DEZE WEEK EXTRA STUNT! STUNT! STUNT! STUNT! STUNT! Rockafterparty van het Straatfestival in Vlissingen krijgt toch nog groen licht Shoarmavlees Nectarines Kaiserbroodjes Heineken pilsener Page toiletpapier Santa Alicia EM-TE Agenda Podium week 27. Prijzen en aanbiedingen zijn geldig van maandag 2 t/m zondag 8 juli 2007. Prijswijzigingen drukfouten en uitverkocht voorbehouden. Alleen verkoop aan particulieren. Aan personen jonger dan 16 jaar wordt geen alcoholhoudende drank verkocht. Kijk voor meer informatie op www.em-te.nl SUPERMARKTEN SLIJTERIJEN voodeelverpakking hele kilo s§32 bak 1 kilo zak 10 stuks krat a 24 x 30 cl MHoita, pak 24 rollen Page vaatdoekjes pak 2 rollen ter waarde van Chardonnay of Merlot Maipo Valley, Chilli fles 75 cl Bij aankoop van een pak Page toiletpapier 24 rollen Ba GRATIS 0800-2353683 EM-TÉ KLANTENSERVICE Middelburg, Johan van Reigerbergstraat 11 Middelburg, Vrijlandstraat 51. DONDERDAG Middelburg, Vischmarkt, antiek- en ambachten markt, 9-16 u Vlissingen, Grand Hotel Arion, bridgedrive, 19.30 u Vlis singen, Sporthal Baskens- burg, strandvijfdaagse, 8 u Sint-Laurens, 't Hof Pop- kensburg, Kasteelstraat, Fuchsiashow, 13-20 u Oostkapelle, Terra Maris, korren en zeeschuimen, activiteit, 11-13 u, aanmel den: 582620 VRIJDAG Vlissingen, rede en boule vards, vlootschouw Zeeuwse Marinedagen, 13 u Middelburg, Heren gracht 52, zonnige zomer avond, div. activiteiten, Zeeuwse Volkssterren wacht, 19-21 u Middel burg, De Drvkkery, stads wandeling met gids, 10.30 u Sint-Laurens, 't Hof Popkensburg, Kasteel straat, Fuchsiashow, 13- 20 u Domburg, div. res taurants en bedrijven, cu linaire proeverijen, 17 u ZATERDAG Vlissingen, Havengebied, Zeeuwse Marinedagen, 10 u Sint-Laurens, 't Hof Popkensburg, Kasteel straat, Fuchsiashow, 10- 17 u Serooskerke, cen trum, Stroskerkse dag, div. activiteiten, 10-17 u Domburg, div. restaurants en bedrijven, culinaire proeverijen en works hops, 12-21 u Middel burg, jeugdhonk Dauwen- daele, D-Party, jongeren 14-18 jr., rap, dans en mu ziek, 20-00.00 u Vlissin gen, centrum, antiek-, cu riosa- en boekenmarkt, 9- 18 u ZONDAG Ritthem, Fort Ramme- kens, rondleiding, 14 u Middelburg, Kloveniers doelen, Tango Salon Al Azar, 17 u Vlissingen, Buurt- en Speeltuinver. De Oude Stad, klaverjasmid- dag, 13.30 u Vlissingen, Havengebied, Zeeuwse Marinedagen, 10 u Ser ooskerke, tuin Johannes- kerk, openluchtdienst, 19 u Sint-Laurens, 't Hof Popkensburg, Kasteel straat, Fuchsiashow, 13-17 u Domburg, div. restau rants en bedrijven, culi naire proeverijen, 12-21 u Vlissingen, St. Jacobs- DONDERDAG Vlissingen, Panta Rhei, Nirvana tribute band Teen - Spirit, 21 u Vlissingen, Bellamypark en omge ving, Straatfestival, mu ziek, theater en dans, 20- 24 u Vlissingen, tent Spuikom, Circus Ronaldo, theatervoorstelling, 21 u Vlissingen, Stadhuis, Bes- tevaer, kameropera, 22 u Middelburg, Koorkerk, vo caal kwartet Syrinx en pianist Hans van der Stal, miniconcert, 15-15.30 u Middelburg, Oostkerk, Bram Beekman, orgel concert, 12.30-13 u Zou- telande, Langstraat, mu ziektent, Chr. Muziekver. Luctor et Emergo, con cert, 19.30 u VRIJDAG Vlissingen, Bellamypark en omgeving, Straatfesti val, muziek, theater en dans, 20-24 u Vlissingen, tent Spuikom, Circus Ro naldo, theatervoorstelling, 21 u Vlissingen, Stadhuis, Bestevaer, kameropera, kerk, oecumenische kerk dienst, 10 u MAANDAG Middelburg, Markt, boe- ken- en verzamelmarkt, 11-17 u Grijpskerke, Boe- renhoftuin Poppendam- me, demonstraties wer kend Trekpaard Zeeland en het Gors, 13-16 u* Vlis singen, Grand Hotel Arion, bridgedrive, 19.30 u Oostkapelle, Vlaamsegaai 2, vakantiebijbelclub, vanaf 4 jr., 9.30-12 u Vlis singen, Havengebied, Zeeuwse Marinedagen, 10 u DINSDAG Veere, Markt, historische markt, 10-17 u Oostka pelle, Vlaamsegaai 2, va kantiebijbelclub, vanaf 4 jr., 9.30-12 u