Officiële Mededelingen milieu dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG I VEERE van de Provincie Zeeland Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl Woensdag 25 juli 2007 - Pagina 19 Vervolg van pagina 18. De gronden voor het bedrijventerrein Karreveld zijn opgenomen in het op 29 april 2007 door de gemeente raad voor dit gebied gewijzigd vast gestelde bestemmingsplan 'Bedrijven terrein Karreveld'. Het plan tot het uitvoeren van werken is in strijd met het geldende bestemmingsplan, maar past in het onlangs vastgestel de bestemmingsplan. Dit bestem mingsplan dient als ruimtelijke onderbouwing voor de vrijstelling. Van 26 juli 2007 t/m september 2007 liggen voor iedereen ter inza ge het ontwerp van het vrijstellings- besluit met de ruimtelijke onderbou wing, alsmede de planopstelling voor het bouwrijp maken van de hier bedoelde gronden. Gedurende deze termiin kan iedereen schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze over het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college. Voor het geven van een mondelinge zienswij ze kunt u een afspraak te maken met de heer Jelle Huijsmans tel.(0118) 555 219. RECTIFICATIE ZOUTELANDE CAMPING DE MEERPAAL (ART. 19 LID 1 WRO) Camping De Meerpaal wil in het kader van kwaliteitsverbetering, aan sluitend aan de huidige locatie aan de Duinweg te Zoutelande de cam ping uitbreiden in de richting van de Klaassesweg,. Deze uitbreiding is in strijd met het geldende bestemmings plan Buitengebied. Dit plan heeft al eerder op basis van de Inspraakverordening Veere ter inza ge gelegen. Wij zijn van plan om met toepassing van artikel 19 lid 1 Wet RO hiervoor vrijstelling te verle nen nadat van Gedeputeerde Staten van Zeeland een verklaring van geen bezwaar is ontvangen. In verband hiermee ligt het plan van 26 juli t/m 5 september 2007 ter inzage. Gedurende deze periode kan ieder een schriftelijke of mondelinge ziens wijzen tegen het plan bij het college indienen. Als u een mondelinge zienswijze wilt indienen kunt u con tact opnemen met de behandelend ambtenaar dhr. Q. Karman, tel. (0118) 555 427. Als u al een zienswijze heeft inge diend hoeft u dat niet opnieuw te doen. GEDEELTELIJKE GOEDKEURING 2e HERZIENING BESTEM MINGSPLAN BUITENGEBIED Wij maken bekend dat van 26 juli t/m 5 september 2007 het besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland tot net gedeeltelijk goedkeu ren van de 2e herziening bestem mingsplan Buitengebied ter inzage ligt. De herziening van het bestem mingsplan Buitengebied heeft onder andere betrekking op: - opname van nieuw beleid, zoals mogelijkheden Nieuwe Economische Dragers, mogelijkheden landgoe deren nieuwe stijl in bepaalde gebieden, mogelijkheden teelt- ondersteunende voorzieningen in bepaalde gebieden, uitbreidings mogelijkheden niet-agrariscne bedrijven, aanpassen voorschriften paardenstallenregelina Westkapelle, wijzigingsbevoegcF heid voor de bouw van maximaal drie woningen (inclusief dienstwo ning) in bestaande vrijkomende agrarische monumentale en beeld bepalende/karakteristieke bebou wing, wijzigingsbevoegdheid voor het realiseren van kleinschalige (intramurale) woonzorginstellingen door gebruik te maken van monu mentale en beeldbepalende/karak teristieke boerderijen en bedrijfs gebouwen; - ook worden de eerder op grond van artikel 19 WRO gevoerde vrij stellingsprocedures verwerkt; - aanpassing van het bestemmings plan aan het Omgevingsplan op de onderdelen aquacultuur, glastuin bouw, duisternis, landgoederen. Goedkeuring is onthouden aan: - een deel van artikel 1 van de voor schriften, begripsbepaling nr. 27 (tuincentrum) voor wat betreft de detailhandelsvormen fietsen, fiets en autoaccessoires en hengelsport artikelen; - artikel 1 3c van de voorschriften (vrijstellingsbevoegdheid voor de bouw van een zomerwoning bij permanent bewoonde burgerwo ningen en agrarische dienstwonin gen); - enkele percelen op de voorschrif- tenkaart 9 (zone nieuwe landgoe deren toegestaan. Betreft enkele percelen nabij Oostkapelle en Vrouwenpolder.); - enkele percelen rondom Aagtekerke en Koudekerke. Het betreft percelen op kaartbladen 6, 7 en 12. Bedoelde percelen zijn reeds opgenomen in resp. Kom Aagtekerke en Kom Koudekerke; - het oebouwingsvlak Kraaienestweg 1 (kaartblad 5). Gedurende de genoemde termijn kan beroep ingesteld worden en kan eventueel een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te Den Haag door: - diegene die tijdig zijn bedenkingen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland kenbaar heeft gemaakt; - iedere belanghebbende die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tijdig ziin bedenkingen bij Gedeputeerde Staten kenbaar te maken. