intechno Een legale kraker aria Machinaal verspaner IN3ENIEURSBUR0 (EPA) Bouwkundig adviseur Vakantiewoning Inlichtingen: dhr. Heesen 06-51425638 voer onze cnc-kotterbank Ervaren medewerkers Medewerkers Reizen (m/v) Beschermd Zonnige avonden bij de sterrenwacht Oosterscheide in het Blauwe Hart Fort nu ook digitaal 'i/uii I De Faam Woensdag 4 juli 2007 - Pagina 36 Wij zijn op zoek naar een voor de regio Zeeland en Rotterdam Na een intensieve training zal je ondersteuning bieden aan de opname van gebouwgegevens van cliënten, de verwerking hiervan in een computersysteem en de bepaling van energiebesparende mogelijkheden. Ben je in de leeftijd van 18 tot 80 jaar en in bezit van eigen auto dan is dit wellicht de fulltime baan voor jou! Functie-eisen: - Bouw- of Werktuigbouwkundige achtergrond; - In bezit van rijbewijs B. Voor meer informatie en sollicitatie: Intechno Ingenieursburo b.v. E. (Erik) Olsman Postbus 445 3900 AK Veenendaal ipe@intechno.nl tel: 0318-694579 www.intechno.nl Blij met vrijwilligers Wie wil de 4-persoons vakantiewoning van Staatsbosbeheer Buitenleven genaamd 't Uusje in Oostkapelle 1 x per week schoonmaken. Tijd: Vrijdag tussen 10.30 en 15.30 uur, werktijd plusminus 2.5 uur HÊLk-EBRAND VERSPANING De bedrijfsactiviteiten van Hiilebrand Verspaning JjyTJ B.V. richten zich voornamelijk op het bewerken en leveren van onderdelen voor de petrochemi sche industrie, bruggen, waterbouwkundige wer ken, bedrijfsgereedschap en de baggerindustrie. Wij zoeken op korte termijn een: Geboden wordt: - zeer afwisselend werk - prettige werkomgeving binnen een goed lopend bedrijf Gevraagc wordt: - ruime ervaring in vergelijkbare functie - krachtige persoonlijkheid en sterk gemo tiveerd - bereidheid tot het bedienen van alle aan wezige machines - grote mate van zelfstandigheid Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met dhr. G. Jacobse, tel. 0118-674022 Sollicitaties binnen 8 dagen richten aan: Hiilebrand Verspaning B.V., t.a.v. dhr. G. Jacobse, Herculesweg 10, 4338 PL Middelburg door mieke janssen MIDDELBURG - De zeven de editie van de Streetpara- de in Middelburg is op 21 juli, vanaf 13.30 uur. Net als in voorgaande jaren wordt een spetterende happening verwacht, die tot ver buiten de Zeeuwse grenzen de aan dacht trekt, met duizenden bezoekers en een extravag ant publiek. De organisatie is super blij met haar vrij willigers, want hoe anders organiseer je zo'n enorm evenement? "Al die vrijwilligers steken veel tijd in de voorbereidingen en de uitvoering van de Streetparade. En daar zijn wij echt blij mee. Ie der jaar krijgen we aanmeldin gen van mensen die graag wil len mee helpen", vertelt be drijfsleider Ranjan Borgs van Brooklyn. Dit jaar is het thema fairytales ofwel sprookjes. Nog steeds groeit de belangstelling. "Sommigen bezoekers zien we jaarlijks terugkomen, zoals de groep dragqueens. Ik heb er geen idee van waar ze van van daan komen maar het geeft wel iets extra's." Ook dj en floormanager Tho mas Langeler deelt die mening. "Ik ben bij de Streetparade be trokken geraakt toen ik stage liep bij Brooklyn. En ik ben er blijven hangen. Het geeft een enorme kick als alles goed loopt." Borgs: "Soms zijn het kleine dingetjes die extra waar de geven. Als iedereen uit z'n dak gaat op het Hof van T ange is Als iedereen uit z'n dak gaat op het Hof van Tange is het gewoon prachtig, fotograaf: izaak verkeste het gewoon prachtig!" De groep vrijwilligers weet dat de sfeer tij dens de parade, cityparty en af terparty optimaal is. Zelf zien ze niet zoveel van de