Mijlpaal voor darter anenmarkt de Bart - monteur elektrotechniek Jij en Boels, dat werkt Chauffeur m/v Pieter Otten werkt nu samen met Ted Hankey HÖtelDu Commerce Enthousiaste medewerk(st)ers dé Weekkrant KORT SPORT Sprintkoning Wereldkampioen Ultieme doel Transfers Powered by O JobTrack.nl Elektrotechnisch installatieburo Elektrotechnisch installatieburo de Bart 06 3 2 4 0 0 SELEKTMAIL Da's andere post Camping Westhove in A ag te kerke Wij bieden: Voor meer informatie: tel: 01 18-581809 verhuurt bijna alles! Flexibele werktijden én bij u in de buurt. De Faam Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 36 zijn voormalige partner is de talentvolle Otten inmiddels gekoppeld aan voormalig we reldkampioen Ted Hankey. "Ik hoop van hem nog heel veel te leren en ik ben er heel erg blij mee", zegt Pieter Ot ten, die op de Hogeschool Zeeland commerciële econo mie studeert. "Wat ik nog be ter kan? Hoe gedraag je je tij dens wedstrijden, hoe kun je je het beste concentreren, hoe kun je rustig blijven", noemt Otten als voorbeelden. Hoe hij met successen moet om gaan is hem inmiddels be kend. Met voormalige partner Tony Eccles werd hij derde tij dens de Noorse Open en won hij bij zijn internationale de buut al meteen het koppel- toernooi op Malta. Zijn ultie me doel? Deelnemen aan het prestigieuze Lakesidetoer- nooi, het podium waar de na tionale coryfee Raymond van Barneveld naam schreef en furore maakte. "Voor volgend jaar wil ik nog niets voorspel len, maar in 2009 moet ik er toch echt staan", zegt het achttienjarige talent vastbera den. OOSTKAPELLE - Als tien jarige deed hij voor de lol mee aan een dartstoer- nooi bij de voetbalclub en tot verrassing van ieder een won hij. Vier jaar gele den pakte jij het darten se rieuzer op in Domburg en inmiddels prijkt zijn naam (als jongste speler) op plek 41 van de werel dranglijst: Pieter Otten. Tijdens internationale kop- peltoernooien speelde hij sa men met Tony Eccles. Zijn overgang naar een con currerende wereldbond maakte een einde aan die sa- Het Zeeuwse dartstalent Pieter Otten is nu partner van voormalig wereldkampioen Ted Hankey menwerking, maar dankzij FOTO: IZAAK VERKESTE Supersprinter Alessandro Pet- tachi vormt de trekpleister tij dens de laatste Delta Profron de, die komende zaterdag wordt verreden. Rustam Kasimdhzanov, de we reldkampioen schaken van 2004, is de grote topper tij dens de elfde editie van het HZ-toernooi, dat van 4 tot en met 11 augustus in Vlissingen wordt gehouden. Naast de voormalige wereld kampioen komt nog een vijf tal grootmeesters, waaronder enkele wereldranglijstspelers, naar Vlissingen. Hij deed alleen mee voor de allerhoogste eer: Richard Pluijgers werd in zijn woon plaats Vlissingen wereldkam pioen karate. Hij droeg de mondiale titel op aan zijn Vader, die vorig jaar stierf op enkele honderden meters afstand begraven ligt van de plek waar Richard de mondiale titel greep. De voetbalcompetitie is nau welijks afgerond of de trans fermarkt voor het nieuwe sei zoen is alweer gesloten. De Zeeuwse clubs roerden zich danig. RCS uit Oost Sou burg, Vlissingen, GPC Vlissin gen en het gepromoveerde Jong Ambon roerden zich da nig op de transfermarkt en komen volgend seizoen met drastisch gewijzigde ploegen binnen de lijnen. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 1 Groene Weidje 12 - 4461 JW Goes tel. 0113 270 431 - fax 0113 233 605 Wij zijn op zoek naar een zelfstandig werkende Voor woningbouw utiliteit onderhoud Wij hebben per direct plaats voor gemotiveerde vakmensen! Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: t.a.v. dhr. D.W. de Bart - Postbus 372 - 4460 AT Goes Selekt Mail is steeds op zoek naar nieuwe bezorgers. Als postbezorger sorteert en bezorgt u geadresseerde post in uw eigen woonwijk, of bij u in de buurt. Selekt Mail biedt haar bezorgers zelfstandigheid .en flexibiliteit. Bezorgen bij Selekt Mail is de ideale bijbaan-en bijverdienste voor jong en oud! Postbezorgen bij Selekt Mail iets voor u? Kijk op www.anderepostbezorging.nl NEDERLAND F L ETCH E R ^HOTELGROUP Voor ons prachtige Hotel-Restaurant Du Commerce in Middelburg zoeken wij per direct een enthousiaste Chef-kok m/v (ft) Zelfstandig werkend kok m/v (ft) Medewerker bediening m/v Wij zijn enkel geïnteresseerd in supergemoti- veerde kandidaten die streven.naar een toppro duct en een eindresultaat om trots op te zijn. Ben je bereid je handen uit de mouwen te ste ken en yeel te leren, stuur of mail je sollicitatie direct naar: Fletcher Hotel Du Commerce T.a.v. Gillis Passenier, Hotel Manager Loskade 14331 HV Middelburg e-mail: gpassenier@hotelducommerce.nl is op zoek naar: Voor de maanden juli en augustus Een gevarieerde zomerbaan met werkzaamheden in: het zwembad, de receptie en de indoorspeeltuin Boels, de grootste verhuurspecialist met meer dan 150 vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Tsjechië en Oostenrijk breidt voortdurend uit. Daarom zoeken wij mensen die kunnen inspelen op ontwikkelin gen in de markt, waarbij de klant centraal staat. Ben jij iemand die graag nieuwe uitdagingen aangaat en elke kans benut? Dan pas jij bij Boels. Voor ons filiaal in Middelburg zijn wij op zoek naar een: Functie-inhoud: je zorgt ervoor dat op de juiste tijd, op de juiste plaats machines en gereeschappen worden afgeleverd en opgehaald bij klanten en andere filialen in de regio; je bent verantwoordelijk voor de auto die je gebruikt; je adviseert de klant op locatie t.a.v het gebruik van de verhuurartikelen (machines, gereedschappen en bouwmaterialen); je lost incidenteel storingen op bij de klant; samen met je collega's zorg je voor een representatieve uitstraling van het filiaal. Functie-eisen: je hebt een LBO werk- en denkniveau, bij voorkeur door opleiding in technische richting; je hebt minimaal 1 jaar rijervaring in een vergelijkbare functie; je bent in bezit van rijbewijs B/E; rijbewijs C is eerr pré; je bent klant- en servicegericht, stressbestendig en zelfstandig. Aanbod: Boels biedt een uitdagende functie in een groeiende en innoverende organisatie met internationale oriëntatie. Je komt te werken in een ervaren team, dat je wegwijs maakt in de verhuur. Onze arbeidsvoorwaarden zijn marktconform en wij bieden ruime mogelijkheden tot ontwikkeling en groei. Heb je interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatie met c.v. naar: Pierre Boels B.V., afd. P&O t.a.v. Elise Smits, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: tel. (046) 459 21 01 www.boels.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen wij niet op prijs. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld!

de Faam | 2007 | | pagina 36