tempo-team ir randstad Faam Powered by Q JobTrack.nl Uitzend bureau Eten in en uit de tuin Jongeren overstijgen zichzelf hoogst persoonlijk jij zoekt meer uitdaging wij zoeken mensen met ambitie kijk voor meer banen op www.randstad.nl. Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 35 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0113) 27 40 00 anenmarkt van het Jaar 2006 vcrkoxvn door opdrachtgever* KANTOOR Administratief personeel m/v voor de overheid en andere opdrachtgevers. Wij zijn regelmatig op zoek naar (financieel) administratieve medewerkers, receptio nisten en secretaresses vanaf mbo niveau. Mensen met werkervaring (bij de overheid), hebben de voorkeur Kijk ook op www.Tempo-Team.nl voor de actuele vacatures. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg AGRARISCHE SECTOR Tuinman/hovenier m/v vooreen bedrijf in omge ving Walcheren. Heb jij affiniteit met de groenvoorziening en wil jij graag buiten werken? Dan kun jij snel aan de slag. Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg BEVEILIGING Parkeercontroleur m/v voor omgeving Middelburg, je beschikt over goede contactuele en sociale vaardigheden en jè kan goed met agressie omgaan. Je bent representatief, spreekt ABN en je hebt affiniteit met wet en regelgeving. Het inbezit zijn van BOA-opleiding is een pre, net als ervaring als parkeercontroleur Het is een functie voor per direct voor 20-36 uur met uitzicht op vast. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg LOGISTIEK Chauffeur/belader m/v ben jij op zoek naar chauf- feurswerk? Bel dan ons, wij zoeken voor"verschillende opdrachtgevers chauffeurs met: Rijbewijs C. D of E. Heb jij ervaring met rijden met een trailer vrachtwagen of bus dan kun jij direct aan de slag. Informatie: 0TI8 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor een vakantiepark in de regio.Wil jij graag deze zomervakantiehuisjes schoon maken, elke maandag en vrijdag. Dan meld je nu aan! Vervoer is geregeld naar het betreffende vakantiepark Informatie: 0118 67 90 30, Priscilla Net, Beenhouwerssingel 6, Middelburg HORECA/CATERING Vakantiekracht m/v voor een groot vakantiepark Ben jij opzoek naar een leuke en uitdagende baan. Dan zijn wij zoek naar jou! Voor de maanden juni, juli en augustus zijn wij op zoek naar enthousiaste vakantie krachten! Heb je interesse dan kom langs en meld je aan. Informatie: 0118 67 90 30, Priscilla Net, Beenhouwerssingel 6, Middelburg www.tempo-team.nl Cateringmedewerker m/v vooreen bedrijf.Wij zoeken zowel naar oproep als vaste medewerkers. Heb jij ervaring in de catering of horeca, of ben je bereid te leren? Dan zoeken wij jou! Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhoüwerssingel 6, Middelburg Bedieningsmedewerker m/v voor diverse hore cabedrijven in omgeving Walcheren. Jij kunt aan de slag in diverse functies, zoals: kok keukenhulp, afwassen bediening en bedrijfsleiding. Ben jij gemotiveerd en kun jij in de zomer en eventueel daarna aan de slag? - Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg INDUSTRIE Medewerker stadsreiniging m/v vooreen bedrijf in de regio. Je werkt op oproepbasis en bent daarom ook flexibel inzetbaar Bij goed functioneren, bestaat een mogelijkheid op vast dienstverband. Je hebt voor deze functie bij voorkeurVCA. Ben jij gemotiveerd en ben je niet bang hard te werken, reageer dan snel. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Assistent landmeter m/v vooreen bedrijf in Middelburg. Je assisteert en ondersteunt een landmeter bij verschillende (buiten)projecten.Je bent representatief en kunt accuraat met computers werken.Voor deze functie is VCA en eigen vervoer (auto) noodzakelijk. Het is een oproepfunctie, maar afhankelijk van de projecten kun je voor een lange tijd werken. Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg TECHNIEK Technisch medewerker m/v voor verschillende bedrijven. Wij zoeken (elektro-) technisch personeel, zoals: Autocad tekenaars, elektromonteurs, bouwkun digen, constructiebankwerkers, timmerkrachten, auto monteurs en zowel gespecificeerd als breed inzetbaar technisch onderlegd personeel. Bezit jij een van boven staande kwaliteiten? Reageer dan snel voor een leuke baan in de techniek. Informatie: 0118 67 90 30, Bert Allemekinders, Beenhouwerssingel 6, Middelburg TELESERVICE klantenservice medewerker m/v voor call- center in Antwerpen. Er zijn verschillende projecten zoals (harde) sales, middle sales en service. Voor deze functie heb je mbo-niveau, spreek je goed Nederlands, kun je met de computer omgaan en heb je goede communica tieve vaardigheden. Het betreft zowel fulltime als part time functies. Heb je geen vervoer naar Antwerpen, dan regelen wij dat! Informatie: 0118 67 90 30, Chau Ta, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Zo werkt het. OOSTKAPELLE - Terra Maris in Oost- kapelle begint vandaag (13 juni) met een nieuwe activiteit. De titel is Eten in en uit de tuin. Een tuinmedewerker vertelt over de groeiwijze en de toe passing van kruiden en streekeigen gewassen en laat verschillende dingen" proeven. Nadien volgt een lunch in het museumcafé. Het is van 12.00 tot 13.30 uur en volwassenen betalen 12,50 euro