Autobedrijf Joosse PrAWSHIftTRTlDe Faam Kijken naar een sketch tijdens vakantieclub Neerkijken op Michiel Slachtoffers helpen Oranje geld Jazz tussen de rozen Klappen op de bank Gildeweg 20, 4383 NK Vlissingen. Telefoon 0118 - 41 94 20. Woensdag 18 juli 2007 - Pagina 35 VLISSINGEN - Ik ga op reis en ik neem mee... Dat is het thema van de Vakantie Bijbel Club in Vlissingen. De club is van maandag 6 tot en met vrijdag 10 augustus voor kinderen van vier tot en met twaalf jaar. Ze kunnen van 9.30 tot 12.00 uur luisteren naar een bijbelverhaal, knutselen, zingen en kijken naar een sketch. De club is in Open Hof in Paau- wenburg. Meer info: 0118- 475313. Voor belangstellenden is er een informatiemiddag. In oktober start er een basistraining voor vrijwilligers. Meer info: j.gee- len@sJachtofferhulp.nl of 0900- 0101. VLISSINGEN - Neerkijken op het leven van Michiel de Ruyter. Dit kan letterlijk in het mu- ZEEum in Vlissingen. Het museum toont unieke pop pen. Die beelden het levén van Michiel uit. Cees van de Burgt maakte deze poppen. Meer in fo: www.muzeeum.nl. MIDDELBURG - Slachtoffer hulp Nederland Zuidwest is op zoek naar vrijwilligers om slachtoffers van misdrijven en verkeersongevallen te helpen. MIDDELBURG - Het Oranje Fonds vergat met financiële steunverlening Zeeland zeker niet. De provincie kreeg ruim 340.000 euro voor Zeeuwse pro jecten op sociaal gebied. Zo ontving Stichting Maat schappelijk Werk Oosterschel- deregio in Goes vijftienduizend euro voor het opzetten van een ruilwinkel. Het Oranje Fonds is het grootste, natioanel fonds op sociaal gebied. KATS - Het Zeeuwse jazzcombo Jazzebel treedt op tussen de ro zen. Het optreden is op zaterdag 21 juli in de theatertuin van de Zeeuwse Rozentuin. Het reper toire bestaat uit jazz standards. Om 14.00 uur begint het con cert. Meer info: www.zeeuws- erozentuin.nl. GOES - Luisteren naar geklap van jaren geleden. Dat kan als De Zeeuwse Klapbank in de bi bliotheek in Goes is. Dat is een tentoonstelling over Zeeuwse dialecten. Belangstel lenden kunnen luisteren naar dialectopnames uit de jaren '60 en '70. De expositie is te bezoeken tot en met woensdag 8 augustus aan de Oostwal. Meer info: www.bibliotheekoosterschel- de.nl. Alle prijzen in euo's. Prijzen zijn nel BTW/BPM. exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage. tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspectlicatles. Gemiddeld brandstofverbruik en CO, uitstoot, km/lllct: van 12,5-14,9; liler/100 km van 6,7-8; CO, gr/km: van 140-249. Kijk voor da voorwaarden voor dit Dlsney*-arrangemont op ford.nl 9477

de Faam | 2007 | | pagina 35