VAN DE dé Weekkrant De Faam INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG I VEERE Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 19 INFORMATIE OVERHEID gemeente Middelburg WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 11 mei 2007 is ingekomen een melding van verandering, als bedoeld in arti kel 8.19 van de Wet milieubeheer, van gemeente Middelburg, dienst Ruimte, met betrekking tot ae inrich ting, gelegen aan de Veerseweg ongenummerd. Voor deze inrichting is eerder een milieuvergunning ver leend. De veranderingen betreffen: de aanwezigheid van kleine nog te keuren partijen grond op het depot is uitgesloten. Er zal dlleen categorie I-grond ten behoeve van overslag aanwezig zijn. Het aanbrengen van een vloeistof dichte vloer en afdekvoorzieningen zal niet gerealiseerd worden. De voorgenomen veranderingen van de inrichting leiden niet tot andere of grotere nadelige gevolgen voor het milieu dan die de inrichting op grond van de verleende vergunning mag veroorzaken. De voorgenomen ver anderingen geven derhalve geen aanleiding tot wijziging van de milieuvergunning. Om deze redenen hebben wij besloten de melding te accepteren. Inzage Ons oesluit en alle relevante stukken liggen vanaf 14 juni tot en met 25 juli 2007, elke werkdag tijdens kantoor uren en op donderdagavond van 1 8.00 tot 20.00 uur ter inzage bij de vakbalie Dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Inzage op donderdagavond dient vooraf telefonisch te worden aange vraagd, telefoonnummer 67 52 47. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit, kunt u ingevolge de bepalin gen van de Algemene wet bestuurs recht binnen zes weken na de dag van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient ondertekend te zijn en ten minste het volgende te bevatten: a) naam en adres van de indiener; b) de dagtekening; c) omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt; d) de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaarschrift hebt ingediend, en u bent van mening dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen dat vereist, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State verzoeken een voor lopige voorziening te treffen. Een ver zoek tot het treffen van een voorlopi ge voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt grif- fierrecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Abeelseweg 13: uitbreiden woning Achter de Houttuinen 48: aanbren gen zonneschermen Ampèreweg 45: bouw bedrijfsge bouw Blauwedijk 13: aanbrengen poort in tuinmuur Brandenburglaan 15: uitbreiden woning Hengst/Botter, Arnemuiden: plaat sen vissteiger Isaac Beeckmanstraat 4: maken aanbouw Kerklaan 13, Sint Laurens: vergro ten woning Kesteloostraat 23: plaatsen 2 Velux dakramen. Korenbloemlaan 5, Arnemuiden: bouw appartementengebouw (3 winkels/6 appartementen) Korte Giststraat 1 en 3 en Koor kerkhof 20: interne verbouwing pand Mezenhof 1: plaatsen tuinhuis Mortiere: plaatsen fietsbrug Mortiere: bouw 6 woningen (3x2- onder-1 -kap) Noordweg 139: tijdelijk plaatsen woonunit Noordweg 516: uitbouw woning Oude Veerseweg, ong.: bouw gemaal Roozenburglaan 18: aanbrengen gevelreclame Scheldepoortstraat 26, Nieuw- en Sint Joosland: bouw tuinmuur Segeerssingel 23: verbouw en ver groten dakopbouw garage Turf kaai 21: aanbrengen gevelre clame Uijterschootweg 7: plaatsen 4 meerpalen Veersesingel 220: verbouw woning Vlasmarkt 13-15: herinrichten pand onderhoud. urg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PRO CEDURE AFD 3.4 AWB De volgende monumentenvergunnin gen zijn verleend: Rouaansekaai 39: schilderen bui tengevels in de patio. Singelstraat 11: verbouw pand. Informatie over deze bouwplannen is inzage voor: verkrijgbaar bij de vakbafie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, telefoon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Cassinstraat 43: wijzigen garage (6-6). Noordweg 421: bouw aanbouw (1-6). Vlasmarkt 6-8: ged. slopen bedrijfs-/kantoorgebouw (5-6). Vlasmarkt 6-8: verbouw kantoor tot verzamelgebouw paramedische diensten (5-6). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Mi' De vergunningen liggen gedurende zes weken, van 15 juni tot en met 26 juli 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die rede lijkerwijs niet verweten kan worden qeen zienswijze te hebben inge diend) kan tijdens genoemde inzage termijn een gemotiveerd beroep- J U I I schrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 15 juni tot en met 26 juli 2007 ligt bij de vak balie van de dienst Ruimte het ont werp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan wor den verweten dat zij tegen het ont werpbesluit geen zienswijzen als I III I I bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. WEIGERING MONUMENTEN VERGUNNING Gedurende zes weken, van 15 juni tot en met 26 juli 2007 ligt bij de vak balie van de dienst Ruimte het besluit op grond van de Monumen-tenwet 1988 ter inzage betreffende: het weigeren van een monumenten vergunning voor Molenwater 133: vernieuwen van enkel glas naar dub bel qlas venster begane grond voor gevel. Voor nadere informatie telefoonnum mer 67 52 27. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (als mede degene die redelijkerwijs niet verweten Kan worden geen zienswij ze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemoti veerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift neeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. 