Delta Schoonmaakbedrij f Medewerkers Magazijn (m/v) UNI1PHARMA Powered by JobTrack.nl IDe faam Reünie Sponsors De Lutemgroep uit Middelburg is een unicum Gebruikte kleding voor diabeten Open dag in de Schaapskooi Zomerfeest Scoutingvirus 'a clean case' Wij zoeken wegens uitbreiding een werknemer voor 36 uur per week, woonachtig in de regio Walcheren. Schoonmaakbedrijf Delta vacaturenr. 2007.09-1 UNIPHARMA v.o.f. Lm1 Woensda^t22 augustus 2007 - Pagina 47 Haers (311 zijn al van jongs af aan besmet met het scoutingvi- rus. Beiden behoren nu tot de leiding en vinden het nog steeds erg leuk en gezellig om veel vrije tijd op het water door te bren gen. Marieke vertelt: "Enkele ja ren geleden zat het scoutingle- ven behoorlijk in een dip, het leek wel of er geen animo meer voor was. Maar de laatste tijd wordt het weer populair, je ziet de groepen weer groeien. De Dolfijnen hebben nu meer dan vijfentwintig meisjes en dat is redelijk veel." Suzanne vult aan dat het weer belangrijk wordt om te leren samenwerken in de hedendaagse maatschappij. "Het individualisme verdwijnt. En zeilen en roeien is intensief samenwerken. Je moet op el kaar kunnen bouwen en ver trouwen". Het duo geeft een veelbetekenende glimlach en zegt bijna tegelijkertijd: "En daarnaast is het gewoon heel erg gezellig met elkaar. Er ont staan bij ons vriendschappen voor het leven". Ook vinden de dames het héél speciaal om alleen met meisjes onder elkaar te zijn. "Het schept een band en we begrijpen el kaar meteen zonder daar teveel woorden voor nodig te heb ben", onderstreept Marieke. MIDDELBURG - In 1917 be gon de Lutemgroep als land- groep voor meisjes. Met hulp van de Paul Krüger- groep uit Middelburg is in 1975 gestart met een zeever- kennergroep. Het clubhuis aan de Baarmselaan in Mid delburg is aan vernieuwing toe en sponsors zijn welkom. MIDDELBURG - Middel- burgsers kunnen op don derdag 23 augustus ge bruikte kleding, gordijnen, beddengoed, schoeisel en ander textiel in de bezorgde witte plastic zak aan de stoeprand zetten. De vrachtwagen van de stich ting Kovamo komt vanaf 9.00 uur langs. De op brengst is bestemd Voor het Diabetes Fonds Nederland. VLISSINGEN - De Vlissingse Pro testantse kerk De Schaaps kooi is vanaf september elke eerste donder dag van de maand I geopend van 10.00 tot 11.30 uur. Men kan dan de kerk zonder enige verplichting bezoeken. Er is dan de gelegenheid om zomaar eens rond te kijken, maar ook kan «r muziek en orgelspel beluis terd worden. De kerk wil op deze manier openstaan voor de samenleving. DOMBURG - Op het terrein van Zorgcentrum Simnia in Domburg is op zaterdag 25 augustus een zomerfeest. Er zijn dan verschillende acti viteiten zoals ringrijden in hoerendracht, een rommel markt, kinderspelen en live muziek. De opbrengst komt ten goede aan de bewoners. Het evenement is van 10.00 tot 17.00 uur. door bo van scheyen MIDDELBURG - De Lutem groep uit Middelburg is een scoutinggroep die alleen uit meisjes bestaat. Landelijk gezien een unicum. Ze be horen tot de laatst overge bleven meidengroepen van de scouting. De watergroep Lutem is negentig jaar gele den opgericht en viert dit op 15 september op het terrein in Veere met een reünie. Lutem staat voor Luctor et Emergo. Ik worstel en kom bo ven is de vertaling uit het Latijn. En deze kreet is voor de meisjes heel herkenbaar. Het is hard werken bij de Lutemgroep. Maar