sprintphoto.nl Officiële Mededelingen GEHEUGENKAARTEN ALTIJD VOOR DE LAAGSTE PRIJS verkeer en vervoer van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals AbdijNieuws, vindt u op www.zeeland.nl afdrukservice www.sprintphoto.nl IDEEËNWtNKEL Tniv/N'iiMiilDe Faam Woensdag 6 juni 2007 - Pagina 16 Onttrekking aan het openbaar verkeer van een weggedeelte van de Trekdijk, Oostperkweg, Kleverskerksepad, Veerseweg, Prooijenseweg en Golsteinseweg nabij de toekomstige rijksweg N57 in de gemeente Middelburg Gedeputeerde Staten van Zeeland zijn van plan een weggedeelte van de Trekdijk, Oostperkweg, Kleverskerkse pad, Veerseweg, Prooijenseweg en Golsteinseweg nabij de toekomstige rijksweg N57 in de gemeente Middel burg te onttrekken aan het openbaar verkeer. Deze wegen zullen in het ver volg aansluiten op parallelwegen langs de toekomstige N57. Terinzagelegging Het ontwerpbesluit met bijbehorende tekeningen ligt van 8 juni 2007 tot en met 19 juli 2007 ter visie bij de directie Infrastructuur Vervoer, Abdij 6 te Middelburg, op werkdagen van 09.00 -16.00 uur, en desgevraagd buiten kantooruren. Voor het inzien buiten kantooruren, het verkrijgen van een mondelinge toelichting en/of kopieën van ter visie gelegde stukken, kunt u contact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. De stukken liggen tevens ter visie bij het gemeen tehuis van de gemeente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg, op werk dagen van 09.00- 15.30 uur. Zienswijze Belanghebbenden kunnen tot en met 19 juli 2007 schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) hun ziens wijzen kenbaar maken bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, directie Infrastructuur Vervoer, Postbus 526, 4330 AM MIDDELBURG. Onttrekking aan het openbaar verkeer van een weggedeelte van de Gapingsedreef, Kleine Putweg, Boshoekweg, Lepelstraat en Noorddijk nabij de toekomstige rijksweg N57 in de gemeente Veere Gedeputeerde Staten van Zeeland zijn van plan een weggedeelte van een weggedeelte van de Gapingsedreef, Kleine Putweg, Boshoekweg, Lepel straat en Noorddijk nabij de toekom stige rijksweg in de gemeente Veere te onttrekken aan het openbaar verkeer. Deze wegen zullen in het vervolg aan sluiten op parallelwegen langs de toe komstige N57. Terinzagelegging Het ontwerpbesluit met bijbehorende tekeningen ligt van 8 juni 2007 tot en met 19 juli 2007 ter visie bij de directie Infrastructuur Vervoer, Abdij 6 te Middelburg, op werkdagen van 09.00 - 16.00 uur, en desgevraagd buiten kan tooruren. Voor het inzien buiten kan tooruren, het verkrijgen van een mon delinge toelichting en/of kopieën van ter visie gelegde stukken, kunt u con tact opnemen met de heer J.A.A. Melaard, tel. 0118-631038. De stukken liggen tevens ter visie bij het gemeen tehuis van de gemeente Veere, Traverse 1 te Domburg, op werkdagen van 09.00- 16.00 uur. Zienswijze Belanghebbenden kunnen tot en met 19 juli 2007 schriftelijk of mondeling (na telefonische afspraak) hun ziens wijzen kenbaar maken bij Gedepu teerde Staten van Zeeland, directie Infrastructuur Vervoer, Postbus 524, 4330 AM MIDDELBURG. Provincie Zeeland Mennen in de picture Digitale albums en lijsten Foto's op posterformaat en canvas Foto's op mousepads, t-shirts, wenskaarten en mókken etc. Direct-klaar foto's ook van mobiele telefoon Spaar voor leuke foto-kado's Fotoprinters voor thuis Pasfoto's met acceptatiegarantie Foto's ook online te bestellen DOOR AD HANNEMAN VROUWENPOLDER - Profes sionaliseren in de snelst groei ende sport in Nederland. Zo omschrijft voorzitter Perry Boogaard in de notendop de doelstelling van de Stichting Nationale Mensport Zeeland. Het komende weekeinde ver welkomt hij maar liefst negen tig (men)combinaties in Vrou wenpolder. Het aantal is vol gens Boogaard illustratief voor de groeiende populariteit van de mensport. Zijn organisatie zal tonen klaar te zijn voor grote evenementen. Overigens is het zaterdag 9 en zondag 10 juni niet alleen feest voor de winnaars bij de één-, twee of vierspannen.. Ook de stichting mag het glas heffen. Het is namelijk voor het vijfde achtereenvolgende jaar dat deze wedstrijden worden ge houden onder de vlag van de ze Zeeuwse paardenliefheb bers. Boogaard is overigens geen bestuurder op afstand. Zelf ment hij zaterdag en zondag zijn tien jarige Friese merrie Regje tijdens de wedstrijden. Hij merkt de toenemende be langstelling voor de mensport niet alleen aan het jaarlijks stijgende aantal deelnemers. Ook in zijn privé-omgeving. "Ik zie steeds meer mensen met karren sjouwen. Feitelijk is het ook logisch. Als je een paard hebt ben je vaak alleen weg. Als je echter je paard inspant, dan kun je wel eens mensen meenemen op de kar. Zo ga ik 's winters vaak lange strandrit- ten maken met mijn gezin". Behalve een record aantal deelnemers voor deze lus trumwedstrijden verwacht Boogaard ook een record aan tal bezoekers. Dat heeft vol gens hem "uiteraard" met de groeiende belangstelling voor de mensport te maken, maar ook omdat Outdoor Zeeland bij manege De Kroo in Nieuw en Sint Joosland een maand is verschoven. "Vorig jaar viel dat samen" Daarnaast wijst hij op de unie ke locatie. "Het publiek kan de wedstrijden heel makkelijk volgen". De voorzitter denkt dat alles pico bello geregeld is voor aanstaande weekeinde. De sponsors krijgen een VIP- plaats en op de zeventig vrij willigers wacht eveneens een presentje. Volgens Boogaard is het van groot belang om "de mensen die je helpen te laten weten dat je dat waardeert. We heb ben nu meer sponsors dan ooit. Met een perfecte organi satie willen we zaterdag en zondag laten zien hoe gewel dig de sport is en dat we nog verder aan dit evenement kunnen bouwen". Manege De Eendracht bij Vrouwenpolder is zaterdag 9 en zondag 10 juni decor voor de districtskampioenschap pen aangespannen rijden. Eén-, twee en vierspannen strijden die dag voor het kam pioenschap van het district Zeeland, Noord- en Zuid- Holland en Utrecht. De wed strijden beginnen zaterdag om 9.00 uur met de dressuur- wedstrijden. De deelnemers worden veertig minuten na de dressuurproef verwacht aan de start van de vaardig- heidsproef. De wedstrijden zondag beginnen rond de zelfde tijd met een draftraject van zes kilometer en een staptraject van één kilometer. Daarna volgt dp echte mara thon, het meest spectaculaire deel - althans voor de toe schouwers. Nationale menwedstrijd met Leo Paauwe in actie in de waterbak FOTO: PERRY BOOGAARD MlddpUwrg, MAarid 29 Loog* Vbrstétraot 34 ftffon •f»Z»«ra, Van «Ur RljttinmJ 1 iba—wdocd, Ma rid 44 Pli-Uiif, Hof van dan Hout* 115/117 (WC EHan^ur)

de Faam | 2007 | | pagina 16