Horoscoop Wedstrijd CHRYSLER 300C. MADE FOR PEOPLE WHO MADE IT. TT^Ï/;?aN'v£TlllDe Faam Woensdag 18 juli 2007 - Pagina 36 Ram Neem de komende week de tijd om het gezellig te maken met uw dierbaren. Voordat u het weet kan het leven voorbij zijn. Aangezien niemand weet wanneer dat komt, kunt u het er beter nu van nemen. Stier Probeer kalm te blijven wanneer een bericht u uit het veld lijkt te slaan. Met slim heid en beraad komt u dit te boven. Niet door te schreeuwen en angstig iedere hulp in te schakelen die op uw pad komt. Tweelingen Waarschijnlijk staat u deze week aan de juiste kant wanneer u stelt dat de opzet van dat ambitieuze plan misschien iets te hoog gegrepen lijkt. Probeer de opzet iets bij te schaven en sleutel net zo lang totdat het naar uw zin is. Leeuw U zult deze week mensen die verkeerd over u denken radicaal aan het denken kun nen zetten. Een week om taken uit te stellen lijkt het dan ook niet, want daar kunt u be hoorlijk spijt van krijgen. Maagd l3ff Altijd denken dat u de oplossing van een ieders problemen in huis hebt, kan een illusie zijn. Echter, de komende tijd kunt u vele mensen helpen met simpele raad. In vesteer hierdoor in een goede relatie. Dat kan u op een gegeven moment weer van pas komen. Weegschaal Als u het gevoel heeft dat uw relatie niet soepel verloopt, bedenk dan eens wat u hieraan kunt veranderen. Gelijk hebben of krijgen is immers veel minder belangrijk dan gelukkig zijn. En waar twee ruzie maken, hebben er vaak twee schuld. Schorpioen Het kan een week van compromissen sluiten worden. Op voorhand zult u hier niet gelukkig mee zijn, maar achteraf kan moge lijk blijken dat deze strategie niet eens zo slecht is geweest. Voor u en mogelijk ook voor uw partner. gjy Boogschutter Op wilskracht dient u zich deze week door een aantal dagen te worstelen met veel tegenslag. Op persoonlijk vlak, maar ook op het zakelijke, kunt u zich de komende dagen maar beter wapenen tegen mogelijk leed. Dat verzacht de pijn wellicht enigszins. Steenbok Financieel florissante tijden breken binnenkort weer aan. Gelukkig maar, want daar heeft het de laatste periode wel eens aan ontbroken. Verbras niet alle meevallers, want een appeltje voor de dorst kan op zijn tijd aardig nuttig zijn. Éln Waterman 'fl^ U kan deze week in aanraking komen met verrassingen en andere gewoonten. Stelt u zichzelf open voor deze nieuwighe den, dan kan dat positief voor u uitpakken. Simpelweg negeren lijkt onverstandig voor op de lange termijn. Vissen Doordat anderen hun werk niet op tijd af kunnen krijgen, wordt u opgezadeld met extra werk. Wellicht is het verstandig om hier niet al te veel over te klagen, want dat kan op den duur tegen u werken. Maar alles slikken is ook niet de oplossing. Zoek de middenweg. jj Een bepaalde relatie doet u een oneerbaar voorstel. Wijs het jf niet direct af, want misschien kan uw leven een bepaalde spanning juist goed gebruiken. Echter, in hoeverre u op het voorstel in moet gaan, is aan u en aan niemand anders. De gaafste Oma Mattie Konst samen met haar U weef hef als geen ander: delegeren is controleren. Voor de troepen uit lopen, richting bepalen. Maar dan komt toch dat moment. Dat u zou willep dat u kunt gaan zitten en alles verder vanzelf gaat. Dat moment is nu aangebroken. Mel CM ryS L.E R de Chrysler 300C. De auto waarbij u nog maar éénding hoeft te doen: genie ten. Van z'n robuuste uiterlijk bijvoorbeeld en zn fenomenale ri{eigenschappen. Kom binnenkort eens bij ons langs voor een onvergeielijke proefrit. Één mid dagje delegeren moet wel lukken, toch? JAN HOP CHRYSLER GOES Amundsenweg 37, Goes. Telefoon 01 1 3 - 25 08 58. Internet: www.hopgoes.nl Openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00- 1 8.