dan leer je ook wel wat. Tijdens de wekelijkse samen komst op zaterdag worden er allerlei waterwerken en spellen georganiseerd rond en op het water. Meisjes vanaf zeven jaar beginnen bij de Dolfijnen. Als zij elf jaar worden, dan vliegen zij over naar de waterverken ners en vanaf hun zestiende ho ren ze bij de Wilde Vaart. Daar na kunnen zij nog doorstromen naar leidster. Meisjes leren er roeien, wrikken en zeilen. Hier wordt De Lelievlet voor ge bruikt, een multifunctionele stalen boot. Marieke Kras (23) en Suzanne MIDDELBURG - De Lutem groep in Middelburg is op zoek naar oud-leden. De reünie moet een feest van herkenning worden. Ie dereen die lid is geweest is welkom om foto's log boeken en boeiende ver halen mee te brengen. Ook kunnen vriendin uil het verleden ontmoet worden en herinnerin gen opgehaald. Tijdens de reünie wordt geroeid en ge zeild. De reünie begint 15 september om 11.00 uur op het scoutingterrein in Veere. Er is een speciale reünie commissie in het leven ge roepen en iedereen die ie mand kent die bij de Lutem groep heeft gezeten wordt gevraagd dit door te geven. Aanmelden kan via lutem- reunie@hotmail.com of 06- 14552667. De meiden van de scoutinggroep hebben het gezellig met elkaar foto: bo van scheyen Voert schoonmaakwerkzaamheden uit voor Verenigingen van Eigenaren en Woningbouwverenigingen, in Vlissingen, Oost-Souburg en Middelburg. Is verder actief in oplevering- en bouwschoonmaak en tot ons takenpakket behoort ook glasbewassing van appartementencomplexen, kantoren, winkelcomplexen etc. Kun jij tactvol met mensen om gaan en ben jij bereid om de handen uit de mouwen te steken? Bezit jij verantwoordelijkheid, ben je zelfstandig en accuraat en heb jij geen last van hoogtevrees? Heb jij geen 9 tot 5 mentaliteit en ben je in bezit van rijbewijs? Dan bieden wij je een afwisselende baan, met de kans om het diploma Vakopleiding Schoonmaker etc. te behalen. Goede beloning boven CAO-Schoonmaak. Je kunt een schriftelijke reactie vergezeld van cv met eventueel een recente pasfoto voor 31 augustus opsturen naar onderstaand adres. t.a.v. Dhr. C. Meulmeester p/a Verdilaan 27 4384 LB Vlissingen (informatie 06 55 78 4321) Wij vragen: vlotte, gemotiveerde full/parttimers die de handen uit de mouwen kunnen steken. Werk je netjes en foutloos, ben je stressbestendig en heb je geen moeite met eenvoudig computergebruik? Dan is dit misschien wel je nieuwe baan! De werktijden liggen tussen 08.00 en 21.00 uur op maandag - vrijdag. Wij bieden: een contract voor langere tijd met mogelijkheid tot verlenging prettige, moderne werkomgeving marktconform salaris met goede secundaire voorzieningen. Bezoek voor meer info onze site www.unipharma.nl. Uw brief met cv ontvangen wij graag binnen 14 dagen per post, fax of mail. T.a.v.: Afd. P&O Ramsburgerweg - 4332 SG MIDDELBURG Fax: 0118 - 611 210 e-mail: m.hoogedeure@unipharma.nl UNIPHARMA v.o.f is in de branche een toonaangevende groothandel. Met een assortiment van ruim 37.000 artikelen en een klantenkring van meer dan 900 drogisterijen, apotheken en parfumerieën, streeft Unipharma steeds naar uitbreiding en verbetering van kwaliteit en service. Vanuit het magazijn in Middelburg worden de orders van onze klanten dagelijks door het hele land bezorgd. Wij zoeken collega's als Groothandel en retail-organisatie voor Drogist en Apotheek

de Faam | 2007 | | pagina 47