dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 8 augustus 2007 - Pagina 16 INFORMATIE de OVERHEID SUBSIDIEVERORDENING AANGEPAST Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg in de vergadering van 18 juni 2007 heeft besloten tot aanpassing van de Algemene Subsidieverordening gemeente Middelburg 2007. Deze verordening treedt in werking op 16 augustus 2007 en ligt voor een ieder ter inzage bij de informa tiewinkel in het stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Kopieën van de stukken zijn aldaar voor een ieder tegen betaling ver krijgbaar. VOORNEMEN VERWIJDERING ILLEGAAL GELEGEN VAARTUIG Dit vaartuig ligt al geruime tijd zon der toestemming van de haven meester aan de kade van het over slagterrein van het Kleverskerkse- jaagpad te Middelburg. Ingevolge artikel 32 van de Haven- en Woonschepenverordening Middel burg is het verboden om zonder toe stemming van de havenmeester met een vaartuig ligplaats te nemen op deze locatie. Wij verzoeken de rechthebbende op dit vaartuig om het vaartuig vóór 1 oktober 2007 te verwijderen en ver wijderd te houden. Indien dit niet gebeurt, zijn wij voor nemens over te gaan tot het toepas sen van bestuursdwang. Dit betekent dat verwijdering van het vaartuig op grond van afdeling 5.3.1 van de Algemene wet bestuursrecht door de gemeente zaFplaatsvinden op kosten van de rechthebbende op het vaar tuig. De rechthebbende kan zich tot 1 oktober 2007 melden bij de gemeen te dan wel schrijven naar de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. ONTWERPBESLUIT WIJZIGING VOORSCHRIFTEN MILIEUVER GUNNING Burgemeester en wethouders maken bekend dat zij op grond van afdeling 8.1.2 van de Wet milieubeheer voor nemens zijn de (geluids)voorschriften welke zijn verbonden aan de milieu vergunning van Lété voor de inrich ting gelegen aan de Grevelingen- straat 1 en Schenge 6-8 te Middelburg, welke in gebruik is als sociale werkplaats en groenvoorzie ning, ambtshalve te wijzigen c.q. aan te vullen. Daartoe hebben zij een ontwerpbesluit opgesteld. Het ontwerpbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, vanaf 9 augustus 2007 tot en met 19 september 2007, ter inzage bij de vakbalie van de Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig een afspraak te maken, tel. 67 52 48. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikking Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan de Brandweer Stadsgewest Vlissingen-Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een nevenpost van de Brandweer Stadsgewest Vlissingen-Middelburg voor een periode van maximaal vijf jaar. De inrichting is gelegen aan de Noordweg 115 te Middelburg, kadastraal bekend Gemeente Middelburg, sectie R, nr. 2695 Inzage De beschikking en alle relevante stuk ken liggen vanaf donderdag 9 augustus 2007 tot en met woensdag 19 september 2007 elke werkdag tij dens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aangevraagd (telefoonnummer 0118 - 67 52 48). Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. De beschikking is ten opzichte van de ontwerpbeschikking niet gewijzigd. Beroep Vanaf vrijdag 10 augustus 2007 tot donderdag 20 september 2007 kan beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over de ontwerp-beschikking. Het beroep schrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuurs-rechtspraak van de Raad van State,postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp van het besluit tot opleggen nadere eisen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van nadere eisen ten aan zien van Après-ski bar Mambo's, Damplein 50 te Middelburg. Inhoud nadere eisen Op Après-ski bar Mambo's is het Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer van toe passing. De nadere eisen zullen wor den vastgesteld op grond van artikel 8.42, eerste lid, van de Wet milieu beheer en artikel 5, eerste lid, onder a van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer. Wij zijn voornemens om nadere eisen te stellen waardoor de geluids begrenzer zodanig moet zijn afge steld dat kan worden voldaan aan de geluidniveaus van voorschrift 1.1.1 van het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer. Daarnaast stellen wij nadere eisen ten aanzien van het gesloten zijn van ramen en deuren. Ter inzage Het besluit en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf donderdag 9 augustus 2007 gedurende zes weken (tot en met 19 september 2007) elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3 te Middelburg. Inzage op donderdag avond dient vooraf telefonisch bij de afdeling te worden aangevraagd (tel.0118-67 52 43). Beroep Vanaf vrijdag 10 augustus 2007 kan gedurende zes weken (tot en met 19 september 2007) beroep worden ingesteld door belanghebbenden die een zienswijze naar voren hebben gebracht over het ontwerpbesluit. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Indien u een beroepschrift heeft inge diend en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Zuidsingel: vernieuwen parkeergarage. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, tele foon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Blindenhoek 2: intern vernieuwen houten balklaag (27-7). Bogardstraat 5: plaatsen aan bouw (27-7). Damplein 28: vervangen gevelpui (26-7); Groenmarkt 1: plaatsen aanbouw (30-7). Groenmarkt 1: sloop achtergevel (1-8). Howlin' Wolfstraat 34: bouw garage (1-8). Isaac Beeckmanstraat 2: uitbrei den woning (1 -8). Lange Noordstraat 57-59: intern slopen (30-7). Langeviele 2: sloop 2 wanden (27-7). Langeviele 2: intern verbouwen (27-7). Meanderlaan 2 t/m 482 (even): sloop kozijnen (30-7) Molenweg 59 te Arnemuiden: uit breiden woning (27-7). Nieuwe Oostersestraat 44: ver groten dakkapel (27-7). Opaal 11: plaatsen tuinhuisje (27-7). Oranjelaan (ong.): sloop trafo station (30-7). Seissingel 4: binnenplanse vrijstel ling voor de aanleg van 4 extra parkeerplaatsen (1-8). Seissingel 10/12: intern verbou wen (27-7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voor lopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PRO CEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstellingen van het bestemmingsplan en bouwvergun ningen zijn verleend: Van Borsselenlaan 12A: vernieu wen bestaande tuinschuur. Howlin' Wolfstraat 7: bouw garage/schuur. Korteweg 11 te Nieuw- en Sint Joosland: bouw 3 eengezinswo ningen. Muidenweg 4 te Arnemuiden: plaatsen opslagunit. Koudekerkseweg 129: verbouw woning, bouw fietsen berging en pergola. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 10 augustus 2007 tot en met 20 september 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalwég 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstel - lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen zienswijze te hebben ingebracht), kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd^) besluit(en) komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het volgen de te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Réchtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Korte Noordstraat 3: verbouwen tot fysiotherapie en medisch fitness centrum. Nieuwe Kerkgang 1: gedeeltelijk veranderen van de gevels van het "Hofje onder den Toren". De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 10 augustus 2007 tot en met 20 september 2007 Voor een ieder ter inzage bij de .vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (als mede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswij ze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemo tiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Mortiere" uitwerkingsplan fase 3, eerste herziening" ten behoeve van Jazzroute 14: het bouwen van een garage. Voor mondelinge zienswij ze, telefoonnummer (0118) 67 52 41. het bestemmingsplan "Sprenck- laan" ten behoeve van Klare- beeklaan 5: het uitbreiden van de woning. Voor mondelinge ziens wijze, telefoonnummer (0118) 67 52 83; De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen geduren de zes weken, van 10 augustus 2007 tot en met 20 september 2007 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het/de ontwerpbesluit(en) kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke pagina's in deze Faam, www.middel- burg.nl en Maximaal Tele tekst pagina 830.

de Faam | 2007 | | pagina 16