en kinderen 10,50 euro. Aanmelden via: 0118-582620. De ove rige data zijn 11 en 25 juli en 1 augus tus. 4 MIDDELBURG - Wereldwijd doen jongeren van veertien tot en met vijfentwintig jaar mee aan het pro gramma The International Award For Young People. De provincie Zeeland wil het project in Zeeland bekend maken met een bijeen- <K komst op donderdag 14 juni. Het project stimuleert jongeren om zichzelf te ontplooien op het gebied van maatschappelijke betrokken heid, individueel talent en sport en expeditie. De jongeren leren vaardig heden voor het leven zoals plannen en organiseren. Zij kunnen door mee te doen invulling geven aan hun maatschappelijke stage, het vak CKV én het biedt verenigingen, gemeen ten en organisaties mogelijkheden voor sportstimulering en jeugdparti- cipatie. Tijdens de bijeenkomst van 9.30 tot 11.30 uur van SportZeeland en Scoop wordt informatie gegeven over dit internationale project en ge^ brainstormd over de mogelijkheden die het kan bieden voor jongeren in Zeeland. Directeuren van scholen, ambtenaren en wethouders' van ge meenten, buurt- jeugd- en welzijns werkers zijn uitgenodigd in de Scoopera, Achter de Houttuinen 8 in Middelburg. Voor meer informatie: 0118-682553. administratief Owen Hermans (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom administratief Owen Hermans (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom administratief Owen Hermans (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom administratief Owen Hermans (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom administratief Owen Hermans (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom industrie Kiyefet Yelkovan (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom technisch Owen Hermans (0164)29 31 93 Plasticslaan 1 Bergen op Zoom customer service specialist m/v As a member of the customer service team for GE your main task is to help customers with problems and questions related to orders, deliveries, invoicing, claims and e-business services. Apart from customers you will be in daily contact with the sales organi zation and partners around Europe. You should be educated at degree level and be service and sales-minded and possess excellent telephone manners. You need to have perfect skills in one of the following languages German, Spanish, Italian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish in combination with English. Interested? Contact us! owen.hermans@nl.randstad.com salarisadministrateur m/v voor GE in Bergen op Zoom. v- Het gaat om een fulltime functie voor een langere periode. Heb je twee tot vijf jaar relevante werkervaring? Schrijf en spreek je vloeiend Engels en je bent accuraat en flexibel? Neem dan contact met ons op voor meer informatie! owen.hermans@nl.randstad.com scheduler m/v voor GE in Bergen op Zoom. Als scheduler maak je het productieplan en houd je contact met customer service voor openstaande orders en onderhoud je contact met de plant. Wij zijn op zoek naar iemand die de Engelse taal in woord en geschrift goed beheerst en ervaring heeft met Microsoft Office Tools. Daarnaast beschik je over mbo/hbo werk- en denkniveau en heb je ervaring met planningsys temen. We bieden je een leuke baan tot aan eind 2007. Heb je interesse? Neem snel contact op! owen.hermans@nl.randstad.com raw material specialist m/v voor GE in Bergen op Zoom. Je houdt je bezig met het grondstoffenmagazijn, plaatst orders bij leveranciers en onderhoud de contacten. Wij zoeken iemand met hbo-niveau die de Engelse taal beheerst. Enkele jaren relevante ervaring is een pre. Heb je interesse of wil je meer weten? Reageer dan snel! owen.hermans@nl.randstad.com credit and collection specialist m/v for GE in Bergen op Zoom. University degree is preferred and a minimum of two- four years directly related experience to cash collection or customer service. Preferred fluently French in combination with English. Can you work under pressure in a fast paced environment? Are you interested? Contact us! owen.hermans@nl.randstad.com compounding operator m/v voor GE Plastics in Bergen op Zoom. Als operator ben je verantwoordelijk voor het beheren en continueren van het productieproces. Je kunt ingezet worden op diverse posities binnen het proces. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het afwegen van grondstoffen aan de hand van lijsten uit de pc, vullen van mengers, aan- en afvoer van materiaal voor de extruders en verpakkingsmateriaal, instellen van machines en het oplossen van kleine storingen. Je hebt Vapro A of compounding ervaring en een heftruckcertificaat is een pre. Ben je bereid om in vijf ploegen te werken en heb je interesse? Neem dan contact met ons op! kiyefet.yelkovan@nl.randstad.com onderhoudsmonteur m/v voor GE Plastics in Bergen op Zoom. We zijn op zoek naar kandidaten met mbo-elektro- techniek, meet- en regeltechniek of WTB in combinatie met ervaring zoals werken met pc en plc besturingen. Ben je ook bereidt om zelfstandig consignatiediensten te lopen? Het gaat om een fulltime functie. Heb je interesse of wil je meer weten? Neem dan contact met ons op! owen.hermans@nl.randstad.com

de Faam | 2007 | | pagina 35