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden ook tegen de ont houding van goedkeuring beroep instellen en eventueel een verzoete om voorlopige voorziening indienen. Dit besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na de afloop van de beroepstermijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening wordt inge diend treedt het besluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist. De goedgekeurde 2e herzie ning bestemmingsplan Buitengebied is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl, onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". ONTWERP 3e HERZIENING BESTEMMINGSPLAN BUITEN GEBIED Van 26 juli t/m 5 september 2007 ligt het ontwerp 3e herziening bestemmingsplan Buitengebied ter inzage. Dit ontwerp bestemmings plan omvat het grondgebied van Veere (uitgezonderd de woonkernen, het eiland Neeltje Jans en de meeste verblijfsrecreatie- en bedrijfsterrei nen). Het ontwerp bestemmingsplan waar in de ruimtelijke aspecten worden beschreven, heeft o.a. betrekking °P: a. uitbreidingsmogelijkheden voor kleinschalig kamperen; b. mogelijkheden voor het realiseren van landschapscampings bij agrari sche bedrijven; c. mogelijkheden voor het realiseren van appartementen in bestaande agrarische bedrijfsgebouwen en monumentale en karakteristieke panden (eindkwalificatie A); d. mogelijkheden voor het realiseren van hotelaccommodaties in bestaande agrarische bedrijfsge bouwen en monumentale en karak teristieke panden (eindkwalificatie A); e. mogelijkheden voor het realiseren van kampeerboerderijen in bestaan de agrarische bedrijfsgebouwen; f. mogelijkheden voor mantelzorg bij permanent bewoonde dienst- - woningen en burgerwoningen. Gedurende de genoemde termijn kan iedereen schriftelijke of monde linge zienswijzen tegen dit ontwerp indienen bij ae gemeenteraad. Voor een mondelinge reactie moet u voor af een afspraak maken met de behandelend ambtenaar Piet Kluijfhout voor de onderdelen a en b tel. (0118) 555 404, of Ella Louwerse voor de onderdelen c t/m f tel. (011 8) 555 355. Bij afwezigheid van de behandelend ambtenaar kunt u een afspraak maken met Jelle Huijsmans tel. (0118) 555 219. Het ontwerp 3e herziening bestem mingsplan Buitengebied is ook in te zien op de gemeentelijke website, www.veere.nl, onder "visie en beleid, bestemmingsplannen". AANVRAAG KAPVERGUNNING De gemeente heeft de volgende aan vraag voor een kapvergunning ont vangen: - Te Oostkapelle, Dunopark 7. 1 boom naast de woning. Belanghebbenden kunnen van 25 juli tot 8 augustus hun zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Dombura. Voor meer informatie kunt u terecht bij de balie Grondgebied, tel. 0118.555447. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u tijdens openingstijden inzien bij de centrale pubïieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag dagelijks van 09.00 tot 16.00 uur.- Op donderdag tot 1 9.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op onze web site www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten die door de gemeente worden genomen kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk, gemotiveerd, ondertekend en binnen 6 weken gebeuren. U moet uw bezwaren richten aan het bestuurs-, orgaan dat de beslissing heeft geno men: het college van B W, de bur gemeester oF de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de argumenten die in het bezwaarschrift worden genoemd en dan een nieuw besluit nemen. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen. Iemand moet rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorziening gevraagd worden bij de. Rechtbank. Hiervoor zijn griffierech ten verschuldigd. Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor informatie kunt u bellen: (0118) 555 444. Domburg, 25 juli 2007 Burgemeester en wethouders van Veere Vergunning voor het Waterschap Zeeuwse Eilanden Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan het Waterschap Zeeuwse Eilanden een vergunning Wet milieu beheer met voorschriften ter bescher ming van het milieu verleend voor het bagger- en gronddepot te Ritthem. De vergunning ligt van 26 juli 2007 tot en met 5 september 2007 ter inzage bij: - de Directie Ruimte, Milieu en Water, Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 uur en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergunning en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden ver weten geen zienswijzen -te hebben ingediend over de ontwerp-vergunning kunnen tot en met 6 september 2007 tegen de vergunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ,'s Gravenhage. I De vergunning wordt op 7 september 2007 van kracht, tenzij overeenkom stig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt zich wenden tot E. de Smidt (tel. 0118- 631986). Besluit accepteren melding Koninklijke Schelde Groep B.V. Gedeputeerde Staten van Zeeland geven kennis van hun besluit tot het accepteren van de melding Wet milieubeheer van Koninklijke Schelde Groep B.V.. De melding heeft betrek king op het herinrichten van de bedrijfslocatie aan de Konigsweg 2 te Vlissingen. Het besluit en de 'melding kunnen worden ingezien tot en met 29 augustus 2007: - bij de Directie ruimte, milieu en water, Het Groene Woud 1 te Middelburg op werkdagén van 8.00- 17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van, 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden kunnen tot en met 29 augustus 2007 tegen dit besluit schriftelijk bezwaar maken bij Gedeputeerde .Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg. Alleen zij die een bezwaarschrift heb ben ingediend kunnen om een voorlo pige voorziening vragen bij de Voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Graven- hage. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde s.tukken kunt u zich wenden tot dhr P. Beijaard (tel. (0118) 631071).

de Faam | 2007 | | pagina 19