Rekbare Sfeer VLIEGANGST MET TIJD Bello zonder snoertje Knuffel zonder bescherming met geheimen tBlv/MMfiriiiilDe Faam $0$ Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 21 Kijk je op tegen het kaften van je schoolboeken? Met de nieuwe Dresz® is het een fluitje van een cent. Nouja, nieuw is het principe niet. Het is in Amerika al enkele jaren een begrip en heeft nu eigen lijk ook Nederland bereikt. Dresz® is een rekbare boekenkaft die om de meest gangbare for maten boeken, agenda's en albums past. En niet van papier, maar van textiel! Niet alleen gaaf om te zien, maar het biedt ook nog eens een betere bescherming aan het boek en gaat o lang mee. Dresz® kan zelfs in de wasmachine. Met fashion tags - glitterstenen in verschillende patronen -, die via de website www.dresz.nl verkrijgbaar zijn, kun je je boekenkaft écht uniek maken. Als je meer in de buitenlucht wilt lopen en actief bezig wilt zijn, zou je kunnen kiezen voor een hond of voor golf. Of je kiest voor allebei. Want met deze Doggie Driver kun je jouw swing én de conditie van de hond verbeteren. Geef de bijgeleverde tennisbal een zwieper en laat jouw hond het loopwerk verrichten. En het lijkt misschien 'een slap aftreksel' van een echte golfbewe ging, maar als je met deze Doggie Driver aan de slag gaat, zul je merken dat het echt dezelfde techniek is. Met jouw hond als cad dy die de bal voor je haalt. Althans, dat hopen we. Meer weten? Kijk op www.hondenwinkel.nl. Of je nou of niet gelooft in gaten in de ozonlaag, bijna iedereen zal het er toch over eens zijn dat fel zon licht niet prettig is voor de ogen. Voor mens, maai- ook voor dier. Althans, volgens enkele Engelse dierenart sen. De stap naar een zon nebril voor honden is dan snel gemaakt en zoals de foto al duidelijk maakt: die bestaat inmiddels ook echt. Doggels, worden ze ge noemd en ze zijn gemaakt van onbreekbaar kunststof. Ze worden op hun plek ge houden met comfortabele riempjes en het gerucht gaat dat de hond, na een periode van 'even wennen', de bril volledig accepteert. Wie het wil uitproberen kan terecht op, www.firebox.com voo; meer informatie.! Je moet er wel even gaan zitten, maar als je eenmaal hebt uitgedokterd op welke manier die rode, gele en groene lichtjes kunnen wor den afgelezen, wordt deze Shinshoku een onmisbaar item aan jouw pols. Je bent dan namelijk altijd bij de tijd, want inder daad. .deze armband met gaatjes is echt een horloge. Zoals gezegd vraagt het wel wat rekenwerk om die tijd ook daadwerkelijk te kunnen be palen, maar daarna kun je vriend en vijand verbluffen met die staaltje techniek om je arm. Meer informatie is te vinden op www.tokyoflash.com. De ontspannende werking van bewegend en gekleurd licht is in middels wel bekend en die populariteit zorgt voor steeds weer nieuwe lichtbronnen. Zoals de Aduki, gemaakt van waterbestendi ge kunststof. Het grote voordeel van Aduki is, dat deze lamp kan worden opgeladen, zodat je 'm op iedere gewenste plek kunt neer zetten. Een leuke manier om tijdens een zomeravond de tuin op te lichten, bijvoorbeeld. Een opgeladen Aduki gaat tussen de 3 en 6 uur mee. De Aduki-familie bestaat uit drie verschillende modellen, die alle drie een eigen kleurenspectrum hebben. Liever één kleur? Ook dat is mogelijk, door een simpele druk op de knop. Kijk voor meer info op www.trends-presents.nl. Op zoek naar de moeilijkste puzzel ter wereld? Geruchten gaan dat de Isis zonder enige twijfel in die categorie thuis hoort en die geruchten zouden wel eens kunnen kloppen. De makers van deze puzzel zijn er zelf in ieder geval van overtuigd dat de puzzel bijna onmogelijk is op te lossen. Bijna. Een echte uitdaging voor de echte puzze laar, dus. De prachtige bal is voorzien van cryptische hiërog lyfen en het is de bedoeling dat de code gekraakt wordt. Al leen...iedere Isis is uniek en ie dere combinatie is dus weer an ders. Dus niemand die de op lossing kan verklappen. En als het ondenkbare is gelukt en je weet de code te kraken (met je hersenen, want als je de bal met grof geweld te lijf gaat, gaat de inhoud verlo ren) kun je in de kem van Isis een sleutel vinden die weer past op een piramide, ergens in En geland. Een piramide die gevuld is met zilveren en gouden mun ten. Kortom..een puzzel die niet al leen hersengekraak zal opleve ren! Kijk voor meer informatie op www.isisadventure.co.uk. Zo op het eerste gezicht lijkt het een beetje sullig aapje. Een beetje halfgaar knuffelbeest met een maskertje en ca pe. Een beetje superman-wannebe- aap, zeg maar. Maar als je eenmaal gezien hebt wat deze zachte druiloor kan, is de kans groot dat je onmiddellijk aan deze Flying Monkey verslingerd bent. Het geheim schuilt namelijk in de voorpo ten van het diertje. Daar zitten vakjes waar je je vingers in kunt doen. Trek vervolgens zijn achteipoten naar ach ter en laat los..en de aap schiet met een enorme snelheid de kamer door! De Flying Monkey is ongeveer 32 cm lang en je kunt hem uittrekken tot maar liefst 75 cm. Zijn annen zijn van een soort elastisch rubber waardoor je hem over grote afstanden kunt afschie ten. Meer weten over deze vliegende aap? Kijk dan op www.bestel.nl.

de Faam | 2007 | | pagina 21