anenmarkt Golden Tulip Neptunus PAREE B.V. zuidgeest HAPRO Vacature ladder LET'S WORK tempo-team medewerkers huishouding m/v medewerkers bediening m/v ELEKTRO -TELECOM Vakantiegeld! Je verdient het. ACCOUNTMANAGER (m/v) Keuken Bediening Powered by QJobTrack.nl TECHNIEK Strandpaviljoen Zoutelande Projectleider utiliteit Programmeur industriële automatisering Tekenaar Autocad Stabicad Tekenaar paneelbouw Werkvoorbereider industriële automatisering Service coördinator telecom (Leidinggevend) elektromonteur utiliteit (Leidinggevend) elektromonteur industrie (Leidinggevend) telecommonteur Tuiv/"ANATiilDe Faam Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 32 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0113) 27 40 00 Industrieel Reinigers Voor het verrichten van reinigings werkzaamheden op o.a. petrochemische bedrijven. Min. 18 jaar. Opleiding: VCA Mangatwacht U oefent toezicht uit op werknemers die werkzaamheden verrichten in een besloten ruimte, voornamelijk bij petrochemische bedrijven. U bent i.b.v. eert. Buitenwacht en VCA. Binnenkort start de nieuwe opleiding. Een zeer geschikte functie voor 50+. Heftruckchauffeur Voor het verrichten van heftruckwerk zaamheden op o.a. petrochemische bedrijven. Opleiding: VCA en heftruck certificaat. Productiemedewerkers Voor het vullen van vaten/big-bags en het verrichten van hand-en-span- diensten. De werkzaamheden vinden plaats in een twee ploegensysteem. Min. 18 jaar. Opleiding: VCA Elektromonteurs Voor het verrichten van werkzaam heden aan elektrotechnische instal laties in de industriële sector. Opleidingseisen: afgeronde LTS elektrotechniek, VCA en bijvoorkeur NEN 3140. Eigen vervoer is een pré. Sleutelaars Voor het verrichten van de- en montage werkzaamheden op o.a. petrochemische bedrijven. Opleiding: VCA certificaat Flensmonteur. UITZENDBUREAU Badhuisstraat 15 4381 LM VLISSINGEN Tel. 0118-411 080 E-mail: vlissingen@zuidgeest.nl www.zuidgeest.nl Zit u vanuit het UWV minimaal een halfjaar in de WW of in de WAO en u wilt weer aan het werk? Dan moet u bij ons zijn! Bel ons voor een afspraak: 06-20546065 Harrie van der Peijl - Centrum Loopbaanrealisade Zeeland info@clrwerkt.nl Hoofdkantoor 076-531797Ö www.clrwerkt.nl centrum loopbaanrealisatie bv loopbaanbegeleiding projectontwikkeling Tempo-Team is op zoek naar vakantiekrachten die als Assemblagemedewerker (m/v) aan de slag willen bij Hapro International in Kapelle. Hapro assem bleert o.a. auto-dakkoffers. Als assemblagemedewerker houd je je bezig met het in elkaar zetten van dakkoffers, randen afbramen, het monteren van sloten en scharnieren, stickers plakken, eindcontrole, inpakken en verzendklaar maken. Je werkt in dagdienst. Je bent minimaal 16 jaar, voor een aantal weken aaneengesloten fulltime kunnen werken. Heb je interesse? Bel dan snel naar Tempo-Team Werknet en wie weet kun je op korte termijn aan de slag. WERKNET Koevoetstraat 47,461 I PB Bergen op Zoom T 0164-259300 WESTDUIN KOUDEKERKE/VLISSINGEN een 4-sterrenvakantie - zaken- en vergaderhotel op 50 meter van zee en strand. Wij zijn op zoek naar voor de avonduren basis is 20 uur per week dinsdag t/m zaterdag ook i.c.m. ochtendwerk u werkt zelfstandig Hebt u interesse om dit team te versterken? Bel of schrijf dan naar ons hoofd van de huishouding. Tevens zijn wij per direct op zoek naar zowel parttime als fulltime Gastvrij, flexibel en enige ervaring is gewenst. Schrijf of mail je brief naar de directie. Golden Tulip Westduin, Westduin 1, 4371 PE Koudekerke. Telefoon direct: 0118-555517 (tussen 8.00 en 12.30 uur). Mailen kan ook: info@goldentulipwestduin.nl Uitzendbureau - Acquisities op deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Om ons team in Nederland te versterken zijn wij per direct op zoek naar: Uw werkzaamheden: Uw werkzaamheden bevatten voornamelijk het zelfstandig werven van klanten en het onderhouden van een goede relatie met klanten. Uw profiel: U beschikt over een opleiding op MBO/HBO niveau, goede j verkoopvaardigheden en een prettige omgang. Verkoopervaring is een pre. Van al onze medewerkers verwachten wij een groot enthousiasme, betrokkenheid en verantwoordelijkheidsgevoel voor de aan u opgedragen taken. Wij bieden: Een goede ondersteuning en begeleiding. Bij gebleken geschiktheid is er een vast dienstverband mogelijk. Uw ontvangt een uitstekende basisvergoeding welke aangevuld wordt door een goede provisie en onkostenvergoeding. Geïnteresseerd? Stuur ons uw onderbouwde sollicitatiebrief vergezeld met een uitgebreide C. V. (met pasfoto) naar: llle Papier-Service Nederland B. V Postbus 408 4460 AV Goes o.v.v. sollicitatie vertegenwoordiger of e-mail naar info@illepapier.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijsgesteld llle Papier-Service Nederland B.V. is een groeiende middelgrote onderneming die bedrijven, kantoren en horeca in geheel Nederland en België voorziet van dispense rsystemen voor toilet- hygiëne. Wij zijn een doch teronderneming van llle Papier-Service GmbH uit Duitsland welke actiefis in geheel Europa. zoekt met spoed collega's voor de (Een goede leerling-kok kan bij ons de "chef" worden voor de komende jaren) Vereisten: Vriendelijkheid, hoffelijkheid en je moet van lachen houden. Natuurlijk moet je inzet tonen. Wij zijn met Hemelvaartsdag opengegaan en onze gasten weten de weg te vinden! Leuk om bij te verdienen, maar je kunt bij ons ook snel carrière maken. Verdiensten volgens Horeca CAO. Bel naar Eric Kroese op 06 50 64 58 15. Neem ik niet op, dan zeker inspreken. Erickroese@orange.nl Paree B.V. Elektro - Telecom te 's-Heerenhoek is al ruim 75 jaar een toonaangevend ont werp- en installatiebedrijf in Zeeland en is gespecialiseerd in elektro-, meet- en regeltech niek, procesautomatisering, tele- en datacommunicatie-oplossingen, zorgcommunicatie-, domotica-, camera-, beveiligings-, brandmeld-, ontruimings- en toegangscontrolesyste men. Daarnaast verzorgt Paree B.V. keuringen, inspecties en service en onderhoud. Paree B.V. Elektro - Telecom is een professionele organisatie, die er naar streeft om m.b.v. de nieuwste producten, technieken en technologieën haar klanten te voorzien van een oplossing op maat. Om dit te bereiken is het noodzakelijk, dat ons personeel zich continu ontwikkelt. Paree B.V. stelt haar personeel daarom in staat om zich d.m.v. cursus sen en trainingen op de hoogte te laten blijven van de meest recente ontwikkelingen in haar vakgebied. Door toenemende activiteiten zijn wij op zoek naar versterking van ons team. Wij bieden daartoe goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Als jij graag in een informele, professionele organisatie werkt, waarin je de ruimte krijgt om jezelf verder te ontwikkelen dan is één van onderstaande vacatures misschien wat voor jou. Kijk voor nadere informatie over deze vacatures op onze website www.paree.nl Ben je geïnteresseerd? Reageer dan door binnen 2 weken een e-mail of brief voorzien van c.v. te sturen t.a.v. de heer Van Kol o.v.v. de betreffende functie. E-mail sollicitatie@paree.nl, postadres Paree B.V., Werrilaan 8, 4453 CC 's-Heerenhoek. (acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld)

de Faam | 2007 | | pagina 32