Scoren NAVIGEREN Bewust, actief en nieuwsgierig in de mixer DOUCHE IN DE IDe Faam met lucht is te leren Woensdag 1 augustus 2007 - Pagina 10 Vriendje met afstandbediening Naast diverse hebbedingetjes om de iPod op te leuken, ko men er ook wel eens apparaten voorbij waarmee je de iPod op een bijzondere manier kunt ge bruiken. De TuneStudio is zo'n apparaat. Een volwaardige vier- kanaals mixer, waarmee je op names kunt maken van een hoge kwaliteit. Vier verschillende instrumen ten of audiobronnen kunnen op de mixer aangesloten wor den, waarna de opname direct op de iPod weggeschreven kan worden. Zo wordt het maken van een demo wel heel een voudig! Kijk voor meer info op www.belkin.com/nl/. Een robot met bewustzijn? Jazeker! Dankzij zijn geavanceerde kunstma tige intelligentie is de Roboquad een bijzondere toevoeging aan de robot familie. Hij is nieuwsgierig, hij re ageert snel, registreert beweging - zelfs op drie meter afstand - en zoekt deuren. Je kunt zelf bepalen hoe de Roboquad op je reageert door het in stellen van de functies Bewustheid, Activiteit en Agressie. Door Bewustheid op de hoogste stand te zetten, ziet hij alles en richt hij zijn energie op het actief onder zoeken. Een hogere Activiteit laat ggg® Roboquad grotere afstanden afleg- gen met een hogere snelheid. Een hoger Agressieniveau uit zich uiter aard in een 'kort lontje'. Een laag ni- - veau maakt hem zenuwachtig en verlegen. Verder beschikt hij over 72 voorgeprogrammeerde functies en 40 programmeerbare bewegingen. Kortom: een bijzonder manneke. - Meer weten? Breng dan een bezoek aan zijn website: www.roboquadonline.com. Op zoek naar gezelschap? De UBFunkeys zijn er klaar voor. Deze kleine figuurtjes hebben een heel eigen wereld waar ze je graag mee naartoe nemen. Door ze aan te sluiten op de pc laten ze je Funkey- town zien, waar ze leven en spelen. Iedere keer dat je een Funkey toevoegt, wordt er een nieuwe zone geopend, met nieuwe games en puzzels. En hoe zeldzamer de Funkey, hoe essentiëler zijn rol in het totaal! Meer info op www.firebox.com. Op straat een balletje trappen wordt in één keer écht voetballen met deze op blaasbare doelpalen! Sterker nog: met deze doelpalen kun je eigenlijk op iedere plek sportief bezig zijn. De palen zitten namelijk in een kunststof voetbal, die in twee helften gedeeld kan worden. De halve voetbal dient vervolgens als voet voor de doelpaal. Die moet je dan dus nog wel even opblazen. Licht en eenvoudig mee te nemen dank zij een handige riem aan de bal. Meer weten? Kijk op www.bestel.nl. Plannen om dit jaar enige tijd in-the-middle-of-nowhere te verblijven? Dan ben je zonder twijfel bereid om in te leveren op comfort. Maar dat neemt niet weg dat je het jezelf wel zo prettig mogelijk kunt maken. Met de Solar Shower bijvoor beeld. Vul de zak met water, leg 'm met de zwarte kant in de zon en hang 'm daarna over een tak. Met twintig liter ver warmd water kun je comfortabel douchen! De Solar Shower wordt geleverd met een douchekop, een hangkoord en je kunt instellen hoe hard de waterstraal moet zijn. Kijk voor meer informatie op www.fieldandtrek.com. Vraag je je ook af hoe we vroeger ooit de weg hebben gevonden? Steeds meer auto's beschikken te genwoordig over een navigatiesys teem, maar dat is niet voor ieder een een verrijking. Want het wér ken met een navigatiesysteem le vert in de praktijk nog wel eens pro blemen op. Daarom is er nu een 'GPS Naviga tion for Dummies' op de markt ge bracht. Met een 3.5-inch aanraak- scherm, MP3-speler, SD-sleuf en zelfs een eBookreader! Een verkoopadres hebben we nog niet kunnen achterhalen, maar wie alvast wil bijleren over navigatie systemen kan op www.dummies.com terecht voor het boek 'GPS for Dummies'. Ooit wel eens iemand een olijfboom ca deau gegeven? Ja echt, het kan. En hij past nog in een doosje ook! Het Italiaanse Olijf Boom Adoptie pakket bestaat uit 500ml fles olijfolie en een voucher waarmee je een jaar lang eigenaar bent van een olijfboom. Door de voucher in te sturen, ontvang je twee liter olijfolie van je eigen boom. Na tuurlijk is alle informatie - zoals leeftijd en ID nummer - van de boom ook in het pak ket te vinden. Dus nee, je krijgt niet écht een boom, maar dit is toch wel een heel bij zonder alternatief! Meer informatie is te vinden op www.iwantoneofthose.com.

de Faam | 2007 | | pagina 10