Ontspanning is een stukje spanning Niets is Toversluis te feestelijk! www.funtasticcasino.nl =»vc\o Spelen, fun en entertainment dat is waar Toversluis verder voor staat TOVERSLUIS Funtastic Casino Goes Zusterstraat 2, 4461 JA Goes T. 0113 - 27 03 43 Funtastic Casino Vlissingen Nieuwendijk 41-43, 4381 BW VUssingen T. 0118 - 41 29 19 Funtastic Casino Middelburg Plein 1940 19, 4331 LG Middelburg T. 0118 - 65 03 03 Carrousel Arsenaalplein 3, 4381 BL Vlissingen T. 0118 - 43 01 52 mm r llSP' 1 A Nabij Sluis treft u het Indoor Leisurecentrum Toversluis aan Toversluis is hét overdekt vermaakcentrum van West Zeeuws Vlaanderen en is uiterst kindvriendelijk. Combineer uw bezoek aan het oude stadje Sluis met een bezoek aan Toversluis. Absolute zekerheid voor een geslaagd dagje uit in West Zeeuws Vlaanderen. Dus voor kinder(verjaardag) feestjes, bowlen, steengrillen, pannenkoeken en poffertjes, trampolines, ridderrace, kermis, roulette, groepdiners, zaalverhuur, feestgedruis, muziek, kinderenter- tainment, Teppan Yaki, wokken, autoracen, ballenbak, terras, kinderdisco... en nog heel veel meer is Toversluis hét centrum van West Zeeuws Vlaanderen. Zo kunt u er genieten van zelf gekozen en uiteraard verse wokingrediënten in de Toverwok of u kunt bijvoorbeeld met een heel gezelschap steengrillen. Ook een a la carte menu is mogelijk in onze brasserie. Zoals iedereen inmiddels weet staat het concept wok voor gezellig, gezond en goed eten. Het allerbeste uit de keukens van het verre oosten wordt u hier geserveerd. Teppan Yaki betekent 'hete plaat' en is naast ons Toverwokken razend populair. Deze 2000 jaar oude Japanse kookstijl wordt nog altijd gebruikt om ook uw gerecht vers op verrassende wijze -en onder uw toeziend oog- te bereiden. Want wie bijvoorbeeld denkt dat bowlen 'uit' is heeft het mis. Bowlen is razend populair! Toversluis biedt de bezoeker maar liefst een achttal goed onderhouden [discojbowlingbanen. Voor de peuters en de jonge jeugd is er een indoor speelparadijs met een groot binnenterras om lekker te smikkelen. Ook aan een kinderanimatieteam is gedacht. Geregeld is er kinderdisco en wordt menig kindergezichtje omgetoverd tot die van een piraat of prinsesje. In de zomer heeft Toversluis de beschikking over een buiten speelterrein alwaar kinderen zich kunnen vermaken op verschillende speeltoestellen, trampolines en luchtkussens. Het buitenspeelterrein bevindt zich naast het buitenterras, zodoende kunt u genietend van uw con sumptie, lunch of diner altijd de spelende kindertjes in de gaten houden die in de warme zonnestralen zich kunnen bezighouden met het waterspel. Toversluis is er niet alleen voor de kinderen, want wie van een gokje wagen houdt kan ook terecht in Funtastic Casino. Naast deze speelactiviteiten is er ook de kermis. Speciaal voor onze jonge jeugd is er altijd prijs! Net als bij onze Vlissingse partner Carrousel en Cue Action kan de Toversluisbezoeker van elke leeftijd spelen op een breed assortiment kermisspelletjes games in Game Kingdom, met als uitblinker uiteraard de ridderrace. Het balletje potten op onze poolbiljarts maakt het gamen compleet. In een (ont)spannende speelom- geving mogen alle volwassenen een gokje wagen in het Funtastic Casino van Toversluis. Het spelaan- bod bestaat o.a. uit een bingo, een paardenrace, een automatische roulette, muntschuivers, diverse meerspelers en een breed assor timent gelduitkerende fruitauto maten gelinkt aan de welbegeerde jackpot! Toversluis, Toverwok, Game Kingdom Funtastic Casino Nieuwstraat 83 4524 EG Sluis Telefoon 0031 (0) 117-461111 Telefax 0031 (0)117-461112 www.toversluis.nl info@toversluis.nl Voor meer informatie of reserveringen neemt u contact op met onze receptie. Routebeschrijving vanuit Terneuzen: richting Oostburg (N61 j en bij Schoondijke de afslag N58 richting Sluis. Vlak voor het stadje Sluis ziet u Toversluis liggen en wel aan de rechterzijde. Vanuit Vlissingen met de pont: (voetgangers en fietsers) uitstekend te bereiken. Openbaar vervoer: buslijn 2. Openingstijden: Toversluis is alle dagen geopend van 's morgens tot 's avondslaat.

de Faam | 2007 | | pagina 56