Streetparade, alleen wat stukjes. Het werk van de groep begint met het verza melen van de wagens rond acht uur 's ochtends, daarna gaat het werk door tot na de afterparty die pas om 4.00 uur de andere ochtend stopt. interim Onderdeel van AB Zeeland Als onderdeel van AB Zeeland 19 is Aria interim werkzaam in de li metaalsector en installatiebedrij ven. Voor constructie bedrijven, scheepswerven en industriële opdrachtgevers plaatst Aria interim personeel in diverse functies. Wij zoeken regelmatig voor de volgende functies: Lassers Bankwerkers Plaatwerkers Pijpfitters Monteurs Interesse? Stuur ons je cv met begeleidend schrijven. Cereshof 4, 4463 XH Goes. Tel 0113-233666 e-mail: info@abzeeland.nl - www.abzeeland.nl userus „.een n wereld de Reiserie is de vakantie reiswinkel van UNIGLOBE Delta Travel in Goes. de Reiserieis hét allround reisbureau van de Delta, waar u naast vakantiereizen ook zakenreizen en groepsreizen kunt boeken. Onze klanten ervaren al tijdens het Dezoek aan ons reisbureau hei: vakantiegevoel Wij laten onze reizigers proeven van de sfeer en de cultuur van hun volgende vakantiereis. Dus wilt u uw vakantie eens echt goed beginnen en uw bezoek aan het reisbureau eens op een andere manier ervaren? Komt u dan eens vrijblijvend bij ons binnen. de Reisertfj Delta Trave T.a.v dhr Plomp 's Gravenpo'dersewep 4-G 4462 CG Goe- i.plomp(o>uniqiobedeltatravel.n www.aeltatravel.org TAT iïiït U\lf*ÜBE IATA Delta Travel Vanwege onze succesvolle groei zijn wij voor onze vestiging in Goes per direct op zöek naar Een allround Medewerker Reizen met een grote mate aan gastvrijheid als bagage, die op zoek is naar een uitdagende job met veel diversiteit en afwisseling. Je werkt in een "gastvrije ruimte" en je maakt gebruik van alle denkbare middelen die je helpen de illusie van een reis over te brengen, zodat de klant zich al op vakantie waant. Je bent in staat om de klanten van een perfect reisvoorstel te voorzien. Je bent binnen een team van medewerkers mede verantwoordelijk voor de dagelijkse werkzaamheden maar ook voor de ontwikkeling van het reisbureau. Wij zoeken kandidaten: - die zelfstandig kunnen werken - met een zeer klantgerichte mentaliteit - met uitstekende communicatieve vaardigheden - die nauwkeurig zijn en uitstekend prioriteiten stéllen Profiel kandidaat: - minimaal 24 uur per week (40 uur is pré) - HBO niveau SEPR afgeronde toeristische opl. - min. 2 jaar aantoonbare ervaring op een reisbureau - Ervaring met groeps- en incentivereizen (is pre) - ervaring met zakenreizen en met een gds/ers is pré Wij bieden: Goede verdiensten en doorgroeimogelijkheden. Uitgebreide arbeidsvoorwaarden en opleidingsmdgefijk- heden, een plezierige werkomgeving en een hecht team van spontane en gezellige collega's. v Is deze baan je op het lijf geschreven? Stuur of mail dan je CV, voorzien van een goed onderbouwde motivatie. Kijk ook op onze website voor andere vacatures als Medewerker Zakenreizen en Medewerker Sales. door marcel van der voort VLISSINGEN - Stomver baasd was R.G. Bhondu toen anderhalve week geleden opeens politieagenten voor zijn huis stonden. Die vroe gen of hij het woonhuis van voormalige wasserij Edel- weis, aan de Vlissingse Paul Krugerstraat 310 kraakt. "Ik weet dat de buurtbewoners mij en mijn vriendin als krakers zien. Maar dat is niet waar. Ik heb op 1 mei 2004 met de toenmalige eigenaar W. Goudkuil een verkla ring getekend waarin staat dat ik hier mag wonen. Ik onderhoud het pand en betaal geen huur. Ik betaal wel de rekening van Delta. Ik heb zelf het