onbeperkt!!! gourmetten voor slechts 14,50 p.p. Gipsy karavaan in Vlissingei Nachtmarkt Zierikzee Vrijdag 6 juli Nederlands Jeugd strijkt in Veere Nostalgische Dag met klederdrachten in Goes Café Brasserie Vlissingsesfraat 47-55 Oost-Souburg Van donderdag t/m zondag Reserveren gewenst Tel. 0118-470962 Voor info: Org. buro Zeeuwse markten 06 - 53374048 Nieuw in Middelburg: BBQ restaurant Hotel Restaurant Piccard ï'ElïflMTETlllDe. Faam Woensdag 4 juli 2007 - Pagina 32 liU IiimQ^ïMj IJ r%wl I» ja j MÉS vlisgwGrk zGGland SAWO A/M vliGgschool ZGGland rondvluchten luchtreclame proeflessen vlieglessen rondvluchten vanaf £75,- Tel. 0113-613289 of 010-4377877 info@sandair.nl www.sandair.nl Geniet in Caribische sfeer van ons onbeperkt vlees-, vis- en saladebuffet met 8 soorten vlees en 4 soorten vis (o.a. gamba's, malse biefstuk, gekruide merguez) incl. 2 soorten soep, stokbrood met kruidenboter, frietjes en diverse koude en warme sauzen. Ervaar ook onze.zomerse cocktails! Onbeperkt BBQ menu voor 22,95 Open van woensdag t/m zondag vanaf 17.00u Adres: Lange Noordstraat 10-12 Reserveren: 0118-624600, of kijk op www.cabanabbq.nl Ook ideaal voor bedrijfsfeesten, bruiloften, vrijgezellenfeesten, etc. Openingsactie: op vertoning van deze advertentieGRATIS CHOCOFONDUE (geldig t/m 22 juli 2007) w Badhuisstraat 178, Vlissingen - Tel: 0118 413551 Gelegen direct achter de boulevard Voor Info data kunt u altijd even bellen! Actie gedurende de maanden juni - juli - augustus - september tegen inlevering van deze advertentie uit de Faam 's-avonds 10% korting op uw totaalnota inclusief drankjes Iedere maandag t/m vrijdag: UITGEBREID KEUZE DINER BUFFET a 19,50 p.p. vanaf 18-00 uur Iedere zaterdagavond: a€ 24,50 p.p. MEDITERRANE BUFFET vanaf 18.00 uur C> Iedere zondagavond: BARBECUE BUFFET a 19,50 p.p. vanaf 18.00 uur Op zondag eet per volwassene één kind tot 12 jaar GRATIS mee Alle gasten GRATIS gebruik van het zwembad LEWEDORP - GHet jaarlijkse themafeest in Lewedorp wordt za terdag 7 juli gehouden. Dit jaar is gekozen voor een Griezelpar ty, met de coverbands Badhairday en Boulevard en diverse acti viteiten. Iedereen wordt aan de Roversweg in bij het thema pas sende kleding verwacht. Het feest begint om 21.30 uur en entree kost 10 euro. foto: joop van houdt VLISSINGEN - Met de voorstel ling 'La Cucina delTArte' treedt Circus Ronaldo op tijdens het Straatfestival in Vlissingen. Het circus staat van 5 tot en met 8 juli op de Spuikom, tegenover bioscoop Cinecity. In La Cucina dell'Arte worden menselijke machtsspelletjes verbeeld in een romantisch, le vend theater door de twee broers David en Danny Ronal do. Twee hilarische pizzabak kers, geïnspireerd door Fellini en de restaurantjongleurs uit het oude vaudevilletheater, ma ken er een chaos van. Als keu kenkastjes opengaan, begint een accordeon zijn eigen leven te leiden, spe len Levendige muziek is hét kenmerk van de Gipsy Road Show in Vlissingen. foto: pr VLISSINGEN - Tijdens het Straatfestival Vlissingen (5 tot en met 8 juli) staat de minikara- vaan van de Gipsy Road Show op vrijdag, zaterdag en zondag op de Spuikom in Vlissingen. Behalve authentieke woonwa gens, staan er bijvoorbeeld een mobiele crêperie, een muziek- kiosk en een circustent. Er zijn levensgrote portretfoto's van Rogier Fokke, een expositie over sinti en roma in Nederland en natuurlijk is er live muziek. Vrijdag 6 juli spelen De Basily- jongens, bekend van het North Sea Jazz