Zon, zee, strand en ballen Hét kampioenschap voor kwalleballen onbeperkt!!! gourmetten voor slechts 14,50 p.p. Ying's Wokpalace SPECIALE AANBIEDING ONBEPERKT WOKKE] EN DRINKEN 21,00 Kamperland zingt toontje lager "De Meerkoet" bediening Van donderdag t/m zondag Tel. 0118-470962 dé Weekkrant De Faam Chinees Wok-Restaurant augustus, september en oktober 19,95 per persoon Kinderen 3 t/m 6 jaar G9- 7 t/m 12 jaar 10,- 22,95 per persoon Kinderen 3 t/m 6 jaar 8,- 7 t/m 12 jaar 12,- Maandag gesloten/feestdagen geopend Personeel gezocht: Restaurant, Paviljoen 7 dagen geopend MAANDMENU AUGUSTUS Steengrilien Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Reserveren gewenst Woensdag 1 augustus 2007 - Pagina 35 ZOUTELANDE - Het der tiende Sarto Beachvolley- baltoemooi is op zaterdag 18 augustus bij strandpavil joen de Branding in Zoute- lande. Er wordt op verschil lende niveaus gespeeld, van recreanten tot divisie. Teams wordt verzocht zich voor 9.30 uur te melden zodat om 10.00 uur de eerste wedstrijd kan beginnen. Voor de hoogs tge- plaatste teams in alle poules zijn er leuke prijzen te verdienen, maar ook voor het team met de origineelste naam. Na afloop van het toernooi wordt er afgesloten met een barbecue in strandpa viljoen de Branding. De kosten per team zijn vijfentwintig euro en voor jeugdteams vijftien euro. De barbecue kost een tientje per persoon. Aanmelden voor het beachvolleybaltoernooi moet voor 12 augustus en kan via www.vcsarto.nl. De danseressen gaan zelfs de zee in om uitdrukking te geven aan het element water, foto: pr OUD-SABBINGE - De derde editie van de dag van 't Ouwe land is op Zaterdag 4 augustus. Er zijn tal van activiteiten op De Ring van Oud Sabbinge waar onder ringsteken met de sjees en antieke tractoren en een bra derie met diverse demonstra ties. Een aparte vermelding verdient het open Zeeuwse kampioen schap Kwalleballen, een oerou de sport. Kwalleballen is een soort rugby zonder regels dat gespeeld wordt met een zand zak van te beginnen vijf kilo en veel water. Er staan twee teams in een veld van zes spelers die moeten proberen de zandzak bij de tegenstander in het doel te krijgen. Stoere mannen en vrouwen die niet bang zijn voor een beetje modder kunnen zich nog aanmelden. De organisatie waarschuwt dat de deelnemers ook niet te kleinzerig moeten zijn, het kan er ruig aan toe gaan. Aanmelden kan via tou- weland@zeelandnet.nl, of via Jan Murre telefoon 06- 10691794. Op de website van ci neac Oud Sabbinge is een film pje te zien van de wedstrijden van vorige edities. Aanvang 10.00 uur. Gratis entree en par keren. Buurtvereniging 't Ou weland organiseerde de dag van 't Ouweland. Kijk voor meer informatie op www.touweland.nl. KAMPERLAND - Amstel Live speelt donderdag 2 augustus in de Bierbrouwerij in Kamper land. De vijfkoppige formatie Loos bestaat in de basis uit de begeleidingsband van Eric Me- sie van Toontje lager en Stefan de Roon van K-Otic. Zij spelen stevige rock, pop en rockballads met een groot meezinggehalte. Het Nederlandse repertoire be staat uit Toontje Lager, K-Otic, Blof, De Dijk, Van Dik Hout, The Scène, Doe Maar, Het Goede Doel, Kane, The Golden Earing en vele anderen. Aanvang 20.00 uur. Terrein Bierbrouwerij Grand Café Emelisse in Kam perland. Info: 0113-370262. 99 Dinsdag t/m vrijdag 16.00-22.00 uur Zaterdag - Zondag - Feestdagen 16.00-22.00 uur Deze prijzen zijn inclusief soep, voorgerechten, warm buffet, wok, teppanyaki en nagerechten. Inclusief drank zoals bier, wijn, frisdrank, aperitief, koffie en thee. Exclusief sterke drank zoals jenever, gin, whisky, likeur etc. Spuistraat 67-69 Vlissingen Tel. 0118 - 415151 (in centrum Vlissingen) Kipcocktail of Mosselcocktail Uiensoep of Bouillon met tuinkruiden Varkenshaas met pepersaus of Gebakken Mahi-Mahi met tomatensaus Aardbeien-yoghurt bavarois of Vanille-ijs met stukjes ananas en slagroom vanaf 2 personen a 1 7,50 Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel. 0113-586035

de Faam | 2007 | | pagina 35