FACTORY OUTLET START MEGASALE 15 JUNI rosada www.rosada.nl OPEN VAN MAANDAG T/M ZONDAG Benefietavond Zeeuwse artiesten De Mythe Orgelconcert Ton Koopman Line dance en countrymiddag Jn wijkcentrum De Regenboog de Weekkrant Band opgericht na overlijden zoontje Joshua Poppodium Goes Profiteer van de allerhoogste kortingen in schoenen, tassen, sieraden, mode sportkleding. Openingstijden: maandag t/m zondag van 10.00 tot 18.00 uur. A58 ROOSENDAAL WEST OF A17 AFSLAG 19 factory outlet De Faam De Stichting Sail4Charity orga niseert op zaterdag 16 juni een benefietavond in Theater De Mythe in Goes. De opbrengsten komen ten goede aan de KWF Kankerbestrijding. De benefiet avond bestaat uit optredens van verschillende Zeeuwse en na tionale bands en talenten. No Frontiers behoort tot de top van de Ierse Folk-scene in Ne derland. Deze Zeeuwse band speelt speciaal voor deze gele genheid met een uitgebreide setting. De band GRYSL zingt Zeeuwse en Nederlandstalige kritische teksten in het genre rock 'n roll, blues, pop en caba ret. Harry Glotzbach is behalve bekend van de Holland Casino reclame, cabaretier en winnaar Amsterdams Kleinkunst Festi val. Jan J. Pieterse (presentator Cabarestafette) luistert deze avond op met het voorlezen van humoristische puntdichten. Ook de getalenteerde pianist Tristan Quaak, leerling van het Buys Ballot College zal optre den op deze bijzondere avond. De benefietavond begint om 20.15 uur. Van 21.30 tot 22.00 uur is er een pauze. De benefiet avond eindigt rond 23.00 uur. De avond wordt afgesloten met een afterparty door een dj. Kaarten voor de benefietavond in Theater de Mythe kosten 12,50 en zijn te bestellen via www.sail4charity.nl/charity- cup.htm onder 'kaartverkoop'. Op zondagmiddag 17 juni is er een Line Dance middag in wijkcentrum De Regenboog in de Middelburgsestraat 113 te Oost-Souburg. Count ry liefhebbers kunnen genie ten van de country zangeres Roxy en zanger Robbie Mas ters. Kaarten zijn telefonisch te bestellen via 0118- 471119, elke morgen bereik baar tot 12.00 uur. Entree is 5,00 p.p. De middag be gint om 13.00 uur en eindigt om 18.00 uur. 'kon Koopman had het Buxte- hude-jaar (1707-2007) niet no dig om het complete werk op te nemen van deze voorloper van Bach. Zondag 17 juni speelt hij praeludia, toccata's en fuga's van Buxtehude. Aanvang 15.30 uur, O.ostkerk Middelburg. En tree 12,00/ donateurs 10,00. Kaartverkoop: 0900-3300033, www.theaterverkoopzeeland.nl of een uur voor aanvang aan de kassa van MuziekPodium Zee land. Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 40 Stonewashed: 15 juni in Oost-Souburg De Nederlandse band Stone washed is opgericht door Bram en Esther van Dijk. In 2003 wordt hun zoontje 'Joshua' ge boren. Twee dagen na zijn ge boorte overlijdt Joshua aan een ernstige hartafwijking. Dit ver lies is grotendeels de reden voor het oprichten van de band. Sto newashed staat voor: gewassen door tegenslagen in het leven. Vrijdag 15 juni spelen ze in Oost-Souburg. Hun debuutalbum 'Joshua' is opgedragen aan hun zoontje. Niet door alleen maar somber tegen het leven aan te kijken maar met open ogen het leven tegemoet te zien. Hoe hard het leven soms kan zijn, maar ook hoe mooi, is in hun muziek ver werkt. Het album gaat met dui zenden over de toonbank. Ook van de hitgevoelige single 'It's You I Need' worden ruim zes- duizend exemplaren verkocht. Radio, TV en andere landelijke media meldden zich om het verhaal van de Van Dijk's te ho ren. In korte tijd is Stonewashed een veelgevraagde en populaire band. Eind 2006 kwam het tweede album 'All I Want' op de markt en de singel 'Conquer the world'. Onder begeleiding van Paddy van Rijswijk, Frank van Essen en Robert Riekerk brengt Stonewashed prachtige juweel tjes en up-tempo pop/rock nummers. Vrijdag 15 juni, 20.00 uur. Kerk van Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 Oost- Souburg. Zaal open: 19.00 uur. Kaartverkoop: www.intertic- ket.nl of boekhandel Bestevaer Vlissingen, De Fakkel Middel burg en Pelgrim in Goes. Voor verkoop 12,50. Aan de zaal 15,00. Het Jongerenplatform Goes heeft ook dit jaar weer een poppodium georganiseerd. Vrijdag 15 juni begint het concert om 16.00 uur op de Grote markt in Goes en ein digt om 23.00 uur. Diverse artiesten treden op in de stijlen rock, hiphop, dj's en pop. De optredende artiesten zijn: Grouse, JOOP, DjaZarHoo, Vota Fonzie, The Artemis, 111 Productions Profile, Danar, Abdel a en Funky Steven. Hoofdact Mark Foggo Skasters sluit af. De entree is gratis. Poppodium Goes is een ini tiatief van zes jongeren van 14 tot en met 23 jaar en jon gerenwerker Peter Remijn. Het jongerenplatform is in 2004 ontstaan. De jongeren doen zelf de publiciteit en hebben de subsidie geregeld bij de gemeente Goes. Mark Foggo Skasters sluit het festival af. Rosada heeft ook een kinderparadijs waar je kinderen gratis kunnen spelen Rosada 70 (Wouwbaan), 4703 TB Roosendaal

de Faam | 2007 | | pagina 40