anenmarkt VERKOPER B CO S CAR VILLAGE Controles zijn behoorlijk streng Ben jij geknipt voor BrainWash? Brain Wash' V Autotechnicus m/v VOLVO dé Weekkrant De Faam Powered by Q JobTTrack.nl Fulltime BOS*MEN*SHOP Ageeth en Ank exposeren in Galerie T Fundag voor jonge mantelzorgers Première Atonement op Film by the Sea Met Uitzendbureau kom je verder Hotelschool houdt een reünie Cabaretavond voor senioren Vlijtige Liesjes zijn onderling sterk Kapper m/v Salonmanaqer m/v Woensdag 25 juli 2007 - Pagina 28 Voor opgaye van uw advertentie of informatie, bei: (0113) 27 40 00 Bos Men Shop, sinds jaren een begrip voor vlotte herenmode, met vestigingen in Goes en Middelburg vraagt EEN ENTHOUSIASTE Met gevoel voor mode en een flexibele, collegiale werkhouding. Hen bieden wij: Afwisselend werk. Een collegiaal team. Goede salariëring bij gebleken geschiktheid. Ook belangstellenden uit het leerlingwezen worden uitgenodigd te solliciteren. Ben je geïnteresseerd, richt dan je schriftelijke/mondelinge sollicitatie aan Bos Men Shop, Lange Vorststraat 56, 4461 JR Goes. Bel voor inlichtingen naar de heer Bos of de heer Lindeboom: 0113- 214530. U kunt ook reageren via: werk@bosmenshop.nl Goes, Lange Vorststraat 56. Middelburg, Lange Delft 1Lange Delft 37. www.bosmenshop.nl WWW.DEGROENE-GOES.NL 0113-275000 V, IS&MEfiMR VERVOLG "Voor zover bekend zijn er geen hotels in Middelburg die in zo'n slechte staat zijn, dat er een advies is gekomen om ze te sluiten", stelt Vermast. Bij de gemeente Goes zijn ze er zeker van dat het daar veilig slapen is in de hotels. "Ze heb ben allemaal een gebruiksver gunning en zijn pas gecontro leerd", zegt J. Boel van de afde ling communicatie. Ze kent de actie van VROM. "Wij gaan niets ondernemen. Er komen geen meer controles en stren gere eisen. Die zijn overigens al behoorlijk streng", laat ze we ten. Over het onderzoek van VROM is de secretaris van Horeca Ne derland, regio Zeeland scep tisch. "Ik vind het prima dat ze onderzoek doen. Maar het is jammer dat het zo naar buiten komt. Het gaat slechts om 12 hotels en dat vind ik niet repre sentatief. Mijn kanttekeningen zijn dat de mensen kunnen denken dat het overal bij de ho tels een janboel is en er is een doolhof aan regels waai- de on dernemer niet uitkomt", vertelt Van der Velde. MIDDELBURG - Ageeth Leem kuil en Ank van Meer.exposeren tot en met zaterdag 25 augustus in Galerie 'T' in Middelburg. Op zondag 5 augustus is de ope ning. Leemkuil gebruikt ge mengde technieken en Van Meer maakt beeldhouwwerk De tentoonstelling is te vinden aan de Turfkaai 25. MIDDELBURG - Eén op de tien jongeren leeft met een ziek, ge handicapt of verslaafd familiel id. Er zijn dus veel jonge man- telzongers. Voor hen is er op za terdag 15 september een fun dag. Jonge mantelzorgers van twaalf tot en met zeventien jaar mogen een dagje zeilen op het Veerse Meer. Ter afsluiting is er een barbecue. De Steunpunten Mantelzorg in Zeeland organi seren dit. Opgeven kan via 0113-249310 of www.vrijwillige- thuiszorgzeeland.nl. VLISSINGEN - Atonement van Joe Wright met Keira Knightley is de openingsfilm van Film by the Sea. Op maandag 17 sep tember is de première van deze film. Film by the Sea is een Film- en Literatuurcompetitie. Het festi- De Groene-Goes is official dealer van Volvo personenauto's en gevestigd in een nieuw en modern pand in Car Village® te Goes. Ter ondersteuning van ons team zoeken wij op korte