A Officiële Mededelingen J natuur en landschap dé Weekkrant vinSji Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl MIDDELBURG VEERE van de Provincie Zeeland De Faam Woensdag 8 augustus 2007 - Pagina 17 GEMEENTE VRIJSTELLINGSPROCEDURE Domburg - voor uitoefening beroep aan huis (advocatenpraktijk) Schuitvlotstraat 7 (art. 19, lid 3 Wet RO); Veere - het plaatsen van een kunstwerk Bastion (art. 19, lid 3 Wet RO); Westkapelle - het bouwen van een garage Koestraat 34 (art. 15 Wet RO); - het gedeeltelijk veranderen van een restaurant Markt 89a-91 (art. 15 en art. 19, lid 3 Wet RO); De (bouw)plannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. ver gunning te verlenen door toepassing van genoemd artikel. In verband hiermee liggen de ontwerp vrijstel- lingsbesluiten en de relevante stukken van 9 augustus t/m 19 september 2007 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u mondeling of schriftelijk een zienswijze tegen een bouwplan bij het college indienen. Ontheffingen Flora- en faunawet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 31 in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffingen verleend. Ter voorkoming van belangrijke scha de aan gewassen, vee, bossen, bedrijfsmatige visserij en wateren is ontheffing verleend aan Terlinde Akkerbouw CV te Oostkapelle voor het doden van damhert met gebruik van het geweer op diverse akker- bouwpercelen ten oosten van de Munnikweg te Oostkapelle. Bezwaar De ontheffing ligt 6 weken ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middel burg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mon delinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118-631196). Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de dag van verzending van de ontheffing bezwaar.tegen de ont heffingen indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg. Tevens bestaat op grond van artikel 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijkheid om, indien -gelet op de betrokken belan Provincie Zeeland BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen om bouw-/sloopvergun- ning zijn ingekomen voor: Biggekerke - het plaatsen van een fietsenberging Klaassesweg 10; Grijpskerke - het vernieuwen van een vakwerk- mast t.b.v mobiele telefonie Oostka pe I seweg Vrouwenpolder - het plaatsen van een overkapping Zoekweg 4B; Wij wijzen u erop dat tegen deze aanvraag om een bouw-/sloopver- gunning géén bezwaarschrift inge diend kan worden. Dat kan pas nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE (BOUW/SLOOP/ AANLEG) VERGUNNINGEN/ MONUMENTENVERGUNNINGEN De volgende vergunningen zijn ver leend: (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het vernieuwen van een recreatie woning Jhr. de Casembrootplein 14,(27-7) gen- onverwijlde spoed dit vereis't, gelijktijdig met of na het indienen van een bezwaar een voorlopige voorzie ning te vragen bij de president van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Ontheffingen Flora- en faunawet Gedeputeerde Staten van Zeeland delen mede dat zij in week 31 in het kader van artikel 68 van de Flora- en faunawet de volgende ontheffingen verleend. Ter voorkoming van belangrijke scha de aan gewassen, vee, bossen, bedrijfsmatige visserij en wateren is ontheffing verleend aan W. den Hollander te Oostkapelle voor het doden van damherten met gebruik van het geweer op een drietal percelen gelegen' aan de Dunoweg tè Oostkappelle. De ontheffing wordt ver leend voor de periode van heden tot en met 15 oktober 2007. Bezwaar De ontheffing ligt 6 weken ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1, Middel burg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mon delinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevrouw L. Wijgman (tel. 0118-631984) of de heer R. Steijn (tel. 0118-631196). Belanghebbenden kunnen binnen 6 weken na de dag van verzending van de ontheffing bezwaar tegen de ont heffing indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA te Middelburg. Tevens bestaat op grond van artikel Gapinge - het slopen van het asbest dak van een schuur Maria van Reigers bergstraat 5,(27-7) Grijpskerke - het bouwen van 4 woningen Baentje 5, 7, 18 en 20,(27-7) Koudekerke - het vergroten van een woning Drakensteynlaan 20,(27-7) Veere - het vergroten van een kas Vioskeweg 3,(27-7) Zoutelande - het vergroten van een garage/ber ging Sloestraat 21,(27-7) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken tegen de verleende vergunningen en verleen de vrijstellingen. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzienin gen) U kunt de stukken inzien op het gemeentehuis te Domburg. MANDAATSTATUUT 2006 Wij hebben op 26 juni 2007 beslo ten Deel III van Bijlage 1 van het Algemeen mandaat- en vol machtstatuut 2006 aan te passen. Op grond van deze aanpassing is aan het hoofd van de afdeling 8.81, lid 1 van de Algemene wet bestuursrecht de mogelijkheid om, indien -gelet op de betrokken belan gen- onverwijlde spoed dit vereist, gelijktijdig met of na het indienen van een bezwaar een voorlopige voorzie ning te'vragen bij de president van de rechtbank te Middelburg, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. m Ontwerp-besluit wijziging vergunning Arkema Vlissingen B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland wil len een vergunning Wet milieubeheer van Arkema Vlissingen B.V. intrekken en de vergunning voor de IM-plant wij zigen. Wij zijn voornemens de vigerende beschikkingen voor geluid met daar aan verbonden voorschriften in te trekken en de geluidsvoorschriften uit te splitsen naar de IM-plant en de Tins/STC-fabriek. De geluidsvoorschriften voor de IM- plant worden middels een ambtshalve wijziging opgelegd aan Arkema. Deze ambtshalve wijziging zal tegelijkertijd met de revisievergunning voor de Tins/STC ter inzage gelegd worden. Hét ontwerp-besluit ligt van 9 augus tus 2007 tot en met 19 september ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 3.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; Publiekszaken van de Gemeente Veere met ingang van 1 januari 2007 mandaat verleend voor het afgeven van positieve beschikkin gen op grond van de Wet Maatschappelijke Ondersteuning (WMO). Dit wil zeggen dat hij bevoegd is namens het College van burgemeester en wethouders een positief besluit te nemen op een aanvraag op grond van de WMO. Dit besluit treedt in werking met ingang van 16 augustus 2007. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrij dag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 1 9.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze website www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOORLO PIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krüger- straat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Een ieder kan tot en met 20 septem ber 2007, bij voorkeur schriftelijk, zienswijzen over de ontwerp-vergun- ning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden ver zocht persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp- vergunning kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr A. de Pijper, (tel. 0118-631958). Ontwerp-vergunning Arkema Vlissingen B.V Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet milieubeheer van Arkema Vlissingen B.V te Vlissingen voor een revisievergunning voor de Tins en Surface Treatment Chemicals (STC)-fabriek. Hier worden met name chemische verbindingen geprodu ceerd, zoals organotinverbindingen, contractproductie en oppervlaktebe handelingproducten. Gedeputeerde Staten willen de ver worden ingediend. Dat moet schrif telijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaar schrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaar schrift indienen. Iemand moet recht streeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voor ziening gevraagd worden bij de Rechtbank. Hiervoor zijn griffie rechten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 8 augustus 2007 Burgemeester en wethouders van Veere gunning verlenen met voorschriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-vergunning ligt van 8 augustus 2007 tot en met 5 september 2007 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Mid delburg op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krüger- straat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Een iedenkan tot en met 6 september 2007 schriftelijke bedenkingen tegen de ontwerp-vergunning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, post bus 165, 4330 AD Middelburg. Hierbij kan worden verzocht' persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Tot en met 30 augustus 2007 kan een ieder verzoeken om een gedachten- wisseling over de ontwerp-vergunning (0118-631958). Bij de gedachtenwisse- ling wordt de aanvrager in de gelegen heid gesteld aanwezig te zijn en kun nen mondelinge bedenkingen worden ingebracht. Alleen zij die bedenkingen hebben ingediend tegen de ontwerp-vergun ning, de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp-vergun ning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verwe ten geèn bedenkingen te hebben inge bracht tegen de ontwerp-vergunning kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot mevr. A. de Pijper, (tel. 0118-631958).

de Faam | 2007 | | pagina 17