Charlie Dée zingt ook in De Piek tonÊyiimmM onbeperkt!!! SLOT BAARLAND ^STi\ gourmetten voor slechts 14,50 p.p. Sponzen voor rechters tijdens theatersportshow Van donderdag t/m zondag Tel. 0118-470962 LUNCHMENU JUNI dé Weekkrant De Faam Fietsen en wandelen in de Parel van Brabant Hotel „Stille Wilde": Brabantse gastvrijheid met een Belgisch karakter kstavkaNt WIST U PAT: ACTIE VAN DE MAAND JUNI: KINDERMENU (kinderen t/m 12 jaar) GRATIS CRIEKS SPECIALITEITEN RESTAURANT KRETA Walstraat 12-14, 4381 EE Vlissingen Telefoon 0118 - 41 53 61 www.restaurantkreta.eu info@restaurantkreta.eu Café Brasserie Vlissingsestraat 47-55 Oost-Souburg Reserveren gewenst OPENT HAAR POORTEN Slotstraat 7 - Baarland Broccolisoep Pistolet met gebakken mosselen Macadamia-ijs met slagroom of Koffie 12,50 Boulevard Bankert 132 Vlissingen Tel. 0118 - 41 25 00 Woensdag 6 juni 2007 - Pagina 41 Een spetterend thMerse'7oen Scott Muriel en vele andere artiesten staan komend seizoen op de Zeeuwse planken foto: peter van bok horst door josie kneepkens Stichting Theater Exploita tie Zeeland, De Cultuur- werf/Uit in Vlissingen en Podium 't Beest zijn er weer in geslaagd een breed theateraanbod aan te bie den voor het seizoen 2007/2008. Naast muziektoppers als Syb (De Kast), Intwine, Belle Perez, Stef Bos en de Golden Earing komen ook de grote musicals als Fame, Hair en Billie Holliday. De derdejaarsstudenten van Jeugdtheaterschool Zeeland uit Goes brengen zaterdag 9 juni, op de slotavond van hun oplei ding, een wervelende Theater sportshow in Podium 't Beest in Goes. Twee teams nemen het tegen elkaar op en improvise ren dat de stukken er van af vlie gen. Rechters houden in de ga ten of ze zich aan de regels hou den en beoordelen de teams op punten. Twee presentatoren praten het geheel aan elkaar. Ook het publiek mag een stem uit brengen. Er zijn rozen voor de acteurs en sponzen voor de rechters. Aanvang 20:00 uur. Zie ook www.tbeest.nl. (door Ruth Jacott) naar Zeeland. Naast vele bekende en minder bekende cabaretiers ontbreken ook Jörgen Rayman, Plien en Biance, Eric van Sauers, Javier Guzman en Sara Kroos niet. Er is een breed aanbod voor jeugd- en familievoorstellingen met onder meer De Kleine Ka pitein naar het boek van Paul Biegel, De brief voor de Koning naar het boek van Tonke Dragt, Cees Brandt, Frank Groothof en Nijntje op vakantie. Ook biedt het programma interessante to neelvoorstellingen van onder meer Het Noord Nederlands Singer-songwritër Charlie Dée toert met haar nieuwe album 'Love Your Life' langs de Ne derlandse podia, waaronder De Piek in Vlissingen. Deze unieke dame uit Rotterdam staat voor een prachtige ver zameling songs, die haar visie op het leven (en de liefde) weerspiegelen. Met subtiele intelligentie en gevoel voor humor onthult zij stukje bij beetje fragmenten uit haar ei gen ervaringen. Haar debuutplaat Where Do Girls Come From, veroorzaak te in 2006 een golf. van inter views en lovende recensies waarin zij veelvuldig werd ge associeerd met grote namen als Rickie Lee Jones, Carole King en Joni Mitchell. Met Maitijn van Agt (gitaar), Chris Grem (bas), Johan I-Jendrikse (toetsen) en Joeri Rook (drums) veroverde ze Paradi- so, Ahoy, Heineken Music Hall en Lowlands en won een Essent Award. Zaterdag 9 juni, De Piek Vliss ingen. Aanvang: 21.30 uur. Entree: 8 euro. Zie www.depiek.nl. Temidden van dé bossen, heide en ven nen bevindt zich het 3-sterrenhotel Stille Wilde. U wordt gastvrij onthaald door Erik en Danielle Van Leemput. Hotel Stille Wilde is voor velen vooral een uniek uitgangspunt voor elke fiets- of wandelvakantie in het hart van Brabant. Gemoedelijke sfeer, kleinschalig, zeer rustig gelegen, comfortabel, moderne sanitaire voorzieningen en een zeer mooie, rustige liging. lederé kamer heeft een eigen terras of balkon. Fietsen - Wandelen - Natuur Kenmerkend voor de omgeving zijn de afwisselende landschappen, bossen, vennen, de Drunense Duinen, Brabantse landerijen, heide, akkers, weide en veel rustpunten. Het hotel zelf is uiterst rustig gelegen midden in het bos met, als rustgevende elementen, de vennen en hun idyllische uitzichten en de uitgestrekte Kampinaheide met talloze vrijlopende schapen en paarden. Uitstekende keuken Men kan bij "Stille Wilde" overnachten op basis van logies en ontbijt, maar de meeste gasten laten zich graag verwen nen en gebruiken het diner in het hotel. Erik en Danielle serveren elke dag een driegangenmenu, verrassend en origi neel. Erik, eigenaar en tevens kok, zorgt voor de (h)eerlijke Belgische keuken, een verrassing voor een ieder die nog van lekker eten houdt. Arrangementen Voor boekingen en meer informatie over al de verschillende arrangementen kunt u natuurlijk contact opnemen met Erik van Leemput of Danielle Boer. Scheibaan 11 - 5062 TM Oisterwijk. Telefoon: 013 - 5282301. E-mailadres info@stillewilde.nl en Internetadres www.stillewilde.nl <KKKS SK<IAUT<TT<N Walstraat 12 - A Grieks Specialiteiten Restaurant Kreta sinds 1 jaar nieuwe eigenaren heeft; Er overheerlijke échte Griekse specialiteiten op het menu staan; A Er op de 1e verdieping een gezellige kinderspeelhoek is (rookvrij!); A Er regelmatig Griekse avonden met live-muziek gehouden worden (voor meer info, zie website); A Wij ook een afhaalservice hebben; A Er ruimte is voor recepties, bedrijfsuitjes, grote groepen en andere gelegenhe den; Toneel, het computergestuurde Space Invasion, de theater/vi deovoorstelling Good Cop Bad Cop, Zeg 'ns Aaa, het waarge beurde verhaal De Pianist en de comedyillusionisten Scott Muriel. Ook Zeeuwse amateur-gezel schappen zoals De Zeeuwse Komedie, Theatergroep Delta, Theaterproductiehuis Zeelan- dia, De Goese Operette Vere ning, Dance Center Dazzle, het Zeeuws Orkest zullen op de Zeeuwse planken te vinden zijn. voor het complete theaterprogramma zie www.theaterverkoopzeeland.nl De historische buiten- en binnentuinen worden opengesteld. Hier ziet u een pracht aan bloemen en planten omlijst door geschoren taxus- en buxusbollen en -heggen. Bij de slotbrug hangen de rozen volop over de muren en veel waterlelies drijven in de gracht. Met koffie, thee of frisdrank in de toren. (tot 17.00 uur)

de Faam | 2007 | | pagina 41