Jongens van de Wit voorbereid op reis Autobedrijf Joosse Fonkelnieuw bestuur voor studentenvakbond VSVB dé Weekkrant De Faam Pedagogische hulplijn B- UGHTVRH Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 0118 - 41 94 20. Woensdag 22 augustus 200-7 ;- Pagina 35 VERVOLG VAN VOORPAGINA "Het is inderdaad een span nende tijd. Soms loop ik er gens en komt er iets in mijn hoofd op dat ik wil regelen. Dan heb ik geen gelegenheid om het op te schrijven en blijft het hangen tot ik mijn plan uitvoer. Er gaat geen uur voor bij dat ik niet aan de Amster dam-Peking Challenge denk", vertelt een enthousiaste Ro land. Broer Jacques is iets nuchterder. "Ik werk deze week gewoon door. Het is wel zo dat als ik er niet over praat, mensen uit mijn omgeving naar de challenge vragen. Er gebeurt veel. Verschillende mensen willen met ons op de foto. Maar als het moet stap ik morgen al in de auto", zegt hij. Zover is het nog niet. Eerst moeten ze de auto nog inla den. In Veere staat een garage vol met bagage. "Ik heb bij een sponsor drie winkelwagens vol boodschappen gehaald. We zullen zeker een week zelf ons eten moeten verzorgen. Dus hebben wij veel vitaminespul len, kant en klaar maaltijden, nasi in blik, crackers en 20 pakken Sultana. Ook heb ik sa lami en rookworst ingeslagen. Nee, er gaan geen aardappels mee in de auto. Wel grote zak ken pinda's", vertelt hij la chend. Verder krijgt de auto deze week aandacht. Ze laten een GPS-systeem inbouwen, Auto Sturm gaat het voertuig uitlij nen en de onderdelenkist moeten ze gedeeltelijk leeg ha len. Die is te zwaar. Dus vin den de broers het verstandiger om een tweede onderdelen- kist in te richten. Voor de lezers van deze krant is er een aantrekkelijke actie. Wie geld stort op ING Bank te Middelburg, rekeningnum mer: 67.33.51.211, t.a.v. Stich ting De Jongens van De Wit, met vermelding van het adres, telefoonnummer en WEEK KRANT, maakt kans op een aantal uren crossen op een speciaal off the road terrein. Bovendien is er nog een twee de winnaar. Dat is degene die het meeste geld heeft overge maakt. Dankzij dit initiatief kunnen kansarme kinderen met de hulp van SOS-kinder- dorpen opgroeien tot kansrij ke kinderen. "Wij zijn tevreden over het verloop van de actie. Afgelo pen week heeft een mevrouw 200 euro overgemaakt. Ik heb haar adres niet, maar uitein delijk heb ik haar toch kunnen bedanken. Vorige week vrij dagavond waren wij onver wacht te gast op een barbecue ter gelegenheid van de Van Loon Hardzeildag. Een collec te leverde 160 euro op en een gulle man van de Ketel 1 Jene verstokerij in Schiedam do neerde 500 euro. Allemaal voor SOS-kinderdorpen", zegt Roland de Wit tenslotte. VLISSINGEN - De Vlissingse Studenten Vakbond heeft een nieuw bestuur gekozen. René Nuijten (student ma ritiem Officier) is voorzitter en Edwin Louwerse (stu dent Bouwkunde) is vice- voorzitter. Verder is Esther Niemandsver driet (Student Management, Economie en Recht) secretaris en Katie Meijer (student Inter national Business) penning meester. De VSVb behartigt de belangen van studenten op de Hoge school Zeeland. Zij zetten zich in voor goed onderwijs, facilitei ten, een eerlijke behandeling en een goede oplossing van pro blemen die er spelen binnen de gelederen. GOES - INJEZO Intensieve Jeugdzorg begint op maandag 20 augustus met een pedagogi sche hulplijn. De beller krijgt via het telefoonnummer 0900- jeugdzorg direct een van de or thopedagogen aan de telefoon. Zowel ouders van kinderen met als ouders van kinderen zonder een gedragsbeperking kunnen hun vragen hier stellen. Alle prijzen m euro's, Prijzen zijn incl. BTW/BPM, axel. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspedlicahes Gemiddeld brandstofverbruik en C02 uilstoot: km/liter; van 12.5-14.9; liter/100 km: van 6,7-8; C0? gr/km: van 140-249. Kijk voor de voorwaarden voor dit Disney®-airangement op Ir Sluit een Daverende Disney Deal. Wie nu een Fiesta of Fusion koopt kan niet alleen kiezen uit voordelige actiemodellen, maar mag ook gratis naar Disneyland Resort Parijs. Inclusief overnachting. Let op, deze superactie loopt t/m 31 augustus 2007. Kijk op ford.nl Fusion Inclusief: airco radio/CD-speler stuurbekrachtiging Ford Fiesta v.a. 12.195,- FordFusion v.a. 15.695 9477

de Faam | 2007 | | pagina 35