GEMEENTE VLISSINGEN BEKENDMAKINGEN VLISSINGEN GRATIS ZOMERACTIVITEITEN OP DE MESTHOOP GROEIT DE LOTUSBLOEM SERVICETEAM CONTACT VERGADERINGEN COMMISSIES GEMEENTE INFORMATIEPAGINA VOOR DE INWONERS VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN Ingediende aanvragen (art. 41 Woningwet) De volgende aanvragen om te bouwen en/of te slopen zijn inge diend: A) Aanvraag lichte bouwvergunning: 1het plaatsen van een garage Kolibriesprenk 10 De publicatie van de ingediende aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen deze aanvragen kunnen geen bezwaarschriften worden ingediend. Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop de ver gunning wordt verleend, afwijken van de ingediende aanvraag. Verleende bouw-, sloop- en ge bruiksvergunningen In de afgelopen periode zijn de volgende vergunningen verleend: 1. het uitbreiden van de woning Ravelijn 16, 30-07-2007 2. het verbouwen van een garage Helmgras 19, 30-07-2007 3. het uitbreiden van de woning Rosenburglaan 254, 02-08-2007 4. het verbouwen en uitbreiden van de woning Zandweg 58, 02-08-2007 Tegen deze besluiten (vergunnin gen) kan door een rechtstreeks be langhebbende binnen de termijn van 6 weken na de dag van verzen ding van de vergunning (dus niet de datum van publicatie), schrif telijk bezwaar worden gemaakt bij ons college. De verleende vergun ningen met bijbehorende tekenin gen kunnen na een telefonische afspraak met de medewerker Pu- bliekszaken (487339) worden in gezien. Vrijstellingen (Wet op de Ruimtelijke Ordening) Wij willen positief beslissen op de hierna genoemde verzoeken om vrijstelling in combinatie met in gediende bouwaanvragen: 1. M. Smits voor het bouwen van een schuur bij de woning Vlis- singsestraat 50 Artikel 19, derde lid, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, juncto artikel 20 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening opent daartoe de mogelijkheid. nemen Voordat wij een beslissing op voornoemde aanvragen, n55v.11 de bouw- en situatietekeningen gedurende zes weken, ingaande 9 augustus 2007 t/m 19 september 2007 ter inzage in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1. Gedurende deze termijn kan een ieder schrif telijk en/ of mondeling zijn ziens wijze bij ons college indienen (ter attentie van Afd. Strategie, Beleid en Projecten, Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN). Voor een mon delinge zienswijze dient u vooraf een afspraak te maken met dhr. Huige (0118-487339). Welstandscommissie De welstandscommissie vergadert in het openbaar eens in de veertien dagen op, een donderdag. De stuk ken ter behandeling moeten uiter lijk één week voor de vergadering (woensdagmiddag uiterlijk 17.00 uur) bij bouw- en woningtoezicht ingediend zijn. U kunt de behan delde bouwplannen vanaf dinsdag voorafgaand aan de vergadering, raadplegen op www.vlissingen.nl/ welstandscommissie. De agenda is dan ook in te zien in het stadhuis, Paul Krugerstraat 1De data van de volgende welstandsvergaderingen zijn 16 en 30 augustus 2007. Vestiging huisverbonden bedrijf Suze Groeneweglaan 94 Op grond van artikel 12, lid 5 van de voorschriften van het bestem mingsplan Groot-Lammerenburg en afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken wij het volgende bekend. Mevrouw Fanoy heeft verzocht in de woning Suze Groeneweglaan 94 een diëtistenpraktijk te mogen vestigen. De beoogde vestiging vol doet aan de voorschriften, gesteld in artikel 12, lid 5 van het bestem mingsplan Groot-Lammerenburg. Wij zijn dan ook voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. Daartoe leggen wij de op deze ves tiging betrekking hebbende stuk ken gedurende een periode van zes weken ter inzage vanaf 9 augus tus 2007 tot en met 19 september 2007. Gedurende deze periode kan een ieder een zienswijze indienen bij ons college. Wijzigingen kinderopvang Vlissingen Het register Kinderopvang Ge meente Vlissingen is gewijzigd per 31 juli 2007. Het gewijzigde regis ter is terug te vinden op www.vlis singen.nl/loket. Vlissingen, 8 augustus 2007 B&W van Vlissingen Postbus 3000, 4380 GV VLISSINGEN Bewegen is goed voor iedereen! Daarom organiseert de gemeente Vlissingen van sport- en bewe gingsactiviteiten. De deelname voor alle activiteiten is gratis. Als je meer informatie wilt over deze ac tiviteiten, kijk dan op de website. Datum Activiteit Leeftijdscat. Locatie Tijd Wo. 8 aug. Voorronde panna Bossenburgh 6-16 jr. Indianenveld Bossenburgh 13-15.30 u. Do. 9 aug. Voorronde panna Oost-Souburg 6-16 jr. Schoolplein Mozaïek 13-15.30 u. Vr. 10 