VAN DE REE brilmode PAdSrkrJ VAnIÜIT HART Wij maken ruimte voor de najaars/wintercollectie Korting tot 50% op het montuur bij aankoop van een complete bril tot JU /O korting op zonnebrillen MIDDELBURG IVEERE Korte Geere 11 Middelburg Tel. 0118. 615 860 Vervolg van pagina 30. Bierkaai 3: aanbrengen geluidwe- rende voorzieningen en een dak raam. Londensekaai 31: aanbrengen gelui- denwerende voorzieningen. Rouaansekaai 25: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. Rouaansekaai 27: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. Rouaansekaai 29: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. Rouaansekaai 39: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. Rouaansekaai 41: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. Rouaansekaai 45: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. Rouaansekaai 45A: aanbrengen geluidenwerende voorzieningen. verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, aerde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor: Benensonstraat 6: uitbreiden woning. Bluesroute 77: plaatsen berging. Bluesroute 80: d ouwen garage. Duke Ellingtonstraat 43: uitbreiden woning. Isaac Beeckmanstraat 4: uitbreiden woning. Jan van Hoofkwartier 50: bouw ber ging/hobbyruimte. Jan van Hoofkwartier 52: bouw ber ging/hobbyruimte. Korenbloemlaan 44 te Arnemuiden: uitbreiden garage. Nieuwe Haven ong. (Sasterrein): ver anderen locatie van de fietsenstalling. Noordweg 398: uitbreiden woning. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Veerse- poort" ten behoeve van Veerseweg 151 voor vernieuwen schuurtje. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 84; Het ontwerp-vrijstellingsbesluitmet de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 17 augustus tot en met 27 september 2007 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het/de ontwerpbesluit(en) kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risiga niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bii de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan wor den verweten dat zij tegen het ont werpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de ge meentelijke informatiepagina's in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. Dansdagen: Zaterdag 13-10 Middelburg zondag 11-11 Rotterdam - 10.30-17.30 uur. Voor aanvraag folder of opgave cursus of kennismakingsles (lc les): 0118-617781 06-51762783 dancingpathelle@tiscali.nl Website: www.dancingpath.nl Het openbaar vervoer moet beter, sneller, schoner en mooier om de bestaande reiziger te behouden. Dat staat in het werkplan dat minister Eurlings van Ver keer en Waterstaat voor het reces naar de Tweede Kamer heeft gestuurd. De OV-fiets past dan ook prima in het denken van het ministerie, dat onlangs ook al proef met verbeterde fietsroutes lanceerde. De trein brengt je doorgaans dicht bij het centrum, maar dan moet je nog wel naar je bestemming. Dat kan met bus of tram, met een (trein) taxi en tegenwoordig ook met de OV-fiets. De OV-fiets is de snelle en gemakkelijke huurfiets van het openbaar vervoer en te huur op ruim honderd locaties, vooral bij stations. Op vertoon van een ge schikt gemaakte NS-kaart of een speciale OV-fietspas krijgt men de fiets voor 2,85 euro per keer mee. Om OV-fiets te kunnen huren, moet men wel eerst lid worden via www.ovfiets.nl. 50% 'The Dancing Path' beoogt het vrijmaken van levensenergie door dans. Je lichaam vindt haar eigen beweging, mits je de controle van je denken kunt loslaten. Wanneer je kunt Zijn in het Nu, en jezelf én datgene vorm geeft wat in je leeft, biedt de dans je mogelijkheden tot transformatie naar lichaam, ziel en geest. Intensieve dans maakt schoon en vult je met energie, wat leidt tot meer helder heid en diepere inzichten in jezelf en je levenssituatie. Het stelt je in staat om boven je beperkte waarneming uit te stijgen en je bewustzijn te verruimen. Een danssessie wordt ingeleid met een meditatie en deelmoment. De ritmes waar op gedanst wordt, gaan van zacht en vloeiend, naar krachtig en opzwepend, en van speels en licht, naar innerlijke stilte. Krachtig geluid daarbij werkt vitaliserend en bevrijdend. Elle van Rooij is een gepassioneerd trainster. Zij begeleidt haar mede mens in de Zoektocht naar Zichzelf. Zij geeft les op diverse locaties in Nederland. (Zie voor meer info over Elle van Rooij en haar werk de website www.dancingpath.nl of vraag de folder aan). Maandagavond Vrijdagochtend: Woensdagavond Vrijdagavond: Middelburg - balletzaal muziekschool - 19.30-21.30 uur. Wekelijks, (kennismakingsles ma. 27-8. Tijdig opgeven - nog beperkt aantal plaatsen) Middelburg - balletzaal muziekschool - 9.30-11.30 uur. Elke 14 dagen, (kennismakingsles vrij. 31-8. Tijdig opgeven) Rotterdam - centrum Djoj - 18.30-20.30 èn 20.45-22.45 uur. Wekelijks. Noordgouwe (Sch.Duivel.)-de Schouw - 19.30-21.30 uur. Om de 2/3 weken. Data zie website, (kennismakingsles vrij. 13-8. Tijdig opgeven) X J

de Faam | 2007 | | pagina 31