Circus en aloha bij Stichting Palladium EM-TE 499 366 STUNT! STUNT! STUNT! STUNT! STUNT! Vier Zeeuwse poppodia werken samen onder de naam Pop aan Zee mrjoh, tfUu cUy wwr... VIP traject Feestje EM-TE I kilo 9.98 Nectarines Biefstuk Dash Wasmiddel Leffe Limondaine Alex Meijer BigBag Koffiepads rrivgaiiffSTiTiDe Faam Van Beest tot Kalashnikov GOES - ftopaanzee biedt meer daii alleen verbreding van de pro grammering en samen werking. "Ook willen we Zeeuws talent de kans geven zich te ont wikkelen. De vier deel nemende podia kiezen per jaar één band of singer/songwriter uit, die dit wil" legt Elstak uit. "Dit kan muzikale ontwikkeling zijn, stu dio-ervaring of marke ting bijvoorbeeld. Ver der krijgen ze verschil lende optredens en een zomertour aangebo den. We noemen dit het VIP coachingtra- ject. Het doel is Zeeuws talent meer op de kaart te zetten en ze te bege leiden met alles waar bands mee te maken hebben. Ik ben ontzet tend blij dat we deze mogelijkheid nu heb ben" besluit Elstak en thousiast. door josie kneepkens MIDDELBURG - "Alle deelnemende partijen zijn ontzettend blij dat Pop aan Zee goedge keurd is", zegt de 25-ja- rige Imke Elstak van Poppunt Zeeland uit Middelburg. Poppunt Zeeland werd ruim een jaar geleden ge vraagd door de Provincie Zeeland om een plan te schrijven om de verschil lende poppodia in Zeeland te laten samenwerken en een breder en beter aan bod te bieden. "De-ko mende drie jaar gaan vier deelnemende podia onder het merk Pop aan Zee sa menwerken. We hebben net te horen gekregen dat het plan goedgekeurd is en dat we hiervoor ruim 60.000 euro ontvangen", zegt Elstak blij. Risicoprogrammering Ruim een jaar geleden za ten Poppunt Zeeland, Bro- gum uit Zierikzee, De Piek uit Vlissingen, 't Beest uit Goes en Kalashnikov uit Temeuzen om de tafel. De gemeentelijke podia mochten hun wensen en ideeën uitspreken om on der de noemer Popaanzee te gaan programmeren. "Het doel is niet alleen af stemming op de program mering, maar ook ter on dersteuning van de Zeeuwse podia om een be ter en breder aanbod te hebben" zegt Elstak. "Vaak was er te weinig budget om goede bands neer te zet ten. De podia zouden graag internationale artie sten naar Zeeland halen. Vooral risicoprogramme ring, kwalitatieve bands die nog niet zo bekend zijn, was voorheen altijd moeilijk" zegt Elstak. "Nu krijgen ze de kans dit wel te doen". Een andere wens van de Zeeuwse podia was tijdens de zomer open te blijven. "Veel Zeeuwen blijven met mooi weer in eigen regio. Voor hen moet het moge lijk zijn concerten te be zoeken. Ook in het toeris me kan hiermee voorzien worden" zegt Elstak. "Veel podia hebben hun eigen publiek. Het leuke aan dit project is dat wellicht de drempel om een ander po dium te bezoeken nu lager wordt". "Graag zouden we in de toekomst uitbreiding zien. De Spot in Middelburg is bijvoorbeeld ook een ge meentelijk podium, maar bij het opzetten van dit plan bestond dit podium nog niet. Wie weet kunnen we in de toekomst ook met hen samenwerken". De 60.000 euro is afkomstig van subsidies van de Pro vincie Zeeland, het FPPM (Fonds voor Podiumpro- grammering en Marke ting) en VSBFonds Zee land. "We zijn bezig nog meer fondsen aan te schrijven, maar op die uit komst. hebben we nu nog geen zicht." GOES - Het eerste Po paanzee concert is op zaterdag 3 november in 't Beest in Goes. In ok tober is een persconfe rentiefeestje waarin al les over het project uit gelegd wordt. Waar en wanneer dit plaats vindt, is nog onbekend. door merian kwakkelaar VLISSINGEN - Wel zijnsorganisatie Stich ting Palladium houdt in augustus verschil lende activiteiten voor jong en oud, op locaties in Vlissingen en Oost- Souburg. Ook wordt in deze maand de brochure van de stich ting huis-aan-huis ver spreid in de gemeente Vlis singen en kunnen belang stellenden zich opgeven voor de cursussen die door de stichting worden geor ganiseerd. Op zaterdag 4 augustus worden er twee activiteiten georganiseerd in wijkcen trum de Regenboog, in Oost-Souburg. Van 13.30 uur tot 16.00 uur is het cir cus in het wijkcentrum. Kinderen van zes tot twaalf jaar kunnen zich dan ver maken met spelletjes die met het circus te maken hebben. Daarnaast is er Stichting Palladium zorgt ervoor dat kinderen zich in de vakantie niet hoeven te vervelen, foto: dennis rusbergen een ballonnenclown, een springkussen en is er aan lekkers gedacht, 's Avonds kan er van 19.30 uur tot 24.00 uur gedanst worden op livemuziek. Op zaterdag 11 augustus is er in de gymzaal van open bare basisschool de Hou- tuyn in Vlissingen, van 19.30 uur tot 22.30 uur een hawaiïparty. Deze exoti sche party wordt georgani seerd voor jongeren van twaalf tot en met vijftien jaar. In Sporthal Baskens- burg te Vlissingen is op za terdag 18 augustus van 13.00 tot 18.00 uur augus tus een voetbaltoernooi voor jongeren vanaf twaalf jaar. Voor alle genoemde activi teiten is de toegang en deelname gratis. Middelburg, Johan van Reigerbergstraat 11. Middelburg, Vrijlandstraat 51. week 31. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 30 juli t/m zondag 5 augustus 2007. g Prijswijzigingen drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Si Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger *- dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl Ba GRATIS 0800-2353683 EM-TÉ KLANTENSERVICE l SUPERMARKTEN SLIJTERIJEN J bak 1 kilo .2*49 per 500 gram 2r4S poeder 2 in 1 pak 1.71 kilo of vloeibaar flacon 1.5 liter 4*59/4*99 Itr. 2.03 alle soorten 6 x 30 cl bijv. Leffe Dubbel of Blond alle soorten fles 1.5 liter .5*49 per stuk verpakt zak 100 stuks

de Faam | 2007 | | pagina 19