aug. Voorronde panna Paauwenburg 6-16 jr. Basketbalveld Alex. Gogelweg 13-15.30 u. Wo. 15 aug. Zeeuwse finale Panna Knock-Out 6-16 jr. Stadhuisplein 14-17.00 u. (BOEDDHISTISCH CEZECDE) In mei was er nog 'niks aan de hand, alles verloopt naar wens'. Op onze laatste raadsvergadering op 28 juni scheen er voor de wethouder nog geen aanleiding te zijn ons alvast te informeren over het 'uitblijven van gevraagde informatie'. Die aanleiding zag zij wel toen iedereen vol enthousiasme aan de zomervakantie was begonnen. Of was het omdat ze toen gewoon niet anders meer kon? Er zijn twee oorzaken van lijden: iets willen wat er niet is, of iets niet willen wat er wel is. (Boeddha) Toen op 3 juli de problemen rond het Scheldekwartier aan ons bekend werden gemaakt, had ik mijn stukje voor de Faam snel klaar. Inmiddels zijn we gisteren voor de derde keer teruggeroepen en heb ik mijn oorspronkelijke stuk maar in de prullenbak gegooid. Een nieuw stukje schrijven was makkelijker, dacht ik... Maar toen ik begon aan dit 'gebed zonder eind', kwam er zoveel naar boven dat ik binnen de kortste keren al over de 500 woorden zat. En dat is dan weer niet de bedoeling van deze column. Dus maar weer opnieuw begonnen. Mijn lijstje vragen over de hele gang van zaken blijft, en met de dag wordt die lijst langer. Antwoorden kunnen we volgens het college pas krijgen als het onderzoek, eind september, is afgerond. Vraag nummer zoveel: Moeten we dan maar wachten tot eind september? Moeilijke tijden blijven niet duren, moeilijke mensen wel. (Confucius) Naast de ellende rond het project Scheldekwartier zijn er deze zomer ook nog steeds andere problemen die snel een oplossing verdienen: het uitkleden van de ziekenhuiszorg, het personeel bij de thuiszorg, moeten er nog steeds mensen op straat slapen en begint binnenkort ook de Ravensteinschool weer aan een nieuw schooljaar met een te smalle beurs. Zelfs een mars van duizend mijl begint met de eerste stap. (Lao Tse) Raadslid Wilma van Antwerpen, fractie Socialistische Partij e-mail: Wilma.sp@xs4all.nl telefoon: 0118 - 47 62 62 www.vlissingen.sp.nl Een put in de straat? Graffiti gezien op banken, afvalbakken of verkeersborden? Bel dan het Serviceteam Openbare Ruimte (SOR). Deze ploeg werklieden van de gemeente handelt snel klachten aan wegen, straten en plantsoenen af. Bel naar 48 74 64. De burgemeester houdt elke week een contactuur. Inwoners kunnen op maandagen tussen 13.30 en 14.30 uur met haar van gedachten wisselen. Om een afspraak te maken kunt u bellen: 48 72 98. www.vlissingeninbeweging.ni WOENSDAG 8 AUGUSTUS 2007 Redactie: afdeling Communicatie postbus 3000, 4380 GV Vlissingen telefoon: (0118)487000 www.vlissingen.nl/gemeente Op 30 augustus vergadert de gemeenteraad van Vlissingen. De voorbereiding van de raadsvergadering vindt plaats in de commissievergaderingen. De commissievergaderingen vinden plaats op: 13 augustus commissie verkeer, ruimtelijke ordening, onderwijs, groen, afval en milieu/openbare orde en veiligheid (Vrogam en oov) AGENDA 1Opening 2. Actuele zaken Op verzoek van mevrouw E. Lubig wordt het onderwerp Schoolbegeleiding geagen deerd 3. Raadsvoorstellen. 3.1 jaarrekening 2006 Archi pelscholen 3.2 Voorbereidingsbesluit Buitengebied, gedeelte Westerscheldemonding 3.3 Olaz, begrotingswijziging (onder voorbehoud van vaststelling in het college van 24 juli 2007 3.4 Noodverordening ex artikel 176 Gemeentewet, in het kader van de eve nementen rond 400 jaar De Ruyter 4. Rondvraag 5. Sluiting 14 augustus commissie werk en inkomen, maatschappelijke ontwikkeling (wimo) AGENDA 1Opening 2. Actuele zaken Op verzoek van mevrouw de Roos (SP) wordt gesproken over de pardonregeling 3. Raadsvoorstellen 3.1 1ste kwartaalrapportage 2007 Sociale Dienst Wal cheren 3.2 Tweede begrotingswijzi ging 2007 Sociale Dienst Walcheren. 3.3 Subsidiëring'Stichting Platform Vrijwillige Thuis zorg Walcheren/Steun punt Mantelzorg 4. Rondvraag 5. Sluiting 20 augustus commissie financiën, economi sche zaken, sport en cultuur (fesc) AGENDA 1Opening 2. Actuele zaken 2.1 Wethouder T. Verhage- van der Ent geeft een mondelinge toelichting over de onderwijshuisves ting in Oost-Souburg 3. Raadsvoorstellen 3.1 Herontwikkeling Baskens- burg III 4. Rondvraag 5. Sluiting N.B.: de commissie wgh was eerst gepland op 16 augustus en de commissie fesc is komen te vervallen Alle commissievergaderingen beginnen om 19.30 uur en vin den plaats in de raadzaal van het stadhuis van Vlissingen. www.vlissingen.nl/ gemeenteraad

de Faam | 2007 | | pagina 10