Het draait om de lol 95 sprintphoto.nl Dauw- of vlaaitrappen? Laat nu uw oude CV-ketel vervangen en bespaar uw energienota 4 KLEUREN-PASFOTO'S MET ACCEPTATIEGARANTIE assyjw Kort Sport Kampioen Peking nabij Voetbalgala Gastoptreden Wijziging wedstrijd De Faam DE LEUKSTE F OTO - I DEEE NW I N KEL Glas decoratie opgemaakt met Pioenen (diverse kleuren) Voor 4,95 www.sprintphoto.nl INSTALLATIE EN SERVICE MIDDELBURG Aroma verspreider De tennisyrouwerL van de Schelde uit Vlissingen konden feest vieren. Ze werden kam pioen van de districtshoof- klasse. Voor Elisabeth Willeboordse is kwalificatie voor de Olympi sche Spelen in Peking (2008) nabij. De Middelburgse judo ka won afgelopen weekend in Lissabon haar derde wereld bekertoernooi op rij in de klasse tot 63 kilogram. Het Walchers voetbalelftal van spelers boven 23 jaar heeft het Grontmijtoernooi gewonnen. Kloetinge werd tweede, Hoek derde. Bokser Danny Roelofen won zijn gastoptreden bij de Duit se vereniging Mulheim. Tegen de Italiaan Emanuele greep de arbiter al in de derde ronde in ten gunste van de Middelbur ger. NIEUWDORP - Om organisa torische redenen zal de wed strijd tussen het Zeeuws Elftal en Jong Zeeland niet zijn op vrijdag 25 mei, maar op vrij dag 8 juni om 19.30 uur op het sportveld van SV Nieuwdorp. De wedstrijd is ter voorberei ding op enkele te spelen wed strijden tegen BVO's in de maanden juli en augustus door beide elftallen. door peter vrancken VLISSINGEN - Elke dinsdag- en donderdagmorgen vormt het imposante Atrium van het ver zorgingshuis Ter Reede aan de Koudekerkseweg in Vlissingen het domein van de biljarters van TOG, Tot Ons Genoegen. Een kleine, gezellige biljartvereni ging met zo'n twintig leden en twee biljarts. Het oudste lid heeft inmiddels de respectabele leeftijd van 98 jaar bereikt. De Faam sprak met het jongste lid, de 61-jarige Harry Houtzager. "Het is bij onze vereniging voor al een sociaal gebeuren, waarin we met twee biljarts in de on derlinge wedstrijden gewoon twee wedstrijdjes elk kunnen spelen. Lekker gezellig en we doen het allemaal nog met reu ze veel plezier. Bovendien is voor een aantal leden biljarten het enige wat ze hebben." Tot Ons Genoegen is in 1974, opge richt als de biljartvereniging van verzorgingshuis Ter Reede. Na dien konden ook niet-bewoners van het verzorgingscentrum lid worden en daarvan is Harry Houtzager, sinds kort ook voor zitter van de vereniging, er een van. En de leden van TOG doen meer dan wat onderlinge partij tjes. "We spelen ook regionale wedstrijden tegen clubs uit Koudekerke, Nieuwland en Middelburg. En die wedstrijden worden allemaal keurig geteld en de resultaten worden ook consequent bijgehouden door onze wedstrijdsecretaris. De hogere leeftijd van onze leden doet daar niets aan af', bena drukt Houtzager. "Of er ook da mes lid van onze vereniging zijn? Nee, wat dat betreft is het een echte mannensport. We doen ook niet aan ledenwer ving, want stel dat we groeien naar dertig leden, dan kunnen we tijdens de onderlinge wed strijden niet meer twee potjes afwerken en dan gaat de lol er toch af en verdwijnt het enthou siasme. En daar draait het alle maal om." Woensdag 23 mei 2007 - Pagina 18 Vrienden wachten de vroege vogels op. Ze hebben het ontbijt al klaargezet foto: izaakverkeste door marcel van der voort VLISSINGEN - Het is He- melvaartdag 's morgens half zes. Twaalf fietsers van gemeente Zuidpoort in Vlis singen gaan op weg voor hun dauwtraptocht. Deze recreatieve doelgroep maakt er een traditie van. Dit jaar gaan ze via Dishoek en Valkenisse naar Zoute- lande. Voorbijgangers zijn er niet. Af en toe schiet er vanuit de dui nen een konijn, haas of fazant het fietspad over. De vogels voe len zich op dit tijdstip vrij en fluiten er vrolijk op los. En de stemming zit er goed in. Voorbij Westkapelle gaat de groep een hek door een begrazingsgebied in. Lopend, want fietsen is niet mogelijk. "Dauwtrappen doe je eigenlijk met blote voeten op het gras", vertelt Nout Wester- beke. Lijkt nu niet handig, want deze grasvlakte ligt vol met koeienvlaaien. De wandeling is leuk. Aan het einde wacht de koffie. Daarna weer de gewone weg op en om kwart over zeven passeert de eerste auto. Het genieten is nog niet afgelopen. De natuur is 's morgens vroeg prachtig. De fietsers kijken hun ogen uit en babbelen er vrolijk op los. Bij Domburg komt er een sponta ne aanvulling. Bovenop de dui nen bekijken de sportievelingen de zee en daarna rijden ze naar Aagtekerke. Na in totaal 37 kilo meter bereiken de fietsers van gemeente Zuidpoort minicam- ping Krabbeneiland in Bigge- kerke. Vrienden wachten de groep op. Voordat ze aan het ontbijt gaan is er een bezoek aan de koeienstal van de familie Marinissen. Daar is twee uur eerder een kalfje geboren. Tij dens de kraamvisite geeft A. Marinissen uitleg. Later blijkt het eten goed te smaken. Ver volgens speelt Mieke van Dijk op gitaar en zingen de dauw trappers christelijke liedjes. Sporten is niet alleen goed voor lijf en leden, maar ook niet leeftijdgebonden. De biljarters van TOG in verzorgingscentrum Ter Reede in Vlissingen zijn er het bewijs voor. Tweemaal per week rollen de ballen over het groene laken, foto: cor dorland Van 8,95 Deze acties zijn geldig van woensdag 23 mei tot woensdag 30 mei. AFDRUKSERVICE van €6; Digitale albums en lijsten Foto's op posterformaat en canvas Foto's op mousepads, t-shirts, wenskaarten en mokken etc. Dired-klaar foto's ook van mobiele telefoon Geheugenkaarten altijd voor de laagste prijs Spaar voor leuke foto-kado's Foto printers voor thuis Pasfoto als miniportret Foto's ook online te bestellen stallatiebedri De kwaliteitsinstallateur bij u in de buurt Postbus 412 info@installatiebedrijfspruyt.nl Tel: 0118-650064 Fax: 0118-640004 Autotel: 06-53180333 StOEMEN. KADO'S DECORATIES Coosje Buskenstraat 200 4381 LW Vlissingen Tel.: 0118 - 441 736 info@floradore.nl www.floradore.nl IDEEËNWINKEL Middelburg, Markt 29 Goes, Lange Vorststraat 36 Bergen op Zoom, Van der Rijtstraat 1 Roosendaal, Nieuwe Markt 64 Etten-Leur, Hof van den Houte 115/117 (WC Etten-Leur) Dé leukste winkel voor bloemen, kado's decoratie in Vlissingen!

de Faam | 2007 | | pagina 18