n Nu voor 2,95 in de winkel! Opening met groots concert van De Dijk, I.O.S. en Van Dik Hout Uitgaan Contactmiddag voor nabestaanden Schilderijen en sculpturen Valpreventie Kaartjes Career&Co. is voor ondernemende mensen, die open staan en leergierig zijn. En daardoor veel zien. Career&Co. gaat over de wereld die ook de jouwe is. Over ergens in geloven, er helemaal voor gaan, over geloven dat 'het' echt anders en beter kan. Met praktische verhalen, inspirerende reportages en interviews, tests en toepasbare duidelijke theorie ff Kunt u Career&Co. NIET vinden? A Vraag uw winkelier. Hij of zij helpt u graag! Houdt u van gemak en privacy? Bestel Career&Co. via www.career-co.net PEimaniiftiinDe Faamwo Hallen worden centrum ensdag 22 augustus 2007 - Pagina 46 De servicebioscoop in het leisurecentrum heeft vier za len waar de nieuwste films vertoond worden. Het wok restaurant heeft plaats voor vijfhonderd gasten en biedt tegen een schappelijke prijs een gevarieerde buffetmaal tijd met voor, hoofd- en na gerecht aan. Carambowl, het bowlingcentrum, heeft de beschikking over twaalf modern uitgeruste bowling banen, twintig bil jarttafels en en kele horecage legenheden. Een over twee verdie pingen verdeelde fit nessruimte heeft alle mo derne voorzieningen voor groepsfitness en spinning. Een gloednieuw bowlingcentrum maakt sinds kort onderdeel uit van de Zeelandhallen nieuwe stijl. FOTO: FEUCE BUONADONNA MIDDELBURG - Vereniging Ouders van een Overleden Kind houdt op zaterdag 1 september een contactmid dag voor de nabestaanden van een overleden kind. Het begint om 13.30 uur en er wordt verteld over het werk van de vereniging gevolgd door een rede van auteur Marinus van den Berg. Na de pauze kunnen er vragen ge steld worden. De bijeen komst is om 13.30 uur in de CSW aan de Winston Chur- chilllaan in Middelburg. MIDDELBURG - Ans Moe- derscheim uit Voerendaal exposeert vanaf 25 augustus haar schilderijen bij Galerie 't Haentje te Paart in Middel burg. Mede-exposanten zijn Cor Wegh uit Wijfie Gulpen met papieren sculpturen en Anita Dekker uit Middelburg met beelden. De drie kunste naars zijn 25 augustus in de galerie aanwezig. De exposi tie is tot 24 september. MIDDELBURG - Mensen DOOR EDWIN VAN HERWIJNEN GOES - Het pleisterwerk is nog niet droog en de bouw- containers op het parkeer terrein staan er nog, maar de metamorfose van de Zeelandhallen is bijna com pleet. Op woensdag 12 sep tember verricht Commissa ris van de Koningin Karla Peijs de openingshandeling van de vernieuwde en uitge breide Zeelandhallen in Goes. De oude hallen zijn geheel ge renoveerd, er is een moderne nieuwe hal - geschikt voor beur zen en (muziek) evenementen - bijgebouwd en het belendende leisurecentrum completeert het nieuwe gezicht. Het leisurecen trum is de slagroom op de taart. Het bevat een servicebioscoop met vier zalen, een smaakvol wokrestaurant, een groot fitnes scentrum en een sfeervol bow ling- en biljartcentrum. Sinds 2005 zijn de Zeelandhallen on derdeel van Libéma. Dit recre atieve concern ontvangt jaar lijks ruim vijf miljoen gasten en heeft naast het nieuwe complex in Goes bekende accommoda ties als de Brabanthallen en de Beekse Bergen in bezit. Jaarlijks worden diverse grote evene menten georganiseerd en vanaf september zal de vestiging op het industrieterrein de Poel meer sportieve- en uitgaansmo gelijkheden gaan bieden. Zo zal begin oktober het spektakel van Holiday on Ice met de uitvoe ringvan Peter Pan te zien zijn, er zal een gezellige Hollandse avond georganiseerd worden en in het nieuwe jaar doet de pop ulaire Jan Smit opnieuw Zee land aan. Tijdens de officiële opening (al leen voor genodigden) moet een piramide van veertigdui zend champagneglazen zorgen voor een vermelding in het Guinness book of records. De opbrengst van de opening komt ten gunste van de aangepaste sport in Zeeland. Donderdag 13 september is er een groots 'openingsconcert waarbij klinkende namen als I.O.S, de Dijk, Van Dik Hout en Kaas acte de présence geven. De kaartjes voor dit muzikale hoog tepunt mogen volgens project manager Mirjam Reijnierse "voor een schappelijke prijs van tien euro" worden aangeboden. Voor deze prijs geldt ook nog eens gratis parkeren en zijn twee consumpties inbegrepen. "Om bij deze feestelijke opening in de gelegenheid te zijn om de ze grote namen aan te trekken en dan de kaartjes voor een der gelijk bedrag te kunnen aanbie den is natuurlijk fantastisch en we heten iedereen van harte welkom." Je hoeft niet in de rij te staan voor kaartjes voor het ope ningsconcert op 13 septem ber. Ze zijn namelijk te ver krijgen via de website www.zeelandhallen.nl. De zaal is open vanaf 18.30 urn en de optredens beginnen om 19.30 uur. van zeventig jaar of ouder vallen gemiddeld één keer per jaar. Vaak is een botbreuk of een ziekenhuisopname het gevolg. Het valpreventie- team van 't Gasthuis in Mid delburg kan een test afne men om risico's tot vallen te bekijken en problemen voor komen. Het team bestaat uit een arts, een fysiotherapeut en een ergotherapeut. Be langstellenden kunnen bel len naar 0118-630630. Vanaf nu heeft Nederiand het eerste blad dat werkt Voor jou!

de Faam | 2007 | | pagina 46