Help ons helpen Giro 6700 Filiaal Goes Pearyweg 27^ Nieuw: Riooltechniek Zeeland De Faam 5)' I MIDDELBURG IVEERE Vooral Uw rioolproblemen @118 - 21 72 55 De Zonnebloem kleurt je wereld! Lila Woensdag 23 mei 2007 - Pagina 45 gemeente Middelburg VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de blauwe streep op het gedeelte van de Noordsingel ter hoogte van de huis nummers 40 t/m 52 aan de woning zijde verwijderd wordt en dat in plaats daarvan een blauwe streep aangebracht wordt aan de waterzij de ter hoogte van de huisnummers 42 t/m 56. Dit besluit ligt ter inzage in de infor- matiehoek van het stadskantoor aan de Kanaalweg 3. Kopieën hiervan zijn aldaör tegen betaling verkrijg baar. Tegen dit besluit kunnen belangheb benden binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendma king van dit besluit bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift moet onderte kend zijn en ten minste bevatten de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de gronden van het bezwaar. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend, kunnen tevens de Voorzieningenrechter bij de Recht bank Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, indien onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist. Het verzoek hiertoe moet gericht worden aan de Voorzieningen- rechter, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit recht bedraagt 143 voor natuurlijke personen en 285 voor andere dan natuurlijke personen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Boomdijk 18, Nieuw- en Sint Joosland: verlengen opslagloods. Lange Delft 36: plaatsen lichtrecla me. Lange Delft 43-45: plaatsen licht reclame. Nederstraat 35: plaatsen dakka pel. (Derden) Noordpoortplein 3: vervangen 3 binnen z< dakvensters, 1 stel glasdeuren es staar gen, waarop bij een positieve beslis sing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Arnelaan 9: vergroten badkamer (14-5). Bluesroute 56: bouw garage (16- 5). Bluesroute 108A: bouw garage (14-5). Damplein 1, IA, 1B en Sint Pieter straat 48-50: ged. veranderen 2 bestaande kantoorgebouwen (16- "Damplein 1, IA, 1B en Sint Pieterstraat 48-50: (intern) slopen trappen met bordessen en muren (16-5). Generaal Hakewill Smithlaan 9: tijdelijk plaatsen (11/2 jaar) van 2 noodlokalen (14-5). "Jodengang 30: b ouw tuinmuur (14-5). Herculesweg 37: ged. vergroten (nieuw), aanbrengen toiletruimte en meterkast en vervangen binnen trap. Park de Moucheron 37: uitbreiden woning. Pottenoakkerssingel 2: plaatsen lichtreclame. Singelstraat 9: gedeeltelijk herver delen binneninrichting. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3, tele foon 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouwvergunning kunnen geen bezwaarschriften wor den ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekenin Singelstraat 13: ged. verbouwen begane grond tot galerieruimte. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 25 mei tot en met 5 juli 2007, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten behoeve van het uit voeren van het desbetreffende bouw plan en die tegen het ontwerp van dat vrijstellingsbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten daartegen geen ziens wijze te hebben ingebracht), kan tij dens genoemde inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voor noemd besluit komt gedurende deze periode een zelfde recht van magazijn (16-5). Kalverstraat 1: slopen diverse scheidingswanden/plafonds en koelcellen (16-5). Kanaalweg 3: aanpassen en uit breiden bewegwijzering (14-5). Koninginnelaan 32A: bouw bij keuken (14-5). Kruitmolenlaan 127: uitbreiden deel buitenkleedkamers (16-5). Langstraat 54, Arnemuiden: opho gen dak (14-5). Leliestraat 42: verbouwen garage (14-5). "Molenwater 115: bouw glazen portaal (14-5). Robert Johnsonstraat 3: bouw garage (14-5). Singelstraat 13: ged. slopen bega ne grond (16-5). Torenweg/Schroeweg (gebouw 3): wijziging op eerder verleende bouwvergunning d.d. 14 februari 2007 voor plaatsen reclamestrook aan voorgevel (11 -5). Veersesinael 7: renoveren en ver groten dakkapel (16-5). "Zaagmolenpolder 1, Nieuw- en Sint Joosland: bouw woning (14- 5). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. den) belanghebbenden kunnen innen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000, 4330 LA Mid delburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij ae Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PRO CEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het bestemmingsplan en bouwvergun ning is verleend: bezwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het volgen de te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, om schrijving van het besluit waartegen bezwaar wordt gemaakt en de gron den van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. De volgende monumentenvergun ning is verleend: Seisstraat 14: verbouw woning. De vergunning ligt gedurende zes weken, van 25 mei tot en met 5 juli 2007 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Degene die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (als mede degene die redelijkerwijs niet verweten Kan worden geen zienswij ze te hebben ingediend) kan tijdens genoemde inzagetermijn een gemo tiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015. 