termijn een: Samen met jouw collega's zorg je ervoor, dat de Volvo's van onze klanten blijvend in topconditie verkeren. Wij zoeken dan ook een zeer enthousiaste vakman die de moderne techniek én de techniek van het omgaan met klanten beheerst. Via voortdurende trainingen en cursussen blijf je daar overigens perfect van op de hoogte. Sollicitatie: Als je graag in een team werkt en weet hoe belangrijk de relatie met de klant is, dan wordt dit jouw uitdaging om te gaan werken voor een bijzonder automerk als Volvo. Je-voert jouw taken uit in een hecht team van collega's waar kwaliteit, flexibiliteit en tevens klantvriendelijkheid de kernwaarden zijn. In ons bedrijf kennen wij een zeer informele sfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Jouw reactie blijft vertrouwelijk. Reageren: Bel, mail of schrijf jouw sollicitatie, voorzien van CV, vóór 8 augustus a.s. naar: De Groene-Goes, t.a.v. de vestigingsmanager Pedro Dallinga, Postbus 124, 4460 AC Goes. Tel.: 0113-275000 of per email: directie@degroene-goes.nl UITZEND DuoZorg Uitzendbureau is hét bureau dat zich volledig heeft gespecialiseerd in de zorg- en welzijnssector. Wij kennen de zorg door en door en spreken de taal in uw organisatie. Bent u op zoek naar mensen die niet alleen flexibel en enthousiast zijn, maar ook deskundig? Die mensen weet DuoZorg Uitzendbureau voor u te vinden. MEER INFORMATIE? DuoZorg Uitzendbureau Wijngaardstraat 30,4461 DC Goes, Telefoon (0113) 24 43 10. www.duozorg.nl val is van vrijdag 14 tot .en met zondag 23 september. Atonement vertelt het verhaal van Briony Tallis. De 13-jarig Briony is getuige van een intiem moment tussen haar zus en de zoon van een bediende. Ze vat het verkeerd op en dit leidt tot een verschrikkelijke misdaad. Kaarten zijn te koop via inter net: www.filmbythesea.nl. MIDDELBURG - (Oud)studen- ten en (oud) docenten van de Middelbare Hotelschool Mid delburg kunnen op donderdag 18 oktober weer eens bijkletsen. Er is dan een reünie De reünis ten zijn welkom vanaf 15.30 uur. Vanaf 16.00 uur zijn er al lerlei activiteiten. Verder is er een buffet, een feest en een live band. De avond eindigt om 22.00 uur. Meer info: www.rochtv.nl/event. VLISSINGEN - Senioren kun nen zich verheugen op zaterdag 4 augustus. Er is dan een cabaretavond bij de Stichting Majoraat in Vlissin- gen. Onder andere Trio C, duo Jo Ko en Zokantook treden op. De avond begint om 20.00 uur aan de Van Hogendorpweg 58a. De entree is vier euro. Meer info: 0118-471103. ZOUTELANDE - Afdeling On derling Sterk staat op donder dag 2 augustus op de Folkloris tische markt van Zoutelande. Deze organisatie komt op voor mensen met een verstandelijke beperking. Onderling Sterk ver koopt ook zelfgemaakte artike len. De Vlijtige Liesjes zijn ook aanwezig tijdens de Folkloredag in Zoutelande. Deze quiltgroep exposeert haai" zelfgemaakt quilten in de Cat- harinakerk. De dag is op don derdag 2 augustus van 13.00 tot 21.00 uur. ggllfi BrainWash pleegt een coupe op kappersgebied. Met nieuwe en veel ambitie. Daarvoor zoeken we per direct enthousiaste en de volgende full- en parttime functies: jingen, een uniek concept notiveerde mensen voor Help jij ons Nederland te veroveren en heb je de juiste diploma's, stuur dan snel je cv naar BrainWash, Lijsterbeslaan 3, 5175 BR Loon op Zand. Of mail naar mareno@brainwash-kappers.nl www.brainwash-kappers.nl Je nieuwe kapper

de Faam | 2007 | | pagina 28