tempo-team Werkelijk goed werk Waarheid als een ziekte de Bart Elektro Technisch Installatie Buro - (Hulp) Monteur elektrotechniek van de Amazone Werknemers Algemeen Schoonmaakonderhoud m/v Groene Weidje 12 - 4461 JW Goes tel. 0113 270 431 - fax 0113 233 605 Wij zijn op zoek naar een: Woensdag 22 augustus 2007 - Pagina 48 KANTOOR Administratief medewerker m/v voor de over heid en andere opdrachtgevers. Wij zoeken geregeld (financieel) administratieve medewerkers, receptionisten, secretaresses en directie secretaresses vanaf mbo- niveau. Mensen met werkervaring (bij de overheid), krijgen de voorkeur Kijk ook op www.Tempo-Team.nl voor de actuele vacatures. Informatie: 0118 67 90 30, ChauTa, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Helpdeskmedewerker ICT m/v voor een bedrijf in Middelburg. Je bent o.a. verantwoordelijk voor registratie en afhandeling van helpdeskmeldingen beheren en onderhouden van pc's en randapparatuur. Voor deze functie heb je minimaal een mbo opleiding op ICT gebied en relevante werkervaring op het gebied van helpdesk registratie en eerste lijnsondersteuning. Ben jij op zoek naar een leuke baan binnen een informele werk sfeer; reageer dan snel. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg LOGISTIEK Chauffeur/belader m/v ben jij op zoek naar chauf- feurswerk? Bel ons dan, wij zoeken voor verschillende opdrachtgevers chauffeurs met: Rijbewijs BE, C, D of E. Heb jij een medipas en heb jij ervaring met rijden met een trailer, vrachtwagen of bus dan kun jij direct aan de slag. Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg HORECA/CATERING Cateringmedewerkers m/v voor bedrijfsrestau rants van onze opdrachtgever. Wij zoeken zowel naar oproep als vaste medewerkers. Heb jij ervaring in de catering of horeca, of ben je bereid te leren? Dan zoeken we jou! Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Bedieningsmedewerkers m/v voor diverse horecabedrijven in omgeving Walcheren. Jij kunt aan de slag in diverse functies als keukenhulp, afwasser en in de bediening. Ben jij gemotiveerd en kun jij ook na de zomervakantie aan de slag? Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Kok m/v voor diverse horecabedrijven in de regio. Wij zoeken zelfstandig werkende koks, instellingskoks, leer meesters en bedrijfsleiders. Ben jij gemotiveerd en wil jij een leuke en afwisselende baan?Neem dan nu contact met ons op! Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Intercedent m/v bij Tempo-Team. Wij-zoeken doe ners met karakter. Heb je je hbo-studie afgerond en ben je op zoek naar een werkgever waar je je optimaal kunt ontwikkelen? Dan ben je bij Tempo-Team aan het goede adres. Als intercedent ben je intermediair tussen klanten en flexwerkers.Wij bieden je een interessante baan met doorgroeimogelijkheden, opleidingen en coaching. Naast een goed salaris kun je rekenen op een reiskostenrege ling, kinderopvangregeling, 25 vakantiedagen en 13 atv- dagen en diverse bonussen. Er zijn góede carrièremoge lijkheden. Vaak dicht bij huis. Onderscheidend is de mentaliteit van onze mensen. We zijn zeer betrokken en actiegericht Ben jij een doener die voldoet aan een aantal concrete eisen en misschien nog belangrijker; de juiste mentaliteit heeft? Kijk voor meer informatie, actuele vaca tures en om direct te solliciteren op www.tempo- team.nl/loopbaan SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor iedere maandag en vrijdag bij het leukste vakantiepark van Zeeland! Zoek jij een leuke bijbaan met gunstige werktijden en waar het ver voer is geregeld? Neem dan snel contact met ons op! Informatie: 0118 67'90 30, Femke van Strien, Beenhouwerssingel 6, Middelburg TECHNIEK Technisch medewerkers m/v voor diverse opdrachtgevers. Wij zoeken (electro-) technisch perso neel, zoals autocad tekenaars, elektromonteurs, bouwkun digen, constructiebankwerkers, timmerkrachten, auto monteurs, lassers en mensen met een diploma werktuigbouw op rribo of hbo niveau. Bezit jij één van de bovenstaande kwaliteiten? Reageer dan snel voor een leuke baan in de techniek. Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg www.tempo-team.nl INDUSTRIE Assistent landmeters m/v met spoed gezocht vooreen relatie in Middelburg. Je assisteert de landmeter door gegevens in een computersysteem te zetten en aanwijzingen door te voeren. Voor.deze functie is het een sterke pré als jij een VCA en een auto hebt Daarbij zoeken we representatieve kandidaten die accuraat met computers kunnen werken. Het is een oproepfunctie, maar afhankelijk van de projecten kun je voor een lange tijd werken. Heb je interesse? Neem dan snel contact met ons op! Informatie:0118 67 90 30, ChauTa, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Medewerker stadsreiniging m/v voor een bedrijf in de regio. Jij werkt op oproepbasis en bent daarom ook flexibel inzetbaar Bij goed functioneren bestaat een mogelijkheid op vast dienstverband. Jij hebt voor deze functie bij voorkeur VCA. Ben jij gemotiveerd en ben je niet bang hard te werken, reageer dan snel. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhöuwerssingel 6, Middelburg ZORG Centralist m/v voorde meldkamer De belangrijkste taken bestaan uit Viet aannemen en verwerken van (spoedeisende) hulpvragen op het gebied van ambulan cehulpverlening en brandweerzorg. Voor deze functie heb je diploma ziekenverpleging A of A/B, ziekenverpleging B, mbo-V of hbo-V en een diploma meldkamercentralist of de bereidheid dit te behalen. Bovendien ben je BIG gere gistreerd en woon je binnen een straal van half uur van Middelburg. Ben jij op zoek naar een leuke uitdaging, neem dan snel contact op. Informatie: 0118 67 90 30, ChauTa, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Verzorgende/verpleegkundige m/v voor ver schillend e opdrachtgevers in onze regio. Wij zijn op zoek naar gediplomeerde verzorgende en verpleegkundige. Er zijn verschillende diensten, locaties en uren mogelijk! Ben jij een echte zorgtype en maak je graag zélf de dienst uit? Dan is dit jouw kans! Nieuwsgierig geworden? Informeer dan eens naar: onze opdrachtgever; de vacature en werk zaamheden, de 'voordelen van flexibel werk en de arbeidsvoorwaarden. Wij hopen snel van jou te horen! Informatie: 0113 25 25 05, Wilma Hannewijk, Piet Heinstraat 3, Goes Zo werkt het. 'Je spreekt over waarheid alsof die licht is, even hel der als het oog van die glans die je maakt. Maar waarheid is een steen, zwaarder dan liefde. Al leen geesten kunnen hem dragen.' De woor den die Yorumba richt aan don Victor, de pa piermaker, klinken ver warrend. Maar daardoor ook erg passend. Want het zijn verwarrende tij den. voor don Victor So- brevilla en zijn familie als ze midden in het oer woud plotseling de onbe dwingbare aandrang krij gen om de waarheid te vertellen. Met De papiermaker van cle Amazone schreef Ma rie Arana een roman die eigenlijk alleen maar het werk van een Latijns- Amerikaanse schrijver kan zijn. Zo geloofwaar dig dat je bijna vergeet dat het gegeven wel erg merkwaardig is. Arana schept een wereld die je bijna kunt voelen. Jam mer dat je er geen echte reis naar kunt maken. Hoewel, die waarheid. Marie Arana, De papier maker van de Amazone is verschenen bij uitgeverij Artemis co en kost 19,95 euro. MARIE ARANA De papiermaker ISS Cleaning Services is onderdeel van ISS Facility Services, de groot ste facilitaire dienstver lener in Nederland en on derdeel van de wereldwijde ISS Group. Er werken ruim 21.000 professionals bij ISS en het staat daarmee in de top 10 van grootste werkgevers in Nederland. ISS realiseerde in 2006 een omzet van 466 miljoen euro. ISS verdeelt haar diensten over vijf pijlers: Cleaning Services, Office Support Services, Catering Services. Security a Services en Property Services. Deze diensten worden ook geïntegreerd aan geboden. Ons doel: de klant ontzorgen zodat deze zich maximaal kan richten op zijn core business. ISS Facility Services is actief in 50 landen, heeft wereldwijd ruim 410.000 professionals in dienst die werken voor ruim 100.000 klanten. Voor diverse locaties in Vlissingen en Middelburg zijn wij op zoek naar: ~~-~P«l!jme, 7 tot 12,5 uur per week Werktijderrsuaii_maandag t/m vrijdag Het werk: Zelfstandig uitvoeren van"èt§emene schoonmaakwerkzaamheden Zorgdragen voor het juiste gebrtWcyan middelen en materialen Wij zoeken: Flexibele medewerkers die van aanpakken v Medewerkers die zelfstandig kunnen en willen winden Medewerkers die weten dat goed schoonmaken nietVanzelf gaat Wij zorgen voor: Werkkleding Instructie en begeleiding Scholings- en doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? Indien je interesse.hebt in bovenstaande functie, verzoeken wij je contact op te nemen met mevr. I. Krekelberg, tel: 06 - 53 77 83 11 of via mail: joke.krekelberg@nl.issworld.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advert en tie wordt met op pnjs gesteld. FACILITY SERVICES a.X!A.NIHG Voor Woningbouw Utiliteit Onderhoud Wij hebben per direct plaats voor gemotiveerde (aankomende) vakmensen! Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: Elektro Technisch Installatie Buro de Bart t.a.v. dhr. D.W. de Bart - Postbus 372 - 4460 AT Goes Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld!

de Faam | 2007 | | pagina 48