Idolaat v DEZE WEEK EXTRA 'llIHHiUllHl 9 9 21° 149 Golf hoeft niet elitair te zijn STUNTf STUNTf STUNT! STUNT! dé Weekkrant De Faam Runder hamburgers £>99 '2 Hollandse Aardbeien Crystal Clear .3*57 Etf 3ra£T tWi 2x99 Golf moeilijk? Valt eigenlijk best wel mee Sisir Pepsi of 7UP XA9 EM-TE mtjw-, itike /toy wttr. voordeelverpakking per kilo 3 bakje 500 gram alle smaken 3 pakken of flessen 1.5 liter Itr. i«] r Middelburger Sascha Labrujere besloot twee jaar geleden zijn hart te volgen en stortte zich fulltime op de golfsport. foto: marieke mandemaker door peter vrancken MIDDELBURG/BURGH HAAMSTEDE - Na een ja renlang verleden in de ho reca besloot Middelburger Sascha Labrujere (34) het in 2005 helemaal anders te gaan doen. Als golfliefheb- ber besloot hij zich om te scholen tot professioneel golfleraar binnen de WGTF, de World Golf Te achers Federation. "Ik kreeg waanzinnig veel leerstof. Daar heb ik me doorheen geworsteld en vervolgens in Frankrijk examen gedaan." Nu is hij niet alleen - als er de tijd voor is - professioneel golf- Golf een lastige sport om onder de knie te krijgen? "Nee", zeggen liefhebbers. Fotografe Marieke Mande- maker en verslaggever Pe ter Vrancken namen de proef op de som bij golfclub Molenberg in Burgh Haamstede. Golfleraar Sa scha Labrujere bracht bei de volslagen leken de eerste kneepjes van de golfsport bij. "Oefening baart kunst", vonden de leergierige leer lingen na hun eerste ken nismaking met golf. Om zijn leerlingen optimaal van dienst te kunnen zijn, runt Labrujere binnen de golfclub in samenwerking met Euro Golf in Wemel- dinge ook een golfwinkel. "De beste materialen en vooral deskundig advies.t speler, maar vooral golfle raar op golfclub Molen berg in Burgh Haamstede, waar hij samen met Marcel Willemsen een geheel ei gen marktvisie heeft ont wikkeld. "We zijn zeer laagdrempelig. Zelfs een golfvaardigheidsbewijs heb je bij ons niet nodig, hoewel je dat hier natuur lijk na een aantal lessen wel kunt behalen. Daarom hebben we hier zoveel be ginnende golfers, waar we wel heel leuke dingen voor organiseren, zoals wed strijden tijdens de winter maanden in Spanje en Portugal", zegt Labrujere. "Het golfvaardigheidsbe wijs halen is verstandig, want andere golfbanen vragen er altijd naar en zonder zo'n bewijs mag je niet golfen. En wat is er nu leuker dan eens te golfen op een complex waar je tij dens de vakantie toevallig langs komt"? Maar wat dreef hem zo naar de golfsport? "Het contact met de mensen, met mensen bezig zijn, mensen enthousiast ma ken, ze motiveren voor de sport, waar ik zelf ook zo enthousiast over ben ge worden. Iedereen kan gol fen. Bovendien, je bent heerlijk buiten en dat is ook genieten". I kilo De golfsport stond - en staat nog steeds - bekend als een van de meest elitaire takken van sport die in Ne derland beoefend kan worden. Professioneel golfleraar Sascha Labrujere deelt die mening zeker niet, waar het golfclub Molen berg in Burgh Haamste de betreft. "Een kwalita tief goede beginset kost ongeveer 250 euro. Het lidmaatschap bij Molen berg bedraagt 235 euro per jaar. Het lidmaat schap van een willekeuri ge sportschool kost vijftig euro per maand en je bent bij aanmelding dan ook nog eens inschrijf geld verschuldigd. Bij ons niet. Ballotage? Kennen we niet. Iedereen is bij ons welkom." Golfclub Molenberg telt inmiddels zo'n 450 leden. Boven dien blijkt het complex ook zeer gewild bij perso neelsverenigingen en on dernemingen die er hun bedrijfsuitjes houden. "Eerst lekker golfen, daarna bijvoorbeeld een barbecue", aldus Labru jere. alle soorten 4-pack 4 x 33 cl 0." W ltr.0.75 Middelburg, Johan van Reigerbergstraat 11. Middelburg, Vrijlandstraat 51. week 29. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van j? maandag 16 t/m zondag 22 juli 2007. Prijswijzigingen g drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen Si verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan *- 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl 698 A kilo W Itr. 2.33 Ba GRATIS 0800-2353683 EM-TÉ KLANTENSERVICE '"/Ut" l SUPERMARKTEN SLIJTERIJEN

de Faam | 2007 | | pagina 21