BRADERIE-AANBIEDINGEN blankenburah STYLE BEDDING Jofel f'k/ Uniek voor Zeeland, nu verkrijgbaar! Natural Comfort matrassen. Matrassen Langeviele 56-64 N/ 1 V-4 1 1 IV I 1 Ny w 1 V-n 1 1 Scheldestraat 21 STYLE BEDDING 4331 LW Middelburg Tel. 0118-633592 4381 RP Vlissingen Tel. 0118-416996 Onze vestiging in Middelburg ondergaat een enorme metamorfose, onze eerste afdelingen zijn klaar en daar kunt u genieten van onze mooie beddenafdeling waar u onder andere kunt wegdromen op onze mooie boxspringcombinaties, ook onze afdeling voor technisch slapen is grondig veranderd, komt u proefliggen? Tijdens de braderie geven we extra kadocheques weg bij aankoop op deze afdelingen. De Boxspring-kampioen van deze zomer! auping Tijdelijk van 5.369,- voor 4.995,-* Dat wordt nog eens een uitgeruste zomer! Norma Timeless Boxspring Nu aktie van 2.750,- voor 1.599,- (160 x 200, exclusief hoekers) Van deze Auronde word je een ander mens! auping Voor een complete Auronde, inclusief comforta bele spiraalbodems en Auping matrassen, betaalt u geen 1.770,- maar slechts 1.395,-* Norma Timeless Novalife Elektrisch 1.230,- jubileumkorting op alle modellen! Timeless® Nordic Nordic. Puur Scandinavisch slapen. En een heel blije portemonnee. Comfort Ledikant (senioren) Boston Nieuw binnen! Uw juiste adres voor het beste slaapadvies. www.blankenburghbv.nl blankenburgh Zoals u weet, staat een Auping bed voor ongeëvenaard comfort. Dus het mag duidelijk zijn dat een Auping box- spring helemaal heerlijk slaapt. En nu kunt u dat heel voordelig aan den lijve ondervinden. Want Auping heeft een winnende combinatie voor u samengesteld: een'complete 2-persoons boxspring mét hoofd- en voetbord, inclusief matrassen, topmatras én bedtextiel. "Vraag naar de voorwaarden bij uw Auping dealer of kijk op www.auping.nl Timeless, de best verkochte boxspring van Nederland! Veel mensen liggen wakker van de prijs van een goede boxspring. En dat hoeft niet! Deze tweepersoons jubileum- boxspring, speciaal ontwikkeld voor het 120-jarig jubileum van Norma, biedt heel veel kwaliteit voor een verbazing wekkende prijs. Het is dan ook de best verkochte boxspringcombinatie van Nederland. Timeless is compleet, dus inclusief topper. U kunt kiezen uit acht eigentijdse kleuren. normn Hoe beter u slaapt, hoe lekkerder u wakker wordt. Daarom is het goed nieuws dat optimaal slaapcomfort tijdelijk extra voordelig is. Bovendien is de Auronde nu leverbaar in nieuwe eigentijdse kleuren, zelfs in hoogglans. Dus kom snel naar uw Auping dealer en ontdek hoe een ander mens wordt. 'Voor hoogglans geldt een meerprijs. Vraag naar de voorwaarden bij uw Auping dealer of kijk op www.auping.nl De Timeless, heeft alles wat u zich maar kunt wensen! Ver-ruk-ke-lijk slapen kwaliteitsmerk Norma perfect afgewerkt vlak of elektrisch verstelbaar adembenemend nieuws: Timeless Novalife keuze uit pocketvering- of combispring matras. De Nordic-collectie biedt Scandinavisch slaapcomfort: een box spring met Bonell- en/of pocketveringkem met daarop een zeer luxe pocketveringmatras (met soepele Gentle-X veren) én een comforta bele en praktische topper. Ontdek dit Scandinavische slaapcomfort en ontdek bovendien de verrassend vriendelijke prijs... Grote klasse van Nederlandse bodem. incl. nachtkastje, elektrische lattenbodem, matras van 1.149, NU 998,- Lattenbodem elektrisch matras 499,- Ledikant Boston, ledikant op comforthoogte instelbaar, in combi natie met een bijpassend nachtkastje. Deze actie nu met een hoogwaardige pocketveermatras &een elektrisch verstelbare bodem, voor een optimale ondersteuning. Afmeting van het ledi kant matras en lattenbodem is 90 x 200 cm. Uiteraard zijn het ledikant, nachtkastje, lattenbodem of matras ook los te verkrijgen. Dit unieke matras is een primeur op het gebied van slapen en is vervaardigd uit het uiterst comfortabel NAWARO schuim. NAWARO, is een koudschuim vervaardigd met zonnebloemolie. Koudschuim wordt normaliter vervaardigd uit aardolie. Door stijgende grondstofprijzen en het verbruik van deze fossiele grondstoffen is men op zoek gegaan naar andere grondstoffen die herwinbaar zijn. Zonnebloemolie is door bewerking een zeer goed alternatief voor bepaalde componenten uit aardolie. De ligeigenschappen van deze nieuwe schuimsoort overtreffen alles en het schuim heeft een zeer lange levensduur! Wij hebben 3 verschillende types matrassen in dit unieke materiaal, kom gerust eens proefliggen en laat u verbazen door dit wonder baarlijk product. #ne Bij Blankenburgh Homestyle Bedding hebben wij een ruime keuze in matrassen. Op onze afdeling vindt u de collecties van Auping, Norma, Natural Comfort en onze eigen huislijn matrassen. We beschikken over een ruime voorraad aan matrassen zodat u snel weer comfortabel kunt slapen. Tevens kunnen wij matrassen op maat leveren, informeer gerust naar de mogelijkheden. Hieronder vindt u een impressie van onze collectie. ALL IN ONE Interieur: Interactieve pocket, 7 zones met 360 veren/m2 afdeklaag: 3 cm HR 70 Hoogte: Ca. 23,5 cm Uitvoering: Soepel of stevig AUPING AVS Adagio AVS Adagio is leverbaar met een gebreide tijk. De kern bestaat uit DPPS® pocketveren of latex. Hoogte: 20 cm. AVS Adagio is lever baar in diverse maten en kent 3 hard heden: soepel, medium en stevig. AVS Maestro AVS Maestro is leverbaar met een velours tijk ('warm', chemisch reinig- baar) of een gebreide tijk ('cool/- wash', wasbaar). De kern bestaat uit DPPS® pocketveren of latex. Hoogte: 22 cm. AVS Maestro is leverbaar in diverse een- en twee- persoonsmaten en 3 hardheden: soepel, medium en stevig.

de Faam | 2007 | | pagina 32