Officiële Mededelingen milieu MIDDELBURG I VEERE van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Nieuw leven Zomeravondconcert Jos van der Kooy Onderling Sterk gaat de markt op Walchers Elftal tegen Jong Sparta Tn*Vr":<N/iii>lDe Faam Woensdag 1 augustus 2007 - Pagina 17 Vervolg van pagina 16. deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het volgen de te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waarte gen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERP- MONUMENTENVERGUNNING Gedurende zes weken, van 3 augustus 2007 tot en met 13 septem ber 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Lange Noordstraat 25: het wijzi gen van een winkel in een horeca gelegenheid op de begane grond en een woning op de verdiepin gen. Voor mondelinge zienswijze telefoonnummer (0118) 67 52 79. Nieuwstraat 24-26: het aanbou wen van en serre. Voor mondelinge zienswijze tele foonnummer (0118) 67 52 79. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan wor den verweten dat zij tegen het ont werpbesluit geen ziens- wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal teletekstpagina 830. EU richtlijn omgevingslawaai- geluidbelastingkaarten Zeeland Het college van gedeputeerde staten van ZeelcTnd maakt bekend dat zij op 26 juni 2007 een geluidbelastingskaart hebben vastgesteld. De verplichting tot het opstellen van een geluidsbelastingkaart is opgeno men in artikel 118 van de Wet geluid hinder en vloeit voort uit de implemen tatie van de Europese Richtlijn omge vingslawaai in Nederland. De geluids belastingkaart is een weergave van de geluidsbelasting die veroorzaakt wordt door de provinciale wegen met een verkeersintensiteit van meer dan 6 miljoen motorvoertuigen per jaar. In Zeeland betreft het (delen) van de Deltaweg in Goes en. Noord Beveland en de Nieuwe Vlissingseweg in Middelburg en Vlissingen. In kaart is gebracht het aantal geluidsgevoelige objecten, geluidsgevoelige terreinen en stille gebieden er zijn en hoeveel bewoners van woningen in een bepaald gebied aan bepaalde waarden van de geluidsbelasting worden bloot gesteld. Tegen de vaststelling van kaart is geen bezwaar of beroep mogelijk. De kaart is de basis voor het actieplan dat gedeputeerde staten medio 2008 moeten opstellen. In dit plan staat het geluidsbeleid voor de periode 2008- 2013. Centraal in het nog op te stellen plan staan de zogenaamde plandrempels. Als de geluidsbelasting hoger is dan de plandrempel, worden ook de voor genomen (kosteneffectieve) maatrege len pangegeven waarmee het mogelijk is de overschrijdingen ongedaan te maken. Het ontwerp van dit plan zal met de bewoners worden gepubli ceerd, waarbij iedereen'zijn zienswijze daarover naar voren kan brengen. Te zijner tijd wordt het actieplanproces bekend gemaakt. De .geluidbelastingskaart ligt van 2 augustus 2007 tot en met 13 septem ber 2007 ter inzage bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene - Woud 1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van 'ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tot A. Scherbeijn (tel. 0118- 631709 e-mail: asbBzeeland.nl). Provincie Zeeland de nummers 4. In de finalepou le (18.30 uur) spelen alle num mers één een wedstrijd tegen elkaar om uit maken wie Borse- le sloepoort Cup 2007 gaat win nen. De entree voor tien- tot zestien jarigen en 65-plus is 2,50 euro, we zestien jaar en ouder is be- taalt3.50 euro per speeldag. Een passepartout voor alle dagen kost twaalf euro. Meer informa tie: www.svnieuwdoip.nl link BSC toernooi. VROUWENPOLDER - De Nederlandse top-organist Jos van der Kooy (1951) geeft maandag 6 augustus een zo meravond orgelconcert in Vrouwenpolder. Het concert begint om 20.00 uur in de Gereformeerde kerk aan de Schoolstraat 9. Van der Kooy is sinds 1981 cantor en orga nist van de Westerkerk te Amsterdam en ook is hij stadsorganist van Haarlem en doceert hij orgel. Op het programma staan werken van William Boyce, Johann Sebastian Bach, Max Reger, Marcel Dupré en een eigen improvisatie. ZOUTELANDE - De Wal- cherse afdeling Onderling Sterk, die zich inzet voor mensen met een verstande lijke beperking, staat don derdag 2 augustus op de Folkloristische markt in de Langstraat van Zoutelande. De kraam is tussen 14.00 en 21.00 uur bemand om infor matie te verstrekken. Ook worden zelfgemaakte artike len verkocht. DOMBURG - Vandaag (1 au gustus) speelt het Walchers Elftal tegen Jong Sparta in Domburg. De wedstrijd is op het terrein van de plaatselij ke voetbalclub en begint om 19.30 uur. Volwassenen be talen vijf euro entree, kinde ren drie. Middels Borsele Sloepoort Cup is het Zeeuws elftal nieuw leven ingeblazen met de Stichting Zeeuws elftal. Ook Jong Zeeland komt weer aan de bak en speelt zaterdag 4 augustus om 19.30 urn- op het sportcom plex W De Meeuwen in Zoutelande een voetbalwed strijd tegen Jong Willem 2 uit Tilburg. De achttien geselec teerde spelers worden bege leid door trainer/ coach Ad Roovers en Edwin Kriens. door leon janssens NIEUWDORP - Nieuw- dorp staat in de week van 6 augustus in het te ken van voetbal. Het Zeeuwse voetbal welte verstaan. Voor de 21ste keer wordt er het Borsele Sloe poort Cup toernooi gehou den door voetbalvereniging Nieuwdorp. Alle hoger spelende Zeeuwse clubs doen mee, behalve Hoek, Terneuzen en Kloetinge. De or ganisatie is er toch in geslaagd een sterk deelnemersveld bij een te brengen poule A met SSV '65 (winnaar 2006), Zierikzee, Kapelle, Zeelandia/Middel- burg,; poule C met Oostkapelle, GPC Vlissingen, Nieuwdorp, Veere; poule B met RCS, Vlissin gen, Bruse Boys, Heinkenszand; het publiek zijn er weer volop spannende wedstrijden, foto: feuce buonadonna poule D metÜfKeuzense Boys, HVV '24, Goes en Patrijzen. Peter de Vos, lid van de toer- nooicommissie Borsele Sloe poort Cup: "Dit jaar hebben we een goede mix van Zeeuwse eerste-, tweede- en derdeklas sers verdeeld over negen zater dag- en zeven zondagteams. Twee jaar geleden is de herstart van het Zeeuws elftal mede dank zij het Borsele Sloepoort Cup toernooi op gang gezet. In het toernooi 2005 hebben vijf wijze voetbalmannen de twintig beste spelers van het toernooi uitgekozen. Wij zijn er best trots op dat dit via ons toernooi tot stand kwam. Leuk." De Vos vindt het jammer dat de hoogst spelende clubs niet veel voelen voor een Zeeuws elftal in de zomerstop. "Medisch gezien zouden de spelers dan teveel belast worden. Spelers houden zich toch wel fit en waken er voor dat ze geen blessures oplo pen. Het is bekend dat de mees te spelers qua conditie goed voor zichzelf zorgen. Dat deed ik zelf indertijd ook altijd. Bij houden, want je wilt er bij ho ren. Niet onderdoen voor een ander." De vier poules hebben allemaal een speelavond, maandag 6 au gustus 18.45 uur poule A; dins dag poule B; woensdag poule C en donderdag poule D. Vrijdag wordt er niet gespeeld en zater dag 11 augustus is de finaledag en die begint om 12.30 uur met

de Faam | 2007 | | pagina 17