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. Zaterdag 9.00 - 1 7.00 uur. U rijdt al een Chrysler 300C vanaf 45.800,- inclusief btw/bpm en exclusief kosten rijklaar maken. Leasetarief vanaf 849,- per maand excl. btw, op basis van Operationele Service Lease, 60 mnd, 20.000 km p.j. Gemiddeld verbruik: 8,1 - 12,1 1/100 km (12,3 - 8,3 km/1). C02-uilstoot: 215 - 287 g/km. Wijzigingen voorbehouden, www.chrysler.nl DOOR ANOESKA GUZEL KLOETINGE - Nog steeds begrijpt ze het niet hele maal. "Alle opa's en oma's doen het toch goed?" vraagt Mattie Konst-Lam- pert zich hardop af. Op 24 juni werd de Kloetingse gekozen tot de 'Oma van het jaar 2007'. Een totale verrassing voor de Zeeuw se. "Want ik doe echt niets meer dan een ander." Oma Konst vond het ontzet tend lief dat kleindochter Sofie haar had opgegeven voor de verkiezing, maar in eerste in stantie wist ze er niets van af. "Ik hoorde het pas toen ik al genomineerd was. Dat was wel even schrikken maar toen dacht ik: We gaan er gewoon voor'." Om haar oma te pro moten maakte Sofie een film pje waarin te zien is waar oma woont en wat oma doet. "Dat heeft ze heel mooi gedaan", meent Konst, "en dat heeft ze ker meegeteld bij de beoorde ling." Boerenkool Mattie Konst heeft in totaal drie kleinkinderen met wie ze van alles doet. "Ik ga oppas sen, naar de speeltuin en mee naar judo, korfbal of het zwembad als er weer een di ploma gehaald moet worden. Ik ben overal bij." Ook de kookkunsten van oma mogen niet vergeten worden, aldus de kleinkinderen, vooral de lek kere boerenkool niet. /Een echte verwenoma', beoordeel de de vakjury tijdens de vër- kiezing. "Ik verwen ze wel hoor", nuanceert Konst, "maar ik doe niets wat de ou ders niet goed zouden vin den." Enorme bokaal Naast de titel en de eer heeft oma een enorme bokaal, een oorkonde en - zoals ze zelf zegt - "een prachtige bos bloe men" gewonnen. Verder mag ze een midweek naar een va kantiepark en met twintig per sonen een dag naar de Lin- neaushof. "Ik heb ook een tas met spelletjes gekregen, maar die heb ik natuurlijk gelijk af gestaan aan de kleinkinde ren." Oma Konst is zeer ver eerd met de titel en geniet er zichtbaar van. "Ik krijg tele foontjes en bloemen, iedereen leeft heel erg mee. Het is ge weldig!" Overigens was de verkiezing in de Linnaeushof, een grote speeltuin in Bennebroek. Niet alleen Konst kreeg een titel. Hans van Roon (56) uit Heuke- lum werd gekozen tot Opa van het jaar 2007. Voor de zesde keer werd de verkiezing van de opa en oma van het jaar georgani seerd door Groter Groeien, een tijdschrift voor ouders met jonge kinderen. Uit alle aanmeldingen werden in to taal acht opa's en oma's ge nomineerd die vervolgens de verkiezingsstrijd met el kaar aan gingen. In de eerste ronde presenteerden klein kinderen hun opa of oma door te zingen, te dansen of een filmpje te laten zien. In de tweede ronde kwamen de grootouders zelf aan het woord en vertelden ze wat zij hun kleinkinderen willen meegeven. Een kinderjury en een vakjury kozen uitein delijk de opa en oma van het jaar.

de Faam | 2007 | | pagina 36