Festival en het Django Rheinhardt Festival in Samois. Ze brengen een spervuur van tokkel- en slaggitaarwerk met VEERE - Het Muziek Podium Zeeland houdt op zondag 8 juli een concert van het Nederlands Jeugd Strijkorkest in Veere. On der leiding van dirigent Bas Wie- gers speelt het orkest werk van Lutoslawski, Mozart, Nielsen, Copland en Ford. Solisten zijn Ir ma Kort (alt hobo) en Mare Kap- tijn (trompet). Het programma is een prettige mix van klassiek, modern-klassiek en eigentijds. Dit orkest maakte ook vorig jaar tijdens een concert in Zeeland, een buitengewoon goede in- druk.Het concert in de Grote kerk begint om 15.30 uur en kaarten kosten 15 euro. Reserve ren kan via 0900-3300033 en www.theaterverkoopzeeland.nl prachtige vioolklanken. Zaterdag 7 juli speelt het Lincan Gipsy Ensemble. Roemeen Gia- ni Lincan is een topcymbalist. Met plezier en passie hrengt dit ensemble Roemeense en Hon gaarse zigeunermuziek. Zondag 8 juli brengt Romeny Jag een innemend verhaal-, muziek- en dansprogramma, naar aanleiding van herinnerin gen van sinti en roma in Neder land. De jonge Bluma Schatte- voet is een ras entertainster die menig ziel weet te raken. De muzikanten spelen muziek van czardas, hotclub en kermismu- ziek, plus eigen werk. Toegang gratis. Meer info: www.straatfestival.nl le pels een tarantel la op de wijnfles sen en kan het meesterlijke spek- i takel beginnen. De hiërar chie achter de potten en pannen en de relatie tus sen de meesterkok en het keukenhulpje zijn droomsi tuaties voor deze clowns. De pers was laaiend enthousiast over deze voostelling. "Ronaldo meemaken is een heerlijke be levenis", schreef De Standaard. "De vrolijkste keuken ter we reld" volgens De Morgen. En El Pais schreef: "Als een circus show er in slaagt om zijn pu bliek niet alleen goede num mers te brengen, maar ook een goed verhaal. Dan is het resul taat een perfecte show, een tien waard." De voorstelling is ge richt op een volwassen publiek, maar ook kinderen vanaf twaalf jaar zijn welkom. Donderdag 5 tot en met zondag 8 juli op de Spuikom in Vlissingen. Aan vang van de show is 21.00 uur. Toegang kost een tientje Kaar ten zijn verkrijgbaar bij: Uit in Vlissingen op werkdagen tussen 11.00 en 16.00 uur, Stad- schouwburg Middelburg en De Mythe in Goes of via 0118- 416662 en www.theaterver- koopzeeland.nl. GOES - Meer dan tweehoiv derd klederdrachten uit het hele land trekken zaterdag 7 juli door de binnenstad van Goes. Er zijn optredens op verschillende podia en diver se kramen met oude am bachten, streekproducten, antiek en curiosa op de Gro te Markt, de Vlasmarkt en de kaden. De organisatie is in handen van 'Mooi Zeeland', Stichting Goes Promotie en Zorggroep Ter Weel. De Vereniging Klederdracht- groep 'Mooi Zeeland' heeft als doel het bewaren en in standhouden van de Zeeuw se klederdrachten. Ze gaan samen met tien collega-groe pen uit Nederland een groot aantal optredens verzorgen op een podium op de Grote Markt, de Vlasmarkt én op een ponton in de stadshaven van Goes. Naast 'Mooi Zee land' doen De Arke van Schouwen, Vodago uit Goes, de Volksdansvereniging Scal- dis uit Hansweert, Stichting Het Walcherse Costuum en Medioburgum uit Middelburg mee. De overige groepen ko men onder andere uit Volen- dam, Friesland en Noordwijk. Zaterdag 7 juli op de Grote Markt in Goes. Van 10:00 tot 16:00 uur. Kijk voor meer in formatie op www.goespro- motie.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 40