De Berk voor werk consulent (m/v) Werk voor De Berk y Methode de berk voor werk De Berk is een resultaatgerichte, ambitieuze en uiterst complete uitzendorganisatie die zich op allerlei manieren klaarmaakt voor de toekomst. We zijn daarvoor op zoek naar een Ben je op zoek naar verantwoordelijkheid, dynamiek en ruimte voor eigen ideeën? Weetje mensenkennis aan commercie te binden? Heb je ervaring in onze branche? Neem dan nü contact met ons op voor meer informatie over deze functie. Wij hebben hoge verwachtingen van je, maar daar staat ook écht iets tegenover. Expeditie medewerker DAALIMPEX 1 I LOGISTICS www.daalimpex.com Bedevaart Klein Lourdes wm Umoja-feest voor kinderen tplï/'ri'iN/-.iïllDe Faam Woensdag 15 augustus 2007 - Pagina 35 Meteen totale capaciteit van 1.500.000 m3 heeft Daalimpex Logistics B.V. een sterke positie in de Europese koel- en vriessector. Met vestigingen in Tuitjenhorn, Velsen, Harlingen, Vlissingen, Middenmeer en Scheveningen behoort zij in Nederland tot één van de toon aangevende bedrijven op het gebied van op-, en overslag, distributie orderpicken van geconditioneerde consumptiegoederen. De panden zijn ultramodern en voorzien van hypermoderne computer bestuurde installaties waarin alle compartimenten zowel gevroren als gekoeld kunnen worden. Wij verzorgen opslagruimte voor de voedingsmiddelen-, en non-food-industrie, waarbij wij ons onderscheiden middels een uitstekende kwaliteit aan logistieke dienstverleningen dat tegen zeer concurrerende prijzen. Bij het bedrijf werken ongeveer 200 medewerkers. Anonieme strijd tegen de alcohol door marcel van der voort MIDDELBURG/GOES Steeds meer Zeeuwen met een drankprobleem mel den zich bij de Anonieme Alcoholisten (AA). Na twee succesvolle groepen in Mid delburg is er deze maand ook één in Goes gestart. Veel van de deelnemers sluiten hiermee stapsgewijs een periode van jarenlang drankmisbruik af. "Ik was er slecht aan toe en ver bleef op de psychiatrische afde ling van een ziekenhuis", zegt Riet, die alleen met haar voor naam in de krant wil. "Mijn le ver kwam onder mijn ribben uitgepuild. Ik was half dood. Een medepatiënt vroeg mij mee naar de AA. Ik snapte er niets van. Toch heeft de bijeenkomst mij direct gepakt." Door de drank raakte Riet huis, haard en gezin kwijt. "Later zijn de kinde ren weer bij mij komen wonen. Het is allemaal begonnen toen ik vijftien jaar oud was. Dan De twaalf stappen bij de Anonieme Alcoholisten om te komen tot een leven zon der de zucht naar drank, zijn vastgesteld op grond van er varingen van tienduizenden herstelde alcoholisten. Zij vormen een programma en zijn als geheel een genees methode. Wie zich wil aan melden voor een groep, of een persoonlijk gesprek wenst, kan bellen naar: Ruud, 0118-570985 en Riet, 0118-478769. ging ik met vrienden op stap en dronk tien pilsjes. Toen ik al bij de AA kwam, overleed mijn man. Iedereen dacht dat het weer fout zou gaan. Ik heb de drank niet meer gepakt, omdat ik dat een smet zou vinden op het overlijden van mijn echtge noot." Riet wil onherkenbaar in de krant. Dat is ook het kenmerk van de AA. Want bij de AA ge- De Berk Badhuisstraat 14 4382 AL Vlissingen tel. (0118) 411581 info@deberk.org www.deberk.org Voor onze vestiging in Vlissingen zijn wij op zoek naar een In deze functie ben je het aanspreekpunt van onze internationale klanten en ben je verant woordelijk voor de behandeling van de in- en uitslagdossiers. Het doel is om onze klanten te voorzien van alle relevante informatie met betrekking tot de voortgang van de goederen stroom. Voor nadere informatie over deze functie kun je kijken op onze website Brief metC.V. kun je binnen 10 dagen na verschijnen van de advertentie sturen naar: Daalimpex Logistics B.V. t.a.v. Caroline Wienen Denemarkenweg 20,4389 PE Vlissingen-Oost. Of pere-mail: c.wienen'(a)daal impex.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij bieden voor deze functie: Uitstekende salariëring Prettige en dynamische werkkring Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden <3 Vaak trekt een alcoholist zich terug en voelt zich sterk als de drank vloeit, foto: jaap wolterbeek nieten de deelnemers discretie. Geen ingewikkelde administra tie. Maar daarom evenmin overheidssubsidies. De AA'ers leggen na elke bijeenkomst vrij willig geld bij elkaar voor de zaalhuur en andere kosten. "Een zware drinker hoeft geen alcoholist te zijn", meent Ruud. "Dat komt pas als het proble men in het hoofd gaat veroorza ken. Je kunt niet zeggen: 'Ééntje kan geen kwaad'. Juist die eerste borrel moet blijven staan. Een drinker komt op een gegeven moment met zijn rug tegen de muur. Bij mij was de AA de laat ste strohalm. Toen ik belde had ik binnen een uur mijn eerste gesprek en de daarop volgende groepsavond was intens." De Anonieme Alcoholisten zijn vorige eeuw begonnen in de Verenigde Staten. In New York is het hoofdkantoor en de orga nisatie werkt ook in Nederland volgens een concept. Luctor et Emergo heet de AA in Middel burg. Vanwege grote belang stelling zijn daar inmiddels twee groepen. De groei is gebleven en daarom is er in het Goese wijkgebouw Jan Ligthart, aan de Bergweg 12, donderdags van 20.00 tot 22.00 uur voortaan ook een bijeenkomst. GOES - Het be stuur van Caritas Banneux Bisdom Breda houdt op 30 september een dag bedevaart naar Ban neux. Dit bedevaarts oord wordt ook wel Klein Lourdes ge noemd en ligt in de Belgische Arden nen. In 1933 is Maria acht keer aan het kleine meis-A je Mariëtte Beco verschenen. Jaarlijks bezoe- l ken vierhonderd- f duizend pelgrims de plaats. De bus f vertrekt rond 8.00 uur uit Middelburg - en rond 8.30 uur vanuit Goes. Per persoon kost deel name 28 euro. Aan melden kan via: 0164-242809. VLISSINGEN - Het interna tionale kinderfeest Umoja 4 kids barst zondag 16 septem ber om 14.00 uur los. De mid dag begint met de vertoning van de sprookjesachtige ani matiefilm Azur en Asmar. Daarna volgt een swingend optreden van het sextet Sam ba Salad met een internatio nale mengelmoes van salsa,v samba, flamenco en pop in een Nederlands jasje. Kaar ten kosten tien euro en zijn in de voorverkoop te koop via www.filmbythesea.nl, bij Ci ne City Vlissingen of in de Bi- blioservicebus.

de Faam | 2007 | | pagina 35