Southpark elk jaar wat groter dé Weekkrant De Faam MIDDELBURG I VEERE Expositie in de kerk aC Woensdag 4 juli 2007 - Pagina 39 Vervolg van pagina 38. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCE DURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestem mingsplan en bouwverqunninq is ver leend: Bluesroute 48: bouw garage. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 6 juli 2007 tot en met 16 augustus 2007 voor een ieder ter inza gebij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrij stelling ten. behoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan en die tegen het ontwerp van dat vrijstel- lingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten daar tegen geen zienswijze te hebben inge bracht), kan tijdens genoemde inzage termijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende deze periode een zelfde recht van bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevat ten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Gortstraat 47: intern verbouwen van woning tot kantoor. Langeviele 47: ged. veranderen binnenindeling, herstel plafond en stucwerk, herbouwen tuinmuur. De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 6 juli 2007 tot en met 16 augustus 2007 voor een ieder ter inza gebij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene aie redelij kerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan tij dens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd beroepschrift indienen bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroep schrift heelt ingediend en tevens van mening is dat ae betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzieningen- rechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffie recht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTE GEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inzake de onderstaande ontwerpbesluiten binnen de termijn van ter inzage leg ging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Gortslraat 47: verlenen van vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 voor het intern verbouwen van woning tot kantoor; Langeviele 47: verlenen van vergun ning op grond van de Monumenten wet 1988 voor het ged. veranderen van de binnenindeling, herstel van plafonds en stucwerk en herbouwen tuinmuur. Bessie Smithstraat 7: verlenen van vrijstelling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het bou wen van een berging; Vogelstraat 34: verlenen van vrij stel ling op grond van artikel 19, derde lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het plaatsen van een tuinhuisje. ONTWERP-MONUMENTENVER- GUNNING Gedurende zes weken, van 6 juli 2007 tot en met 1 augustus 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte net ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Bree 48: voor het uitbreiden van de keuken. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Damplein 13: voor het aanbouwen van een keuken. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 27. Turfkaai 21: voor het aanbrengen van gevelreclame. Voor mondelinge zienswijze telefoon nummer (0118) 67 52 84. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 A Middel- burg' i Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegèven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen ziens wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voor nemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Breeweg" ten behoeve van Ter Hoogestraat 30: voor het plaatsen van een tuinhuis. Voor mondelinge zienswijze, telefoon- hebben gebracht. Onder den Toren 5: het willen verwij deren van de Pieter Gerritsz orgelkas uit de Koorkerk. Nadere informatie is te verkrijgen via telefoonnummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent dit ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 A Middel- burg" i Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswij zen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren '9' nummer (0118) 67 52 84; Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 6 juli 2007 tot en met 16 augustus 2007 ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van bur gemeester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 A Middel- burg" i Voor het geven van een mondelinge zienswijze oinnen de genoemde perio de is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoordelijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij teqen het ontwerpbesluit qeen ziens- li ill I I wijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Weigering Ontwerpbesluit Monumentenvergunning Gedurende zes weken, van 6 juli 2007 tot en met 16 augustus 2007 ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte net ont werp van de weigering van een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage betref fende WET MILIEUBEHEER Kennisaevingi Meldingen artikel 8.41 nib Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de volgende besluiten: Besluit detailhandel en ambachtsbe- drijven milieubeheer: Carpetland B.V. voor het oprichten van een detailhandel op het perceel Mortiereboulevard 18; Agrimarkt B.V. voor het van toepas sing zijn voor een reeds aanwezige supermarkt voor het veranderen van de supermarkt op het perceel Kalverstraat 1; Discus Dierenshop "De Trouwe Vriend" voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezige detailhan del van dieren en dierenbenodighe- den op het perceel Vrijlandstraat43-45. Besluit horeca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer: Stichting Welzijn Middelburg voor het oprichten van een centrum voor kunst en cultuur op het perceel Beddewijkstraat 15; Zenc Café Restaurant voor het van toepassing zijn voor een reeds aan wezig café-restaurant voor het veran deren van het café-restaurant op het perceel Markt 21. Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer: V.O.F. WeerWerk voor het oprichten van een centrum voor dagbesteding en arbeidsrehabilitatie op het perceel Klarinetweg 16; HDV Steigerbouw voor het oprichten van een opslagbedrijf voor steigermate riaal op het perceel Ampèreweg 37. Besluit bouw- en houtbedrijven milieu beheer: Klusbedrijf Rein de Feijter voor het oprichten van een opslagloods voor gereedschap en materialen op het perceel Voltaweg 27A; Meekel Cases V.O.F voor het oprich ten van een bouw- en houtbedrijf op het perceel Ampèreweg 58. Besluit inrichtingen voor motorvoertuv gen milieubeheer: De Bandenshop voor het oprichten van een autobedrijf op het perceel Hertzweg 30. Besluit mestbassins milieubeheer: 't Hof Noord Ambacht voor het van toepassing zijn voor een reeds aan wezig landbouw- en veeteeltbedrijf voor net uitbreiden van het landbouw- en veeteeltbedrijf met een mestbassin op het perceel Breeweg 102. Besluit landbouw milieubeheer: Melkrundveehouderij Janse voor het van toepassing zijn voor een reeds aanwezige melkrundveehouderij votv" het uitbreiden van de ligboxenstal op het perceel Veerseweg 138. Ten aanzien van de voornoemde inrich tingen zijn de milieuvoorschriften beho rende bij de bovenvermelde besluiten van toepassing. WIJZIGINGSPLAN NOORDWEG 340 De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het ontwerpbesluit tot wijziging van het bestemmingsplan "Noordweg' ex artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ten behoe ve van het wijzigen van de bestemming van het perceel Noordweg 340 van 'Bedrijven" naar 'Woondoeleinden', vanaf vrijdag 6 juli 2007 gedurende 6 weken ter inzage ligt bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Het wijzigingsplan biedt de mogelijk heid om in een bedrijfsloods op het per ceel Noordweg 340 een tweetal appar tementen te realiseren. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen be langhebbenden naar keuze schriftelijk of mondeling zienswijzen tegen het ont werpbesluit indienen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 6000, 4330 A Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeen telijke informatiepagina elders in deze krant, www.middelDurg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. MIDDELBURG - Het veld Is weer schoon, jle artiesten zijn weg. Maar de vierde editie van het Middelburgse festi val Southpark was een geslaagde, zo laat Ruud Heerschop van de gelijknamige stichting heten. Er kwamen zo'n vijfduizend bezoekers naar het Meiveld. Naast optredens van Miracle, Hind, Massada en R.O.O.O.M. gaf straatar tiest Pyromancer (foto) een spetterende vuurshow, foto pr cius, alias G-Fuse zit zelf op de Griffioen. Hij maakte een mooie zelf geschreven rap over het behalen van je diploma. Hij werd aangekondigd door een leraar als 'groot talent'. Er kwam ook nog een 'leraren- band', een bandje met een aantal leerlingen en leraren. Met een overweldigd applaus en een aftocht met 'we want more' was ook dit intermezzo een succes. Hierna werden er nog meer diploma's uitgereikt dit op een wel heel bijzondere manier. De leerlingen werden nagedaan en wie zich er in her kende mocht zijn of haar di ploma ophalen. COLIJNSPLAAT De monumen tale kerk van de protestantse ge meente in Colijnsplaat is vanaf 5 juli op donderdag en zaterdag open voor het publiek en wel tussen 14.00 en 17.00 uur. In de kerk hangen tekeningen van de leerlingen van Het Stelleplan- kier en schilderijen van de Stichting Kunstzinnige vorming NoordBevelartd: Bijzonder geslaag door daniel sinke VLISSINGEN- Het is ge lukt, de vlag kan uit, want er zijn weer heleboel scho lieren die hun examen hebben gehaald en hun diploma kunnen ophalen. Maar er zijn ook bijzonde re gevallen die hun exa men halen. Zo ook op het OPDC Griffioen in Middel burg. Deze school is voor leerlingen die speciaal onder-wijs nodig hebben. Dat betekent dat de leerlingen die een probleem hebben met leren of een ach terstand hebben, in kleine klassen van ongeveer twintig personen les krijgen. De school probeert er voor te zorgen dat de leerlingen na deze school door kunnen stromen naar het regulier onderwijs.' Natuurlijk doen deze leerlingen ook exa men en afgelopen week was de diploma-uitreiking. De mid dag in Middelburg begon al goed, zo werd er een heuse rapper op getrommeld, Corïfu-

de Faam | 2007 | | pagina 47