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrok ken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAAR TEGEN GEEN ZIENSWIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat inza ke de onderstaande ontwerpbeslui ten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Blindenhoek 2: verlenen van ver gunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor ver nieuwen balklaag begane grond- vloer. Goese Korenmarkt 6: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1 988 voor intern verbouwen Herengracht 38: verlenen van vrij stelling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruim telijke ordening voor bouwen schuur/atelier. Seissingel 40: verlenen van vrijstel ling op grond van artikel 19, derde lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening voor uitbreiden woning. VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19, LID 1 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 1 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Mortiere', ten behoeve van de reali satie van een hotel in de zuidooste lijke hoek van genoemd bestem mingsplan. Het aaat hierbij om een vier sterren hotel van het Van der Valk concern met 120 kamers, restaurantvoorzieningen en verga derfaciliteiten. De realisatie van een hotel op de betreffende locatie is in striid met de voorschriften van genoemd bestem mingsplan. Het ontwerp-vrijstellingsbesluit met de relevante, stukken, waaronder de ruimtelijke onderbouwing en het bouwplan, ligt gedurende zes weken, van 25 mei tot en met 5 juli 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3.. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont- werp-besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake- ijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 25 of 67 52 77. staande woning betreft is het in strijd met het ter plaatse vigerende bestem mingsplanvoorschrift 'woondoelein- den uitwerking', op grond waarvan de hoofdgebouwen uitsluitend half vrijstaand mogen worden gebouwd. Bovendien is net hoofdgebouw ge deeltelijk buiten het op de bestem- mingsplankaart aangegeven bouw vlak gesitueerd. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevante stukken, waaronder de bouwplannen en de ruimtelijke onderbouwingen, liggen gedurende zes weken, van 25 mei tot en met 5 juli 2007, ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn lean een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont- werp-besluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzake- ijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer 67 52 25. VRIJSTELLINGEN EX ARTIKEL 19, LID 2 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 2 van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan: 'Nieuwland Kom', ten behoeve van de bouw van een drietal woningen op het perceel van het voormalig woninginrichtingsbedrijf Moens aan de Korteweg 11Nieuw- en Sint Joosland. Het bouwplan is in over eenstemming met de ter plaatse vige rende (gecombineerde) bestem mingsplanvoorschriften 'woondoel- einaen' en 'detailhandel' en (met toe passing van een binnenplanse vrij stelling) 'tuin'. Het bouwplan is daar entegen in strijd met het ter plaatse eveneens vigerende voorschrift 'ver- keersdoeleinden' (bestemd voor ver keerswegen, parkeerplaatsen, fiets- voetpaden en pleinen), omdat de erkers van de woningen binnen laatstgenoemde bestemming zijn gesitueerd. 'Nieuwland Kom' (Uitwerkingsplan Fase 1), ten behoeve van de bouw van een vrijstaande woning op het perceel Kraayerthavenstraat 12, Nieuw- en Sint Joosland. Aangezien het bouwplan een vrij VRIJSTELLINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 19, LID 3 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19, lid 3, van de Wet op de ruimtelijke ordening vrijstelling te verlenen van: het bestemmingsplan "Stations omgeving 2000" ten behoeve van Kanaalweg 3: voor het realiseren van 2 (extra) vlaggenmasten. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 84; het bestemmingsplan "Sint Laurens" ten behoeve van Van Bors- selenlaan 12A: voor uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer 67 52 79. De ontwerp-vrijstellingsbesluiten met de relevanfe stukken liggen geduren de zes weken, van 25 mei tot en met 5 juli 2007 ter inzage bij de vakbalie van de dienst Ruimte, Kanaalweg 3. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun bezwaren bij het verantwoor delijk bestuursorgaan en/of n beroep bij de administratieve rechter ilijkerwijs aan hen kan wor- dat zij tegen het ont- als redelijkerwijs aan hen kan wor den verweten werpbesluit geen zienswijzen als i I i i li bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in de Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. Meer dan 20.000 technische artikelen op voorraad. Fonds C Slachtofferhulp N 'e d r i n www.fondsslachtofferhulp.nl De Elite vijverpompen 500 t/m 2500 worden geleverd met een 'Vulkaan'-sproeikop, een telescopische verlengbuis en T-stuk (waarvan beide uitgangen afzonderlijk regelbaar zijn) Kabellengte: 10 meter. Garantie: 1 jaar. Bel voor gratis catalogus: 088 - 22 88 670 www.wildkamp.nl http:/Avww.rioottechniekzee!and.nl mailadres: riooi-zeeland@zeelandnet.nl Kleur de wereld van zieken en gehandicapten met een gift op Giro 145. Of word lid en bel (0900) 5000 4000. xC. www.zonnebioem.nl de Zonnebloem- Stichting De Wielewaal wordt gesteund door: revolidatiefonds Oe Wielewaal organiseert grensverleggende grocps- vakanües voor kinderen en jongeren met een handicap. WWW.WIEt.EWA Ai.NL "hiuh jij GA MEE ALS VRIJWILLIGER!

de Faam | 2007 | | pagina 45