onbeperkt!!! gourmetten voor slechts 14,50 p.p. caramB*wl. fit*, land OPEN DAGEN Van volkse klanken tot muziek uit Hollywood 21 - 22-28-29 juli 2007 Kom kennismaken met De Carambowl en Fitland in het nieuwe Leisurecenter Goes naast de Zeelandhallen. Het park [Walcheren in het klein Meezingen met mantra's Kunstwerken in de Willem3 Bioscoopkaartje via internet te koop Beeldhouwwerken en schilderijen Dag van't Ouweland Opgelapt... Lopen door de stad Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Van donderdag t/m zondag Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 sporrrf^êrelax CARAMBOWL GOES GRATIS POOLEN BOWLEN FITLAND GOES BEWEGING ADVIES Woensdag 18 juli 2007 - Pagina 41 ui tour m Naast het optreden van CH1PZ worden er allerlei extra activiteiten georganiseerd in het park, waaronder een ballonnenclown en schminken. Miniatuur Walcheren is een park in het monumen tale stadscentrum van Middelburg, waarin al het moois van Wal cheren in het klein in één dag gezien kan worden. Hier beieren de klokken van Amemuiden, torent het indrukwekkende Middel burgse Stadhuis en is de Vlissingse haven te zien. Heel Walcheren is nagebouwd in schaal één op twintig. Alle miniaturen zijn te vin den in een schitterend aangelegde tuin met meer dan veertien honderd bonsaiboompjes, dertigduizend bloembollen en een grote verscheidenheid aan plantensoorten. De Mini-Kids-Parade is zondag 22 juli op Miniatuur Walcheren. Van 10.00 uur tot 20.00 uur (kassa sluit om 18.00 uur). Entree iszeven euro voor kinderen, negen euro voor volwassenen en acht euro voor senioren. Zie www.minatuurwalcheren.nl voor meer informatie. kregen ze een special award uit gereikt voor maar liefst 1.500.000 verkochte beeld- en geluidsdragers in Europa! De groep heeft hiermee de status van Europees platina behaald. DOMBURG - Het mando line/accordeonduo Follie a deux uit Oost-Souburg geeft woensdag 25 juli een gratis concert in de Dorpskerk in Domburg. De muzikanten brengen op ori ginele wijze onder andere Piaz- zolla en Malando en Russische eri Zuid-Europese volksmuziek. Ook brengen ze eigen arrange menten van musical- en film muziek. Het duo bestaat uit Marina Eek- hardt en Monty van Belzen, al tientallen jaren actief in de se- mi-professionele muziekwe reld. Ze speelden in diverse be zettingen als begeleiding of so lo. Marina is vorig jaar afgestu deerd aan het Brabants conser vatorium in Tilburg en heeft een bloeiende lespraktijk voor man doline en gitaar. Monty heeft zich na enkele jaren les verder ontwikkeld. In 2005 bracht het duo de cd 'Passionata' in eigen beheer uit. Die werd opgeno men in 't kerkje van Ellewouts- dijk door B&A Sound uit 's Gra venpolder. 'Passionata' geeft in vijftig minuten een indruk van het repertoire dat het duo uit voert tijdens concerten. Het concert woensdag 25 juli in de Dorpskerk in Domburg be gint om 20.30 uur. Toegang gra tis. W1LHELMINADORP - Voor wie eens wat anders wil, kan op zondag 22 juli mantra's zingen met Ar- juna Heij en Chundra Feenstra in het Wilhelmi- nahuis in Wilhelmina- dorp, tijdens het Mantra meezingconcert. Ieder een is welkom, met of zonder zangtalent. Het doel is samen zingen van uit het hart. Wat het zingen van spirituele liederen en mantra's is, laat zich lastig omschrijven. Voor de één zijn het eeuwen oude klankformules die een wer king hebben op een heel diep niveau en voor de ander zijn mantra's mooie klanken of woorden die zich steeds her halen. Voor sommige men sen werken ze meditatief, ge ven ze inzicht en verlichting, voor anderen is het een heer lijke ontspanning. Sommige mantra's hebben een enorm diepe betekenis die niet kan worden uitge legd maar slechts kan wor