een en ander ver timmerd en geld geïnvesteerd. Aan de achterkant van de wasse rij moest ik het dicht timmeren tegen insluipers, ik liet de woon kamer schilderen en heb een gas- en waterinstallatie aange legd. Ik heb hier zeker vierdui zend euro uitgegeven, vertelt Bhondu. De politie erkent dat er agenten poolshoogte zijn gaan nemen. "Voor zover wij weten is het niet gekraakt en er is een mu tatie gemaakt. Daarmee houdt het voor ons op", zegt een com municatiemedewerker van de politie. De gemeente Vlissingen zorgt voor de ontknoping: "Meneer Bhondu is juist een an tikraker. De gemeente heeft het pand van voormalige wasserij Edelweis gekocht in het kader van de ontwikkeling Schelde- kwartier. Wij weten dat hij daar zit met een gebruikersovereen komst en die hebben wij overge nomen. Bhondu woont daar dus ook voor ons", verklaart woord voerder R. de Witte namens de gemeente Vlissingen. Het pand van de voormalige wasserij is aan de voorkant grotendeels in ge bruik. Soms maakt Bhondu een rondje door het gebouw aan de achterzijde, maar aan de woon kamer, kantoor, keuken en op slagruimte heeft hij genoeg. Ook boven zijn nog enkele kamers. In de huiskamer staat een zieken huisbed. De man verwijst naar zijn zwakke gezondheid. Hij heeft ook een hartoperatie achter de mg. "Toen ik hier kwam zaten er allemaal junks. Die mochten blijven mits ze zich aan de regels hielden. Dat deden ze niet, dus nu woont er niet één meer. Ik vond binnen en buiten injectie naalden en ook aluminium folie waarop ze drugs rookten. Het liefst maak ik hier een kinderdag verblijf. Daar is vraag naai- en ik heb ruimte genoeg", zegt hij. R.G. Bhondu uit Vlissingen is antikraker. In reactie op de wettelijke regeling voor het kraken van leegstaande pan den, kiezen sommige eigena ren ervoor om die tijdelijk te laten bewonen. De bewoners betalen vaak geen of weinig huur en hebben nauwelijks rechten. Ondertussen is het pand officieel bewoond en kan niemand het kraken. In het geval van Bhondu is het voordeel dat hij beschikt over een grote ruimte. Nadeel is het ontbreken van een huur overeenkomst. Nederlandse huurders zijn goed be schermd. Antikrakers kunnen daar geen rechten aan ontle nen. Ook moeten de bewo ners opeens het huis uit. Zon der dat ze een andere woon ruimte krijgen aangeboden. MIDDELBURG- Een bezoekje aan een sterrenwacht is altijd een belevenis. Speciaal voor de toeristen houdt de Zeeuwse volkssterrenwacht Philippus Lansbergen in Middelburg Zonnige Zomeravonden. Deze zijn in juli en augustus op de vrijdagavond. Het programma duurt twee uur en neemt be zoekers mee naar de zon en het zonnestelsel en allerlei we tenswaardigheden. Het pro gramma start om 19.00 uur en duurt tot 21.00 uur. De toe gang aan de herengracht 52 is gratis. OOST-SOUBURG- Gisteren avond was de eerste aflevering bij Omroep Zeeland te zien van de nieuwe televisieserie Het Blauwe Hart. De serie heeft dertien afleveringen, die op dinsdagavond na het nieuws te zien zijn. Het draait om het Nationaal Park Ooster scheide dat dit jaar vijfjaar be staat. Aan bod komen zowel de kering, de platen, schorren en slikken, maar ook het bij zondere onderwaterleven én wat iedereen er zelf kan gaan beleven. RITTHEM - Het oudste zeefort van West-Europa, Fort Ram- mekens in Ritthem, heeft een eigen website. Op dit digitale fort staat informatie over de geschiedenis en over het unie ke natuurgebied er omheen. Ook staan er de exposities en excursies op vermeld. De site wordt beheerd door het Zeeuws maritiem muZEEum.

de Faam | 2007 | | pagina 44