consumentërt lezen de De spanning stijgt 5.4 Golden Tulip Wind kracht vedior s NU IN DE WINKEL Heftrucker Veere Peking proximedia Golden Tulip Westduin Kort Goed: Bestuur je ook je eigen CAReer? Challenge Ik nPAV^HSiTCTïTlDe Faam Woensdag 8 augustus 2007 - Pagina 32 Zit u vanuit het UWV minimaal een half iaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijnf Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Harrie van der Peijl Centrum Loopbaanrealisatie Zeeland info@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-5317970 www.clrwerkt.nl centrum loopbaanrealïsatie bv loopba: jegeleiding projectontwikkeling WGGGNGR huis-aan-huiskranten Commercieel Medewerker (m/v) Buitendienst Marketing Wij bieden jou een leuke job met... een goede werksfeer een vast basissalaris goede provisieregeling extra bonus een auto met GPRS een GSM een leuk product Wij verwachten van jou... het bezit van een rijbewijs motivatie om te werken een goede uitstraling Interesse? Neem dan contact met ons op. Proximedia Nederland BV Mevrouw K.J.J. Ameling Molensteijn 5b 3454 PT De Meern Telefoon: 030 - 266 96 96 E-mail: sollicitatie@nl.proximedia.com WESTDUIN K OU DEKERKE/V LISSIN GEN een 4-sterren vakantie-, zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand met onder andere 114 kamers, 10 vergaderzalen, restaurant met 140 zitplaatsen, bars, terrassen en lounge. Wij zijn op zoek naar mensen die echt zin hebben in een bijbaan in de bediening of de huishouding aan de voet van de Dishoekse duinen. Bovendien hebben wij per direct de vacature FT Medewerker Bediening M/V en FT Medewerker Zalenzetten M/V vrij. Flexibel, leergierig, fanatiek en gastvrij zijn de sleutelwoorden voor deze functies. Schrijf of mail je brief aan de directie van: Golden Tulip Westduin, Westduin 1, 4371 PE Kou'dekerke. E-mail: info@aoldentulipwestduin.nl Internet: www.goldentulipwestduin.nl Uitzendbureau - Acquisities op deze advertentie worden niet op prijs gesteld. De manier waarop je wilt leven, bepaalt ook hoe je wilt werken. Helemaal zoals jij het wilt. Want daar draait het om: om jou. En daar maken we graag samen werk van. Bijvoorbeeld in onderstaande functie (m/v). Jij bent een ervaren heftrucker die op zoek is naar een baan voor de langere termijn in een bedrijf dat oog heeft voor jouw kwaliteiten. Bij voorkeur ben je in bezit van een geldig heftruckcertificaat. Je hebt geen bezwaar tegen het werken in ploegen en bent bereid daar waar nodig op andere functies in te springen. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Jacqueline Bijman van onderstaande vestiging. Grote Markt 12 Goes Tel. 0113 22 32 20 vestiging.OOO70vedior.nl www.vedior.nl 1. Bepaal regelmatig hoe het staat het met je Job Satisfaction en je Job Life Cycle 2. Bepaal waar verandering nodig is 3. Bepaal de probleemgebieden/uitdagingen 4. Bepaal wat te doen en door wie 5. Bepaal de deadline(s) 6. Doe er iets aan Stel je voor; je bent op weg, rijdt in je auto en al redelijk aan de late kant voor je afspraak. Je be vindt je in een smalle, drukke winkelstraat met aan weers kanten fietsers. Chaos alom dus. Je kent de omgeving niet en in alle hectiek kijk je even naar jezelf in de spiegel. Geagi teerd, verhit, je waterflacon lekkend op de stoel naast je en de telefoon die net afgaat.... OEF! Waar ben ik eigenlijk? Be stuur ik mijn eigen TUF eigen lijk wel? Zo voelt het soms ook in je werk. De dagelijkse gang van zaken drijft je voort en voor je het weet ben je weer een jaar verder. Die nieuwe baan is alweer wat ou der en ineens stel je je de vraag: Hoe nu verder? Vind ik het nog wel leuk? In het nieuwste nummer van Career Co gaat Cora van We zel dieper op die vraag in. Voor wie in een nieuwe baan begint, is alles nieuw en op windend. In die eerste pe riode besteed je niet alleen veel tijd aan het leren in die baan, maar ook aan het inpassen in de (nieuwe) organisatie. Vervol gens ga je floreren en na verloop van tijd behaal je successen en leer je nog veel meer. Maar dan gaan dingen zich her halen, wordt je gehinderd in be paalde ambities of taken èn zie je steeds meer dingen en zelfs mensen die je ergeren. Als het er bovendien niet naar uitziet dat je meer verantwoordelijkheden krijgt of veranderingen kunt aanbrengen, worden de nega tieve aspecten groter in beteke nis. De 'Job Satisfaction' wordt kleiner. Veelal gaat dit 1 samen met het einde van de leercirkel van de baan in kwestie, de 'Job Life Cycle'. Hoe het verder gaat plus een Job Assessment is te vinden in magazine Career Co nr. 2 dat nu in de winkel ligt; prijs 2,95. Career Co belicht alle aspec ten van werkleven en werkbele ving. Het doel is niet alleen je hoofd maar ook je hart te berei ken. Op de website www.ca- reer-co.net vind je ideeën, tips en trucs om regisseur van je werkleven te zijn. Kortom, Ca reer Co daagt je uit om onder nemer van je eigen loopbaan te zijn! Monteur Danny Vos van Auto Sturm in Sint Laurens inspecteert de Nissan Patrol grondig, foto: izaak verkeste door marcel van der voort VEERE - De Jongens van de Wit zijn bezig met de voorbereidin gen van de Amsterdam-Peking Challenge. Zaterdag 25 augus tus vertrekken de broers vanuit Veere met hun Nissan Patrol. Onlangs deden ze in Loon op Zand mee aan een cursus. "Daar kregen wij adviezen wat wel en niet kan met de auto. Ook was er een hellingproef. Wij gingen door zand en bagger en merkten dat wij de auto nog iets moesten verbeteren. Daarom zijn de monteurs van Auto Sturm er de afgelopen week mee aan de slag gegaan. Er is een nieuwe dynamo geplaatst en een andere stroomverdeler. Het is beter om dat nu te doen, dan dat wij straks onderweg moeten gaan prutsen", zegt Ro land de Wit. Hij merkt dat de spanning stijgt, nu de startda tum dichterbij komt. "Ik ben re delijk precies en wil alles goed in orde krijgen. Dus dan ben ik 's morgens wakker voordat de wekker afgaat en vliegt er van al les door mijn hoofd", aldus De Wit. Voor de lezers van deze krant is er een aantrekkelijke ac tie. Wie geld stort op ING Bank te Middelburg, rekeningnum mer: 67.33.51.211, t.a.v. Stich ting De Jongens van De Wit, met vermelding van het adres, telefoonnummer en WEEK KRANT, maakt kans op een aantal uren crossen op een spe ciaal off the road terrein. Boven- dien is er nog een tweede win naar. Dat is degene die het meeste geld heeft overgemaakt. Dankzij dit initiatief kunnen kansarme kinderen met de hulp van SOS-kinderdorpen op groeien tot kansrijke kinderen. te verliezen

de Faam | 2007 | | pagina 32