Blozende liefde komt tot bloei in de Prinsentuin Rlmexperience zoekt acteurs nieuwe ijsshow voor KIDS! 5 t/m 7 oktober Zeelandhallen - Goes Reserveer snel! Bel 0900 300 3000 www.holidayonice.nl Holiday on Ice presenteert Osté is gefascineerd door slangen In twee weken tijd een nieuwe voorstelling f^WaJM'ilMillDe Faam VLISSINGEN - Op een zomer nacht beleven vier geliefden, blozende en verwarrende avon turen in een door de maan ver licht bos. En zij zijn niet de eni gen. De Zeeuwse .Komedie brengt met zowel jongere als ou dere lovers het betoverende ver haal Blozende Liefde in de ach tertuin van Theater Vestzak99 in Vlissingen. Vrijdag 17 augustus is de première. Na Bevroren Toverkracht en Pandemonium vorig theatersei zoen hebben de jongeren van De Zeeuwse Komedie weer een nieuwe voorstelling. Samen met enkele volwassen spelers maken ze in slechts twee weken tijd, een eigentijdse volwaardige theater voorstelling met als thema, de liefde. De beroemde klassieker Midzomernachtsdroom van William Shakespeare wordt hier bij gebruikt als uitgangspunt. Het is bijzonder voor De Zeeuw se Komedie om een productie te realiseren in zo'n kort tijdsbe stek. Dit is mogelijk doordat de spelers zich tijdens deze twee weken hele dagen in het theater voorbereiden. De locatie, de Prinsentuin van het kunstcen trum De Willem IQ, geeft de spe lers de kans om groots uit te pak ken in een passende ambiance. Elike Roovers-Koster doet de re gie en wordt geassisteerd door Peter Roermund, docent aan de Amsterdamse Theaterschool. De speeldata zijn: vrijdag 17 au gustus, première, 20.00 uur, za terdag 18 en zondag 19 augus tus, 20.00 uur, vrijdag 24, zater dag 25 en zondag 26 augustus, 19.45 uur. Reserveren kan via www.zeeuwsekomedie.nl en 0118-416454 of aan de kassa één uur voor aanvang. Entree kost negen euro. VLISSINGEN - Wie helemaal gek is van films en er al jaren van droomt om eens gecast te wor den, kan zaterdag 15 september wellicht zijn geluk vinden tij dens The Filmexperience in Vlissingen. Actrices Nadja Hüp- scher, Carolien Spoor, Georgina Verbaan, Peggy Vrijens, acteur Michiel de Jong en regisseur Erik de Bruyn, zijn aanwezig in Cine City om workshops te ge ven en audities te houden. De organisatie is in samenwerking met Stichting Juister. Iedereen tussen de 16 en 26 jaar kan deelnemen aan The Filmex perience. Er kan kennis ge maakt worden met alle facetten van het filmbedrijf. Van camera, grime, kleding en muziek tot be lichting en montage. Geïnteres seerden kunnen zich inschrij ven voor de workshops, auditie doen en zich laten casten. De echte talenten maken kans op een rol in een Nederlandse speelfilm. The Filmexperience is van 9.00 tot 15.00 uur. Met het toegangs kaartje van 8 euro kan tevens tussen 16.00 en 18.00 uur Shorts at Sea bezocht worden, waarbij twaalf korte films van jonge filmmakers vertoond worden. De beste korte film wint de Gou den Short en wordt uitgekozen door een deskundige jury. Aan melden voor The Filmexperien ce kan via www.filmbythesea.nl. VLISSINGEN - Elke twee maan den is er in de Bibliotheek 't Spui in Vlissingen een nieuwe exposi tie. Tot en met 29 september ex poseert Marie-Louise Osté er met haar kleurrijke beelden. Osté is geboren in Vlissingen en woont en werkt momenteel in Utrecht. De kunstenares laat zich inspireren door popart, kunste naars als Niki de st. Phalle en Roy Lichtenstein, maar ook grote ar chitecten als Gaudi. De beelden van Marie Louise bestaan bijna allemaal uit slangen, slangen vrouwen en monsters. De kleu ren en afzonderlijke elementen symboliseren het goede en het kwade. Kijk voor meer informa tie op www.marielouiseoste.nl. VLISSINGEN - Wie zich in tropische sferen wil wanen, doet er goed aan zaterdag 25 augustus het Arsenaal in Vlissingen te bezoeken tij dens de Muziek Vloot. Deze afterparty met een zonnig tintje, rond de vlootdagen bevat voornamelijk een ho ge dosis reggae. Hoofdact en top reggae zanger Richie Spice uit Jamaica, geeft samen met broer Spanner Ban ner een groots concert. Ook Mi- stybasement uit Goes en De Hobbyisten, een crossoverband uit Vlissingen, zullen een optre den geven. Spice werd in 1971 in Jamaica geboren en komt uit een zeer muzikale familie. Zijn Broers Joseph en Everton alias Spanner Banner en Pliers ver gaarden veel roem. Pliers, be kend van het duo Chaka Demus and Pliers, scoorde wereldhits met de nummers Murder she Wrote en Tease me. Behalve Ri chie zal ook zijn broer Spanner Banner samen met de 5th Ele mentband zijn muzikale kun sten live ten gehore brengen. Ri chie zelf scoorde in 2002 de ene na de andere reggaehit waaron der; Grooving my girl, Brown skin en Earth a run red. In 2004 werd hij bekroond tot artiest en vocalist van het jaar. In 2005 kwam Earth a run red opnieuw uit, nu in samenwerking met 5th Element. Dit werd goed ont- Zanger Richie Spice is hoofdact tijdens de Muziek Vloot in het Arsenaal foto: p.r. vangen en een enorme hit. Met de lancering van het album Ri chie Spice in the streets of Africa is zijn naam universeel geves tigd. Het concert begint om 21.00 uur. Kaarten kosten in de voorverkoop 17,50 euro. De voorverkoopadressen zijn te vinden op www.moonlight- promtion.com. - «IIP 3*81^êsl. .999bflp

de Faam | 2007 | | pagina 43