den ervaren en in andere ge vallen zijn ze zeer duidelijk. Mantra's en spirituele liede ren komen voor in vele tradi ties, over de hele wereld en al eeuwen lang. Ze zijn univer seel en dus voor iedereen, ongeacht geloof, ras, overtui ging of afkomst en daardoor, net als samen zingen, een weg naar het ervaren van eenheid. Vanuit een universeel besef en de intentie mensen hun persoonlijke, innerlijke en spirituele bewustzijn te laten beleven, willen Heij en Feen stra met respect voor de ver schillende culturen, religies en tradities in de wereld, mantra's en spirituele liede ren zingen. Het gebruik van de eigen stem is voor velen een nieuwe en bijzondere er varing. Chundra Feenstra (Indisch harmonium, tanpura en zang) enArjunaHeij (percus sie, Indisch harmonium en zang) verzorgen de voorzang en begeleiding en leggen eventueel de betekenissen van de liederen en mantra's uit. Zondag 22 juli, Wilhelmi- nahuis, Brugstraat 4 in Wil- helminadorp. Aanvang: 14.00 uur. Kijk voor meer in formatie op www.synergie.nu. VLISSINGEN - Drie kunste naars exposeren in deWil- lem3 in Vlissingen. Ulrike Siecaup exposeert met foto werken. Dave Meijer maakt schilderijen van het Hollands landschap met het thema In de Verte Kijken. De tentoon stelling van Jan Zembsch be staat ook uit schilderijen. De expositie is elke donderdag tot en met zondag van 12.00 tot 17.00 uur geopend tot en rhet zondag 2 september. VLISSINGEN - Je kaarten ko pen via internet en dus niet meer in de rij staan bij de kas sa. CineCity in Vlissingen is de eerste bioscoop in Neder land waar dit kan. Op de site www.cinecity.nl zijn kaarten te koop. De koper kan een voucher printen waarmee hij de tickets uit het automaat in de bioscoop kan halen. Via internet gekochte kaarten kosten één euro minder. HEINKENSZAND - Diana Mar- schall en Hanne Wagenknecht exposeren tot en met zondag 12 augustus in 't Kunstuus in Hein- kenszand. Marschall maakt schil derijen op zeildoek en Wagen knecht beeldhouwwerken in di verse materialen, 't Kunstuus is aan de Dorpsstraat 43 en is geo pend van woensdag tot en met zaterdag. OUD-SABBINGE - De dag van't Ouweland is op zaterdag 4 au gustus in Oud-Sabbinge. Van 11.00 tot 17.30 uur is het sjeesjes- rijden. Verder is er een rommel markt, een loterij en er zijn diver se demonstraties. Ook zijn er al lerlei oude ambachten te zien. Tot 22.00 uur is het dorp vanwege de dag afgesloten voor het ver keer. GOES - Opgemerkt en Opgelapt. Zo heet de tentoonstelling in de Grote Kerk in Goes. Elke woens dag in juli en augustus zijn er gra tis rondleidingen over de exposi tie. Om 14.00 uur staan er gidsen klaar om bezoekers meer te ver tellen over merk- en stoplappen. De tentoonstelling is te zien van maandag tot vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur en op zaterdag van 12.00 tot 16.00 uur. GOES - Met een gids de stad Goes verkennen. Dit kan elke dinsdag en zaterdag. De wandeling leidt langs oude gevels, monumenten en de kaden. Om 14.00 uur begint de stadswandeling bij de VW aan de Singelstraat. if ill JÉI f i>v Tijdens de open dagen gratis parkeren! Bij De Carambowl kunt u tijdens de open dagen gratis bowlen en poolen, zolang er ruimte is natuurlijk. Open dagen: 11.00 - 16.00 uur De Carambowl Da Vinciplein 14 Goes www.carambowl.nl 0113-227373 Dagelijks open vanaf 11.00 uur Kom langs en/of doe mee met diverse sportactiviteiten en laat u testen! Tevens staat ons team klaar om u te adviseren bij het maken van de juiste keuze voor uw bewegingsprogramma. Open dagen: 11.00 - 14.00 uur Fitland Da Vinciplein 8 Goes 0113-215733 www.fitland.nl Dagelijks open vanaf 09.00 uur Di. Do. vanaf 12.00 uur

de Faam | 2007 | | pagina 41