SMELTEN BBQ IN EEN ZAKJE Gitaar om te in je broekzak Ritmisch en leuk! O dé Weekkrant De Faam Vliegende Muziek met ZOMERSE UITSTRALING Woensdag 15 augustus 2007 - Pagina 24 Het begon met een vliegende aap en dit werd zó snel een rage, dat nu ook varkens het luchtruim kunnen kiezen. Eigenlijk is het gewoon een bijzonder originele variant op de katapult, waarbij je je vingers in de voorpoten van het varkentjes plaatst, vervolgens hard aan de achteipoten trekt en dan de poten loslaat. En dan maai" kijken hoe hard jouw varken vliegt en hoe ver hij komt. Dus als je deze zomer op een in het oog springende manier actief be zig wilt zijn, mag dit vaxkentje niet in jouw bagage ontbreken. Op www.iwantoneofthose.com lees je er alles over. Een vederlichte 2GB mp3-speler met een helder display, FM-ra dio, klok/stopwatch, spraakopname en beschikbaar in zwart, wit rood, blauw, roze en groen. Dat is de ZEN Stone Plus in een no tendop. De ZEN Stone Plus krijgt een persoonlijk tintje dankzij de keuze uit aantrekkelijke siliconen skins (met clip) in vijf kleuren Andere accessoires zijn een sportieve armband met skin, een stijl volle polsband die ook fungeert als horlogeband voor d klok/stopwatch-functie, en een modieuze sleutelhanger met een minihouder om de speler mee te nemen. Op http://nl.europe.creative.com is meer informatie te vinden. Ook helemaal 'into' de pinguïn na de film 'Happy Feet'? Dan is de ze interactieve desktop speaker een must-have. i-Cy Penguin be weegt op de muziek die hij hoort en alsof dat al niet leuk genoeg is, heeft hij lampjes op z'n buik die op het ritme van de muziek mee- knipperen. Maar het is ook een pinguïn met een attitude, want als hij niet re gelmatig muziek gevoerd krijgt, gaat hij met z'n vleugels zwaaien en krijsen om aandacht. Een handenbindertje, maar wel een hele grappige! Kijk op www.firebox.com voor meer informatie. 'je hebt er deze zomerwei een partytent voor nodig gehad om het droog te houden, maar de echte bbq-liefhebbers vinden altijd wel een manier om rond de grill samen te komen: En dat bbq niet alleen om vlees hoeft te draaien, bewijst de Qbag. Met deze zakjes kun je in principe alles op de bbq bereiden. Groenten, vis, pasta..waar je maar trek in hebt. En je hoeft het rooster niet eens meer schoon te maken! Tenzij je naast de Qbags toch ook nog een paar lappen vlees legt, natuurlijk. Op vvww.qbag.com vind je meer informatie en smakelijke recepten. Hoewel de zomerse temperaturen het dit jaar behoorlijk laten af weten, kunnen we altijd nog duimen voor een warme nazomer. En dan kun je maar beter voorbereid zijn. Met de ze Cool Jazz ijsklontjes, bijvoorbeeld. Het prin cipe is nog steeds een voudig: vullen met wa ter en in de vriezer leg gen. Het effect is groots. Als je jouw vrienden voorziet van drankjes met deze gitaren in hun glas, is het meteen feest. Meer weten? Op www.amazon.com is de informatie te vinden. Wie deze zomer naar het buitenland gaat, hoeft geen gebarentaal meer te gebruiken om een biertje te bestellen of de weg te vra gen. Iedereen kan Frans, Spaans of Cata laans praten met XS2TheWorld. Met deze mobiele applicatie hebben reizigers hon derden Franse, Spaanse of Catalaanse zin nen tot hun beschikking. Deze verschijnen niet alleen op je beeldscherm, maar wor den ook uitgesproken door je mobiel. De Fransen en Spanjaarden die je zo spreekt, begrijpen direct wat je bedoelt. XS2TheWorld geeft ook heel veel nuttige toeristische informatie over onder meer de beste restaurants, populairste bars, niet te missen bezienswaardigheden en nood nummers. Kijk voor meer info op www.xs2theworld.com. Zit je altijd het ritme van de muziek mee te tikken? Wellicht zit er een drummer in je verstopt die er dolgraag eens uit wil komen. En nee, daar voor hoef je echt geen drumstel aan te schaffen. Met de Rhythm Sticks kom je al een heel eind. Door deze stokken in de lucht te bewegen, wordt de klassieke drumbeat voortgebracht. Je kunt ook kiezen voor de elektro nische dreambeat of een cymbal crash. Bij iedere slag lichten de puntjes van de sticks op, dus jouw drumsolo zorgt ook nog eens voor een geweldig lichteffect. Meer info op www.bestel.nl. TH EWORLD ga Qlobiss. ÖCt IbCJ»! Phr-sses" Dr.Ojrgöncy

de Faam | 2007 | | pagina 24