15.00 uur Bo 6n Monikd guadam SHARON lx- 18.30 uur (x-factor) 16.00 uur voor meer info: www.speelcircusbambini.nl START FESTIVAL 14.00 UUR Teamspirit Ontwerpen Teams strijden om het Zeeuws kartkampioenschap Concert in de pauze Factor 3 hits Kinderen staan op straat Paardendemo Toegang Festival 8,00 p.p. dattracties.ni Toegang Festival Speelcircus 13,00 p.p. Tnlï/"^'t'vftlillDe Faam Woensdag 25 juli 2007 - Pagina 7 Jan-Willem de Coninck demonstreert de wedstrijdkart voor de Wok van Walcheren Indoor Chal lenge in Middelburg, foto: jaap wolterbeek naar de snellere teams", legt De Coninck uit. Er is telkens een dagprijs met een beker en uit eindelijk gaan fraaie bokalen naar de beste drie en mogen de snelste rijders eten bij de spon sor. Racetalenten Indoor Karting Middelburg heeft verschillende racetalenten voortgebracht. Waaronder de zeventienjarige Ramon Kuipers. "Hij is bij ons in een kinderkart gestart en rijdt nu buiten in de Italiaanse Open Masters en het Duitse kampioenschap. Hij haalt alles emit wat erin zit en is binnen Zeeland dé man op kart-gebied. Kuipers heeft het in zich om het Formule circuit in te gaan. Daarnaast zijn er bin nen onze competitie talentjes met een eigen kart die wedstrij den in het land rijden", aldus de Coninck. In Middelburg is een nieuw uitdagend circuit nodig. Daarom mogen bezoekers een baan ontwerpen. Dat kan door een extra stuk toe te voegen of de bestaande bocht anders aan te leggen. Het is allemaal mogelijk in het nieuwe droomcircuit. Vlammen als Schu MIDDELBURG/GOES VLISSINGEN - Franziska Pe rez bespeelt op vrijdag 27 ju li het orgel van de Sint Ja- cobskerk in Vlissingen. Ze geeft dan om 12.00 uur een middagpauzeconcert. Ze speelt onder andere psal men en een stuk van Bach. De toegang is gratis en na afloop is er een collecte. OOSTKAPELLE - Fac tor 3 treedt op zaterdag 28 juli om 21.00 uur op in café-restaurant Dennen bos in Oostkapelle. De groep brengt luister- en dansbare mix ten gehore van onder andere Neder landstalige nummers, bekende popsongs en de nieuwste hits. VLISSINGEN-De straat is op maandag 30 juli niet voor auto's maar voor kinderen. Er is dan een straatspeeldag voor vier- tot dertienjarigen. Kin deren kunnen hun lol op in de Bloemenlaan van 10.00 tot 16.00 uur. Info of opge ven: 06-51991823. WESTKAPELLE - Een veu lenshow, kür op muziek, po nyvoetbal en een carrousel. Tijdens de demonstratie op woensdag 1 augustus laten paarden en pony's zich van hun best kant zien. De optre dens zijn op Manege de Zandbooi aan de Oude Zandweg 31 in Westkapelle. De toegang is gratis. Twee uur lang brandend rubber en de lucht van uit laatgassen. Teams die alles op alles zetten om als eerste over de finish te komen. Maandag 17 september start de Wok van Walcheren Indoor Challenge. De fana tieke karters treffen elkaar op de baan van Indoor Kar ting Middelburg. Terwijl bedrijfsleider Jan-Wil lem de Coninck vertelt over het naderende kampioenschap, rijdt de achtjarige Yoeri Bakker uit Goes zijn rondjes over het circuit in de hal. Waar anderen gas inhouden in de bocht, gaat het ventje voluit. De Coninck ziet een goede toekomst en ver wacht hem wellicht ooit als deelnemer van de Challenge. Met een kinderkart maakt Bak ker daar nu nog geen kans op. De binnenbaan van Middel burg is straks het circuit. Bij de bar op de bovenverdieping hangt een rode Ferrari vlag. "Die jongens voelen zich alle maal Schumacher als ze in de kart zitten", zegt De Coninck over Schumi zoals de topcou- reur die de Formule 1 heeft ver laten ook wel liefkozend wordt genoemd. "Natuurlijk zal het er in de Chal lenge om spannen. Het gaat om veertien races op maandag avond. Wij houden een totaal klassement bij volgens de alge- De Wok van Walcheren In- door Challenge kent een hoofd- en ere klasse. Tijdens de competitie staan uithou dingsvermogen, teamspirit, spanning en gezelligheid centraal. Op maandagavond strijden de teams in Middel burg twee uur voor het ere metaal. Speciaal voor de competitie gebruiken de deelnemende teams wed- stnjdkarts. Deze zijn uitge rust met een 200cc motor blok met 6,5 pk. Inschrijven kan bij Indoor Karting Mid delburg. Bij ontvangst van het inschrijfformulier krijgt het team uitgebreide infor matie met de indeling en het wedstrijdreglement. Mee doen kost 1890 euro. Meestal zoeken de teams hiervoor een eigen sponsor. De mini mum leeftijd is zestien jaar. Info: www.kartingzeeland.nl. mene regels. Wij doen boven eerst een loting en dan volgen er twee opwarmrondes. Daarna mogen ze twee uur vlammen met die handel." Elk team bestaat uit vier perso nen. Ze wisselen dus elk half uur van bestuurder. "Dit jaar begin nen wij met headsets. De team manager houdt contact met de coureur over zaken die belang rijk zijn. Zoals de tactiek en wis sels. En natuurlijk kijkt hij goed BAMIMLP0P Gebroeders Ko DJUMBO

de Faam | 2007 | | pagina 7