1: gedeeltelijk >urge- idael- Nieuwe Kerkgana veranderen gevels "Hofje onder den Toren" Bierkaai 3: aanbrengen geluidwe- rende voorzieningen en dakraam Londensekaai 31: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Rouaansekaai 25: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Rouaansekaai 27: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Rouaansekaai 29: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Rouaansekaai 39: aanbrengen geluidwerende voorzieningen "Rouaansekaai 41: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Rouaansekaai 45: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Rouaansekaai 45A: aanbrengen geluidwerende voorzieningen Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken telefoon nummer 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in VRIJSTELLINGSPROCEDURE ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van: het bestemmingsplan "Zuid" ten behoeve van Benensonstraat 6: uit breiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 84; het bestemmingsplan "Mortiere, uitwerkingsplan fase 2A le her ziening": ten behoeve van Bluesroute 77: plaatsen berging. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79; het bestemmingsplan "Mortiere, uitwerkingsplan fase 2A le her ziening": ten behoeve van Bluesroute 80: bouwen garage. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79; het bestemmingsplan "Mortiere, uitwerkingsplan fase 1 le herzie ning" ten behoeve van Duke Ellingtonstraat 43: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 84; het bestemmingsplan "Zuid" ten behoeve van Isaac Beeckmanstraat 4: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79; het bestemmingsplan "Klarenbeek" ten behoeve van Jan van Hoofkwar- tier 50: bouw berging/hobbyruimte. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79; het bestemmingsplan "Klaren beek" ten behoeve van Jan van Hoof kwartier 52: bouw berging/ hobbyruimte. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79; het bestemmingsplan "Braken burg I, 2e uitwerking" ten behoeve van Korenbloemlaan 44, Arnemuid en: uitbreiden garage. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79; het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van Nieuwe Haven ong. (Sasterrein): veranderen locatie fietsenstalling. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 27; het bestemmingsplan "Noord weg" ten behoeve van Noordweg 398: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 83. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken liggen geduren de zes weken, van 15 juni tot en met 26 juli 2007 ter inzage bij de vakba lie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde peri ode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of in beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan wor den verweten dat zij tegen het ont werpbesluit qeen zienswijzen als i i i I li bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te ver lenen van het bestemmingsplan 'Tuincentrum Van Cittersweg', ten behoeve van' de wijziging van de bestemming (functie) van een gedeel te van het pand Van Cittersweg 2A Arnemuiden, teneinde de vestiging van een verkoopruimte voor buiten zonwering en garagedeuren moge lijk te maken. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante stukken ligt gedurende zes weken, van 15 juni tot en met 26 juli 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge, zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake- ijk vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 25. fi VRIJSTELLINGSPROCEDURE Domburg - het bouwen van een woning Jhr. De Casembrootplein 14 (art. 15 Wet RO); Veere - het vergroten van een woning en vernieuwen van een berging Wagenaarstraat 39 (art. 15 Wet RO); Zoutelande - het uitbreiden van een woning Bosweg 5 (art. 19, lid 3 WRO); De bouwplannen zijn (gedeeltelijk) in strijd met het bestemmingsplan. Wij zijn van plan vrijstelling c.q. vergun ning te verlenen door toepassing van genoèmd artikel. In verband hiermee liggen de ontwerp vrijstellingsbeslui- ten en de relevante stukken van 14 juni t/m 25 juli 2007 ter inzage. Gedurende de genoemde periode kunt u mondeling of schriftelijk een ziensv/ijze tegen een bouwplan bij het college indienen. ARTIKEL 15 WRO NIEUWE WEI TE GAPINGE Door Marsaki B.V. is een aanvraag om bouwvergunning ingediend voor het bouwen van 3 woningen aan de Nieuwe Wei te Gapinge. Dit plan past niet in het geldende bestemmings plan. Wij zijn van plan om aan dit bouw plan medewerking te verlenen met toepassing van de in artikel 3, lid 4 van de bestemmingsplanvoorschrif ten opgenomen vrijstelling (voor het bouwen van maximaal 20 woningen per hectare). De aanvraag ligt van 14 juni t/m 25 juli 2007 ter inzage. Gedurende deze periode kan ieder een mondeling of schriftelijk een zienswijze, bij net college indienen. Als u mondeling een zienswijze wilt indienen kunt u hiervoor contact opnemen met de behandelend amb tenaar, dhr. J. Muizelaar, tel. (0118) 555 335. BOUW/SLOOP/AANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 Woningwet) Aanvragen, om bouw-/sloopvergun ning zijn ingekomen voor: Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de ge meentelijke informatiepagina's elders in de Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekst^pagina 830. Domburg - het plaatsen van een tuinhuis Strandpaal 4; - het plaatsen van een trap, vlaggen mast en lantaarnpalen Schelpweg 30; - het slopen van een vakantiewoning Jhr. De Casembrootplein 14; Gapinge - het bouwen van 3 woningen Nieuwe Wei 10 t/m 14; Grijpskerke - het vergroten van een atelier Mariekerkseweg 32; Lees verder op pagina 21

de Faam | 2007 | | pagina 19