-installaties. Je spoort storingen op, verhelpt ze en rapporteert erover. Ook geef je technische adviezen aan onze klanten. Je hebt geen probleem met het meedraaien in de storingsdienst en je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Gevraagd wordt: Een opleiding op MTS-niveaul richting elektro/WTB. Een praktische instelling en gevoel voor kwaliteit en techniek. Flexibiliteit, doorzettingsvermogen en pro-activiteit. Goede communicatieve vaardigheden. Geboden wordt: Een leuke en afwisselende baan. Een grote mate van zelfstandigheid. Reële doorgroeimogelijkheden binnen een groeiend bedrijf. Goede arbeidsvoorwaarden. Ben je op zoek naar een afwisselende baan in een vooral technisch georiënteerd bedrijf? Schrijf dan een brief met CV naar DEUTZ Power Systems, t.a.v. mevr. L. Arnold, Afdeling P&O, Sluisjesdijk 145, 3087 AG Rotterdam, e-mail amold.l@deutz.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. DEUTZ Power Systems, gevestigd te Rotterdam, is een vooraanstaande speler op het terrein van verkopen, ontwerpen, installeren en onderhouden van warmtekrachtin stallaties met name in de glastuinbouwsector. Deze hoogwaardige installaties worden klantspecifiek gebouwd en turnkey op geleverd. Daartoe beschikt DEUTZ Power Systems over een eigen salesteam, engineering en projecten organisatie en een uit gebreide onderhouds- en serviceafdeling. Als 100% dochter van DEUTZ Power Systems in Mannheim heeft de Nederlandse organisatie een zeer sterke groei doorgemaakt. Innovatie en betrouwbaar heid zijn kernbegrippen binnen het team van 50 professionals van DEUTZ Power Systems. HEINKENSZAND - Frans Sturm kweekt zijn dahlia's op een speciaai aangekocht stukje zanderige grond dat goed is voor knolgewassen. Tijdens de dahiiashow bij Wisse Bloemisterij in Heinkenszand is klederdrachtgroep (Vlooi Zee land aanwezig met oude ambachten. Jaap Wisse was wilde graag ruimte beschikbaar stellen voor de tienduizend Dahlia's, waaronder zevenhonderd Franse. De show is 20 en 21 september tussen 9.00 en 21.00 uur te zien en za terdag 22 september tot 17.00 uur. Entree is vrij. foto; Leon Janssen Show met 10.000 dahlia's llll\ DOOR LEON JANSSENS HEINKENSZAND - Frans Sturm heeft groene vingers, hij is idolaat van dahlia's en zijn visitekaartje vermeldt Hobbykweker van dahlia specialiteiten, meer dan 140 soorten. Van 20 tot en met 22 september houdt Frans een dahliashow voor liefhebbers bij Wisse Bloe misterij in Heinkenszand. "Eind vorig jaar is bij mij het idee ontstaan om, voorlopig eenma lig, een dahliashow op te zetten in Zeeland. De vele jaren dat ik dahlia's kweek hebben mij er toe gebracht om iets dergelijks te organiseren. Ik was zestien jaar toen ik van mijnopa in Sint Laurens dahlia's kreeg. Dat was leuk. Ik deed wel eens iets met snijbloemen, maar met dahlia's ging ik echt aan de slag. Van de eerste gingen er negen dood, maar ik kocht er twintig bij. Ver edelen en vermeerderen, nieu we soorten creëren, ik raakte er door gefascineerd. Het is een ge weldige hobby, ik kan er alles in kwijt. Nu heb ik vijftienhonderd knollen in diverse soorten waar van er tweehonderd erkend zijn. Het lijkt veel, maar wereldwijd zijn er ruim veertigduizend ge registreerde dahlia's. Er zijn veel look-a-likes, dat geeft een grote variëteit. Je hebt ze van drie tot dertig centimeter doorsnede." Frans Sturm heeft een website www.zeelanddahlia.nl en heeft maandelijks gemiddeld driedui zend hits uit negentig landen. Ben jij tussen de 12 en 17 jaar, en zorg jij langdurig voor een chronisch ziek, gehandicapt of verslaafd famielilid? Speciaal voor jou organiseren de Steunpunten Mantelzorg in Zeeland een: ledereen mag meedoen, of je nu goed kan zeilen of helemaal niet; met iedere boot gaat een instructeur mee. Ben jij een jonge mantelzorger? Geef je snel op! Enne...neem je vriend of vriendin mee. Of is jouw vriend of vriendin soms mantelzorger? Nodig hem of haar uit voor deze gave dag! Deze dag is mét lunch en barbecue voor maar 10 euro p.p. Bel of mail ff: Steunpunten Mantelzorg Zeeland: 0113-249310 j.damen@vrijwilligethuiszorgzeeland.nl www.vrijwilligethuiszorgzeeland.nl Flexibele werktijden én bij u in de buurt. Selekt Mail is steeds op zoek naar nieuwe bezorgers. Als postbezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk, of bij u in de buurt. Selekt Mail biedt haar bezorgers zelfstandigheid en flexibiliteit. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan en bijverdienste voor jong en oud! Postbezorger! bij Selekt Mail iets voor u? Kijk op www.anderepostbezorging.nl

de Faam | 2007 | | pagina 49