Robot met richtingsgevoel zonder al te veel inspanning dé Weekkrant De Faam Woensdag 18 juli 2007 - Pagina 19 Ken je 'm nog? De Tamagotchi? Het virtuele huisdier was zo'n tien jaar geleden een absolute must-have en wie denkt dat die populari teit inmiddels verdwenen is, moet maar eens een kijkje nemen op www.tamagotchiconnexions.com. Want de Tamagotchi-familie is onlangs uitgebreid met versie 4..Met 20 spelletjes, waarvan 15 nieu we en diverse nieuwe karakters. Nieuwe codes, nieuwe animaties, nieuw nieuw nieuw. Tamagotchi is dus zeker geen has-been! Nogjiooit was muziek luisteren zo leuk! Deze kleine Mii-bot veegt het saaieimago van oordopjes in één klap van tafel. Vriendelijk als hij is, wil deze buddy oren knuffelen. Hij strekt zijn armen en knuf felt de oren met de favoriete muziek van de drager. Zijn armen zijn uitrekbaar, terwijl Mü zelfs aan kleding kan worden vastgeklikt. Via de speciale audiokabel wordt hij vervolgens aange sloten op cd of mp3-speler. Meer weten over dit grappige ventje? Kijk op www.qm-entertainment.eu. Is breedbeeldtelevisie niet groot genoeg? Haal dan de bioscoop in huis met een echte DVD Projector. Want die projectors worden steeds leuker! Kijk maar eens naar de R2-D2. Naast DVD's kan de populaire robot ook memory cards, usb-sticks en zelfs iPods afspelen. De afstandsbediening in de vorm van de Millenium Falcon, het bekende ruimteschip, opereert elke functie van R2. En dat zijn er nogal wat, want R2 kan rijden, heeft cockpitverlich ting en elf verschillende geluiden die bekend zijn uit de Star Wars saga. Helemaal leuk is dat zijn hoofd 270 graden kan roteren en hij de optie heeft om niet alleen op de muur maar ook op het plafond te projecteren. Zo kan een gezellig avondje Star Wars zich liggend op de grond afspelen. Meer informatie is te vinden op www.nikkor2d2.com. Zee, zon en strand. Of het nou in eigen land is of kilometers verder- op...vergeet Flingo niet mee te ne men. Flingo is een beachspel met een uniek "bounce-effect". Het elasti sche speeldoek slaat de kinetische energie van de neerkomende bal op in de vervorming van het doek en geeft de ontstane veerkracht dan weer terug aan de bal. Hier door kun je de bal wel 30 meter ver flingoën. Hang de Flingo om je nek, vorm een driehoek met je armen en spelen maar! Meer weten? Op www.flingo.nl vind je het. Hoe klinkt jouw favo muziek uit een deur? Uit jouw bureau? Uit een raam? De Soundbug laat het je graag horen, want met dit appa raatje verander je ieder hard oppervlak in een speaker. Niet alleen bijzonder om mee te maken, maar ook reuze handig. Als je de Soundbug aan de binnenkant van je raam bevestigt en ver volgens in de tuin gaat zitten, is het alsof de speaker in de tuin staat! Verwacht geen enorme volumes of dreunende baspartijen, maar de kwaliteit is zeker niet slecht. En als je de eigen eettafel muziek wilt laten voortbrengen, is dit de gadget voor jou. Meer info is te vinden op www.soundbug.biz. Toetsenborden, gsm's..we gebruiken ze dagelijks en dus worden ze vuil. En daar lijkt niet over nagedacht, want vaak laten deze technische snufjes zich erg moeilijk schoonmaken. Het antwoord op dit pro bleem komt uit het verleden. Destijds bedoeld als kinder speelgoed, om lekker te kne den, is het 'snot' van welleer nu voorzien van desinfecte rende middelen en laat het zich tot in de moeilijkste hoekjes drukken. Om vuil ver volgens in zich op te nemen. Het is gemakkelijk te zien wanneer de Cyber Clean moe wordt. Als zijn heldere gele kleur langzaam verandert naar een groene snotlap, is het tijd voor een nieuw potje. Kijk op www.jokerag.com voor meer informatie. Licht in de tuin, maar de energierekening is al hoog genoeg? Met deze k Floating Solar Ball Jk komt er geen stekker Sk aan te pas en kun je 1111 de tuin in. een fl»*j mooie blauwe WÊ gloed zetten. En als WÊ die tuin ook nog W over een zwembad of vijver beschikt, is het helemaal feest, want zo als de naam van het licht al doet vermoeden, blijft hij drijven. Geen water in de buurt? Ook tussen de planten of op tafel mag hij gezien worden. En opladen? Doet hij overdag, genietend van het zonnetje. Meer informatie is te vin den op www.bestel.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 19