mEE Ze zijn er weer f Zeeuwse Zeeland vrijwilligers m/v Mooie kwaliteit dé Weekkrant De Faam Speelgoed voor Goed voor Elkaar Lezing over de SCENAR-therapie Duijkers Dossiers als luisterhoek Nog op zoek naar een leuk vakantiebaantje? MEE Zeeland zoekt op zéér korte termijn www.meezeeland.nl Viskwekerij Neeltje Jans BV Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 6 Sprookje is nog lang niet uit door marcel van der voort MIDDELBURG - De Dance- parade van Middelburg is acht jaar geleden kleinscha lig begonnen en uitgegroeid tot een evenement dat 60.000 bezoekers trekt. Dit jaar is het spektakel op za terdag 21 juli vanaf 13.00 uur, met als thema "Where fairytales come true...' En als het aan de organisatie ligt is dit Zeeuwse sprookje nog lang niet uit. Martin Priem is jaarlijks bij de Danceparade betrokken. "Ik ben blij dat er vorig jaar zoveel mensen kwamen. Als dat er de ze keer meer zijn is dat mooi. Het is belangrijk dat wij het pu bliek enthousiast blijven maken. Toevallig kwam ik Ryan Narain van evenementenorganisatie 4NGME tegen en wij raakten aan de praat over Danceparade. Ik ben blij dat wij bij ze terecht zijn gekomen. Aan de nieuwe VIP-arrangement Weet u in welke Zeeuwse ge meente de Danceparade 2007 is? Met het goede ant woord is een VIP- arrange ment voor twee personen te winnen, inclusief toegangs kaarten voor de Dancepara de en een overnachting in hotel Westduin in Koudeker- ke. SMS uw antwoord voor woensdag 18 juli naar 2121 o.v.v. Win FGO, gevolgd door uw antwoord.. Mailen kan naar red.faam@whk.wege- ner.nl met als onderwerp, 'arrangement.' flyer, poster en programma boekje is te zien hoe professio neel dit bureau werkt. Wij zijn klein gestart en er is altijd een drive geweest. Als ondernemer probeer je het te perfectioneren. Zoals verbeteringen in de sfeer en een thema. Dit jaar kozen wij voor sprookjes. "Ik verwacht dat wij Dancepa rade Middelburg creatieve Voorproefje van het sprookjesthema, tijdens de persconferentie van vorige week. foto izaak verkeste waarde en aandacht in de me dia kunnen geven. In Rotter dam heb je een vergelijkbaar evenement. Maar Middelburg heeft meer flair, mede vanwege het historische karakter van de stad", vindt Narain van 4NG- ME. Hij werkte in het verleden mee aan het succes van onder andere Misteryland, Luxurush en Innercity. De samenwerking komt ook tot uiting in de lange lijst met dj's die tijdens Danceparade optre den. Onder hen Benny Rodri- ques, Marcel Woods, Chuckie, Gregor Salto, Real el Canario, Levi, Don Diablo en Sidpey Samson. Het sprookjesachtige thema is een uitdaging voor Monique van Overbeeke en Desiree Bak ker van DEMO Hairstyling en make-up uit Goes. "Hiermee kunnen wij zoveel kanten op. Wij verzorgen 10 danseressen en blijven er de hele dag bij. Want af en toe moeten wij ie mand bijwerken", aldus Bakker. De organisatie is op alles voor bereid. Priem: "Met slecht weer komen er extra tenten en als het extreem warm is, dan zijn er meer watervoorzieningen." In formatie: www.danceparade- middelburg.nl. MIDDELBURG - Stichting Goed Voor Elkaar houdt za terdag 16 juni een rommel markt aan de Looierssingel 6 in Middelburg (oude brand weerkazerne). Tussen 9.00 en 14.00 uur wordt speelgoed, tweedehands spullen en (merk)kleding verkocht. De stichting levert kinderspullen aan gezinnen met kinderen waar (verborgen) armoede is. Gezinnen die bij de stichting ingeschreven staan kunnen voor tien euro gratis shoppen. MIDDELBURG - Natuurge neeskundig energetisch en manueel therapeut Nina Khorounjaia uit Middelburg houdt 14 juni in de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg een lezing over de SCENAR- therapie. Deze relatief nieuwe methode van behandeling is gebaseerd op de oosterse kennis van acupunctuur en westerse technologie. Het begint om 19.30 uur en de toegang is gratis VLISSINGEN - De in Vlissin- gen gesitueerde thriller Duij kers Dossiers van auteur John Brosens is tijdens de Maand van het Spannende Boek gra tis beschikbaar als luister- boek. Het is via http: detecti- ves.kro.nl/nieuws te beluiste ren en te downloaden. De KRO-redactie plaatst het luis terhoek op vrijdag 8 juni, voorzien van een interview met de schrijver over zijn mo tivatie en werkwijze. Ondersteuning bij Leven met een beperking Deze zomer houdt MEE Zeeland weer speelweken voor zeer moeilijk lerende kinderen tussen de zeven en twintig jaar. MEE begeleidt hen tijdens de activi teiten maar kan dat niet doen zonder de inzet van vrijwilligers. Bij onvoldoende vrijwilligers vervallen de spëelweken. Deze kinderen kunnen dan niet deelne men aan de weken waar ze vaak al lange tijd naar uitkijken. Tijdens de speel weken bouwen de kinderen hutten, doen spelletjes en nog veel meer leuke dingen. MEE zoekt voor onderstaande locaties nog vrijwilligers om de kinderen te begeleiden. De eerste speelweek vindt al plaats vanaf 2 juli a.s. SPEELWEKEN Regio Walcheren 2 t/m 5 juli in Middelburg - Stichting Calimero 6 t/m 9 augustus in Middelburg - Geerseweg Contactpersoon: Gerard Oosterling, telefoon 0118 - 43 20 00 SPEELWEEK Regio Oosterschelde 9 6 t/m 10 augustus in Goes - Recreatieteam De Pit Contactpersoon: Petra Benschop, telefoon 0113 - 22 50 00 SPEELWEKEN Regio Zeeuwsch-Vlaanderen 30 juli t/m 3 augustus in Hulst - Stichting Jeugdvakantiewerk Hulst Let op: voor jongeren van 7 tot en met 14 jaar 6 t/m 9 augustus in Oostburg - Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen Contactpersoon: Ghislaine van der Linde, telefoon 0115 - 67 53 00 Vrijwilligers ontvangen een onkostenvergoeding en begeleiding. Wil je deze kinderen een onvergetelijke week bezorgen, neem dan snel contact op. Faelweg 1 (nabij Waterland Neeltje Jans) 4354 RB VROUWENPOLDER - Tel.: 0111 - 653451 Openingstijden: Maandag - Vrijdag 08.00 - 16.00 uur Zaterdag 08.00 - 14.00 uur

de Faam | 2007 | | pagina 6