VRIENDEf de sleute handbereik Benut IEDER moment! Zachte rage voor alle leeftijden de Weekkrant De Faam Woensdag 20 juni 2007 - Pagina 15 We kennen allemaal de sleutelhangers waar je zelf een foto van een geliefd persoon of dier in kunt doen. Maar dit is 2007, dus is het pas echt boeiend als het digitaal is. En dat is de TAO 1.5-Inch Digital Keychain Frame. En je hoeft jezelf niet te beperken tot één foto. Deze di gitale sleutelhanger laat maar liefst 56 foto's circule ren, dus je hele vriendenkring kan aan jouw sleutelbos voorbij komen. Opladen van zowel foto's als de accu gebeurt via de USB. Op www.taoelectronics.com is meer informatie te vinden. >X In de hectische maat- n. X schappij van nu is het be- langrijkomregelmatigjerustte pakken. En er zijn maar weinig dingen zo rustgevend als muziek. De combinatie van een zacht kussentje met ingebouwde speakers is dus buitengewoon slim te noe men. Lekker wegdoezelen tegen een steun tje van badstof met jouw favoriete muziek onder je hoofd. En door de trilling van de V muziek, krijg je ook meteen een lichte hoofdmassage! Het kussen is te vinden op www.gadgetfabriek.nl. .X Er zijn auto's en er zijn auto's. Èn dan is er ook nog Ferrari. Met het karakteristieke motorgeluid en de fascinerende vormge- ving. Nog geen geld voor de aankoop van de auto? Begin dan een paar stapjes kleiner: de Ferrari Challenge. Een HSDPA die in een gelimiteerde oplage verkrijgbaar is en niet voor niets het logo van Ferrari ,mag dragen. Het toestel klinkt als een achtcilinder Ferrari motor bij het aan- en uitzetten, op het scherm aan de buitenkant is een beeld van de Ferrari F430 motor te zien en Ferrari logo op een grijze Ferrari op het scherm aan de binnenzijde. Tevens biedt het toestel dertig Ferrari foto's en wordt geleverd in een exclusieve draagtas, uitgevoerd in Ferrari rood leer. Een ruime keuze aan ringtones en screensavers zijn speciaal voor dit toestel gemaakt en geïnstalleerd. Dankzij een 2.0 megapixel camera kun je zowel filmen als fotograferen in een redelijk hoge kwaliteit. Meer info op www.motorola.nl Te oud om met een knuffel rond te lo pen? Dan biedt de Klong uitkomst. De Klong is namelijk een soort zacht buitenaards monstertje dat je om je nek kunt hangen. Lekker knuffelen! Maar de Klong is niet voor niets een rage aan het worden. Het knuffel beest is ook heel comfortabel als kus sentje en dat maakt 'm in auto en openbaar vervoer een graag geziene medereiziger. De Klong. Onthoud deze naam. Het zal ons niet verbazen als ze binnen kort het straatbeeld bepalen! De thuisbasis van Klong is te vinden op www.iwantoneofthose.com. Dat licht een ontspannende werking op ons heeft, is inmiddels wel bekende koek. De tijd dat je voor lichttherapie onder een speciale lamp moest gaan zitten, is oude koek. De nieuwe lichtbron, met de veelzeggende naam 'Feel Good', bestaat namelijk uit een infrarood lichtbron om spanning in gewrichten en spieren te verzachten, maar ook uit een gewone lichtbron om het interieur bij te lichten. Er kan ook nog gekozen worden voor de optie Rejuvenate, waarbij de huidkwaliteit wordt gecontroleerd en een rood licht sessie wordt gegeven om rimpels te voorkomen. Voor zover bekend is de lamp nog niet op de (Nederlandse) markt, maar op www.philips.com is er meer over te lezen. Je wilt je golftechniek verbeteren en je wilt daarvoor iedere beschikbare minuut benutten? Dan is de Potty Putter wellicht een goede manier om van ieder toilet- bezoek een trainingssessie te maken. De Putting Gr een is een soort toiletmatje en de bedoeling zal duide lijk zijn: het balletje moet in de hole bij het vlaggetje. Twee golfballen, een putter en het hole met vlaggetje zijn allemaal meegeleverd. Het pakket wordt kom pleet gemaakt door een 'Do Not Disturb' bordje om aan de wc-deur te hangen, zodat je ongestoord even goed kunt oefenen. ÉÊÈÊBk Meer info? Kijk op www.bestel.nl. JÊk Watje ook wilt projecten, je hoeft tegenwoordig niet meer met zware apparatuur te sjouwen. De Poc ket Nano-projector bewijst dat het klein kan. Héél klein. En dan natuurlijk toch een projectie van ho ge kwaliteit. Of je nu in een kantoorruimte iets wilt laten zien of in een hotelkamer naar je eigen opna mes wilt kijken, met deze kleine projector heb je eigenlijk geen beperkingen meer. En de verwachting is dat deze techniek nog veel meer zal worden aangescherpt. Het is een bijzondere tijd! Bron: www.explay.co.il.

de Faam | 2007 | | pagina 15