Ritthem, Fort Rammekens, rondlei ding, 19.30 u Middel burg, kaasboerderij Schel lach, puzzeltocht, 19 u WOENSDAG Oostkapelle, Vlaamsegaai 2, vakantiebijbelclub, vanaf 4 jr., 9.30-12 u Oostkapelle, wijngaard Westerhoeve, rondleiding, 19-20 u Domburg, Markt, stratenloop, 19.30 u 22 u Vlissingen, café Groen Licht, The Old Firm, folk, 22 u ZATERDAG Vlissingen, St. Jacobskerk, Urker Mannen Ensemble, concert, 19.30 u Vlissin gen, Bellamypark en om geving, Straatfestival, mu ziek, theater en dans, 20- 24 u Vlissingen, tent Spuikom, Circus Ronaldo, theatervoorstelling, 21 u Vlissingen, Stadhuis, Bes tevaer, kameropera, 22 u Vlissingen, binnenstad, straattheaterdag, 14 u Vlissingen, evenementen terrein Zeeuwse Marine dagen, Het Zeeuws Orkest en Het Scheldeloodsen- koor, havenconcert, 12.45 u Vlissingen, café Groen Licht, Mazuma, rock, me tal, 22 u Kats, Zeeuwse Rozentuin, a capella koor De Gele Hoed, concert, 14 u ZONDAG Veere, Grote Kerk, Ned. Jeugd Strijkorkest, con cert, 15.30 u Vlissingen, Bellamypark en omge ving, Straatfestival, mu ziek, theater en dans, 20- 24 u Vlissingen, tent Spuikom, Circus Ronaldo, theatervoorstelling, 21 u Vlissingen, Stadhuis, Bes tevaer, kameropera, 22 u Vlissingen, Dijktheater, The Perfect Pitch, voor stelling, 14-17 en 19-21 u Vlissingen, Panta Rhei, Frisbee, semi-akoestische coverband, 16.30 u Vliss ingen, evenemententer rein Zeeuwse Marineda gen, Projectorkest De Ruyter, concert, 20 u Vlissingen, café Groen Licht, Destine en It Takes Two, poprock, 22 u DINSDAG Vlissingen, Cinecafé, The Blue Line, coverband, 22 u WOENSDAG Vlissingen, café Popeye, Copycat, live, 22 u Vliss ingen, café-rest. Soif, jazz blues, live, 21 u Oost kapelle, Dorpskerk, Svja- toslav Presnyakov, pia nist, concert, 20 u VLISSINGEN - Café Groen Licht in Vlissin gen staat drie avonden in het teken van de mu ziek. Als afterparty van het Straatfestival pro grammeert het Vlissing- se café onder andere nog jonge bands en het geve- sytigde The Old Firm. Enkele bands stonden aan vankelijk geprogrammeerd op podia van de mariene dagen in Vlissingen op 7 en 8 juli. De ortganisatie be sloot die bands te schrap pen omdat ze storend kun nen werken op een nabijge legen podium met het Zeeuws orkest. Café Groen Licht zorgt dus voor een fringe programmering als afterparty van de festivitei ten in dat week-end. The Old Firm begint op vrijdag 6 juli met een optreden van- anaf 22.00 uur. Zaterdag avond komt de nieuwe Rot terdamse band Mazuma en op zondagavond Het Zeeuws/Brabantse Destine en de Zeeuwse band It Tak es Two. Ook die optredens beginnen om 22.00 uur. De entree is gratis. Fringe staat voor de 'omlijsting' van het programma in en om de stad. The Old Firm baseren hun muziek op Iers/Schotse folk. Ze stoppen er een behoor lijk rockgehalte in en dat le vert muziek met een hoog feest- en dansgehalte. Ma zuma is ontstaan ui8t enke le Rotterdamse bands en begon met materiaal te ma ken voor een nieuwe cd. De cd komt later dit jaar, maar de band gaat al wel op pad. Vlissingen krijgt de eerste try-out. Mazuma speelt rock met een randje metal. Po prock staat met It Takes Two en Destine geprogram meerd op de zondagavond. It Takes Two in inmiddels geen onbekende in het Zeeuwse poprock en punk rock circuit. Een nummer van hun laatst verschenen de mo kwam terecht op een verzamel-cd van Stuck-in- a-Day records en kreeg lo vende kritiek. De band werkt aan een Mlenght cd. Nummers daarvan klinken zondag in Groen Licht. Ze vullen de afterparty samen met de nieuwe band Desti ne. De groep bracht een ep uit en kreeg als gevolg van de goede ontvangst een hele serie optredens in Neder land, België, Duitsland en zelfs Engeland. Destine be staat uit muzikanten van de rockacademie en enkele le den van It takes Two. Een gecombineerd optreden ligt dus voor de hand.

de Faam | 2007 | | pagina 15