De Vlijt BOXSPRING halve prijs De Slaapvoorlichter® voor Zeeland DONZEN DEKBEDDEN Hulsta 2e matras gratis tot 50% korting Showmodellen |fot korting laatste restanten halve prijs 2e matras gratis slaapkamers kort in Swiss-flex Hoofdkussens 2voor39?^ dé Weekkrant BEDDENSPECIAALZAAK DE SLAAPVOORLICHTER VOOR ZEELAND Pocket veren matras Showmodellen slaapkamers linnenkasten Boxspring "para' nu 750f 2e boxspring Restant Sleep Dream lattenbodems 1 persoons Latex matras Superieur lattenbodem matras Beestenmarkt 12, Goes. Tel. (0113) 23 22 13 Programma iTommy en Ray kost energie Comforel met rits aoed wasbaar 32,95 Dekbedsets Cinderella, van Dijck, Essenza enz. De Faam Woensdag 4 juli 2007 - Pagina 7 DE VLIJT RUIMT OP T&R komen naar je toe 21 cm dik anti-allergisch/ 90 x 200 640,- 90x200 vanaf 90 x 200 640.- elektrisch verstelbaar vrijstaand model 180 x 200 inclusief 2 bijpassende matrassen A260T- nu 3.495,- www.slaapvoorlichters.nl VLISSINGEN - "Wanneer jij je broek uitdoet, kan hij jouw been spalken," legt Ray aan Tommy uit "Moet dat echt?" vraagt Tommy. Een dagje met Ray en Tom my van Maximaal TV levert hilarische taferelen op. Al vroeg zijn de opnamen be gonnen. Om 8.00 stonden Tom my en Ray met hun vaste came raman, Sebastiaan Hoekman, in het Ziekenhuis Walcheren voor het begin van een opname van twee afleveringen tegelijk, waarbij de kijker meegenomen wordt naar het wel en wee op de ziekenhuisvloer. Verwacht geen Medisch Centrum West of Spoed-taferelen, het blijft seri eus met een humoristische on dertoon. Onder het genot van een kop koffie wordt met het medisch personéel de opname dag doorgenomen. In grote lij nen wordt verteld wat het duo wil laten zien. De details wor den onderling 'tot vlak voor de opnamen met elkaar doorgeno men. Het komt vaak aan op het improvisatietalent van het tweetal eri dat is ze wel toever trouwd. Het lijkt daarom ook niet overgeacteerd wat er ge beurt, maar juist bijna,realis tisch. "Wij willen met deze afle veringen mensen kennis laten maken met de verschillende be drijven in het Zeeuwse," vertelt Raymond van Soest. "Na het succes van Fashion Event wil den we verder en kwamen hier op uit. We zijn benieuwd naar de achtergrond van het bedrijf en met name ook van het perso neel. Over welke kennis be schikt men om hier te kunnen werken? Welke specialismen heeft een bedrijf nu nodig? Wij steken ook graag de handen uit de mouwen waar het kan." Het lijkt op een open sollicitatie, die al bij diverse bedrijven en instel lingen succesvol is verlopen. "Het is ook een stukje naamsbe kendheid, dat wij de bedrijven meegeven," vertelt Raymond. Naast het karakter Ray is hij ver der artdirector voor een Engels bedrijf in Amsterdam en werkt hij mee aan filmproducties als Zonnehitte, een film met Moni que van de Ven die binnenkort uitkomt. Tommy, het andere karakter, is in het dagelijks leven organisator van diverse evene menten in de regio als Fashion Event Middelburg, Champagne Caviar Party. Dat hun programma redelijk tot goed bekeken wordt, blijkt wel uit het feit dat wildvreemde mensen hen op straat aanspreken en vertellen dat ze de aflevering gezien hebben. Een aflevering van "Tommy en Ray aan het werk" op televisie te kost heel wat tijd en energie. Bedrijven worden aangeschreven en gebeld. Contacten worden gelegd en dan beginnen de opnamen. Al vroeg op de dag moeten de karakters aan de slag, op de voet ge volgd door een cameraman die alles opneemt. Bijna alles staat er in een keer op. Na een lange dag van opnemen worden in drie dagen tijd de shots tot een mooie aflevering gevoegd, waarbij vooral Raymond de eindverantwoording voor zijn rekening neemt. Iedere aflevering is anders, maar het plezier straalt er ie dere keer van af. Iedere zaterdag om 8 minuten na het hele uur zijn ze te zien en dinsdags nogmaals. volop keus Ray en Tommy zorgen voor hilarische taferelen foto: feuce buonadonna

de Faam | 2007 | | pagina 7